Künye

Adres: Barbaros Bulvarı İba Blokları No:30/5, Beşiktaş / İstanbul, 34330 İstanbul
Tel: 0538 854 6128
Faks: 0538 854 6129

email:iletisim@distedavi.com.tr  

İmtiyaz Sahibi

Rüya Altındağ
raltindag@distedavi.com.tr  Sorumlu

Yayıncı

Nuri Çalışkan
ncaliskan@distedavi.com.tr  

Genel Yayın Yönetmeni

Fatih Albayrak
falbayrak@distedavi.com.tr  

Kreatif Direktör

Halil Sönmez
hsonmez@distedavi.com.tr  

Yazı İşleri Müdürü

Aysun Jale Korkmaz
akorkmaz@distedavi.com.tr  

Görsel Yönetmen

Nihat Kekeç
nkekec@distedavi.com.tr  

Editörler

Seda Söylemez
ssoylemez@distedavi.com.tr  

Uğur Samyeli
usamyeli@distedavi.com.tr  

Tarumar Töngöç
ttongec@distedavi.com.tr  

Sağlık ve Bakım Editörü

Derya Arslan
darslan@distedavi.com.tr  

Diş hekimleri

Serkan Şahiner
ssahiner@distedavi.com.tr  

Cem Erdoğan
cerdogan@distedavi.com.tr  

ONLINE

Dijital Direktör

Nuran kurtuluş
nkurtulus@distedavi.com.tr  

Online Editör

Yiğit Senyurek
ysenyurek@distedavi.com.tr  

Tarık menkal
tmenkal@distedavi.com.tr  

Gece Vardiyası Editörü

Özge Şen
ozgesen@distedavi.com.tr

Köşe YazarlarıDT. Cem Erdoğan

 Serkan Şahiner
ssahiner@distedavi.com.tr  

Hukuk Danışmanı / jurisconsult

Av. Hüseyin TURNA

Web Yazılım Sorumlusu
Sevda Ayan

Reklam İçin İletişim E-Postası

Fatma Çobanoğlu
reklam@distedavi.com.tr

Tel: 0532 453 85 46

Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır.
distedavi.com.tr
 harici linklerin sorumluluğunu almaz.

 

Gizlilik Sözleşmesi
© Copyrigth 2012 distedavi.com.tr tüm hakları saklıdır. Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları distedavi.com.tr’a aittir. distedavi.com.tr sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır. Bunlar distedavi.com.tr’un yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz.
www.distedavi.com.tr’daki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur. distedavi.com.tr’da hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman değişikliğe gidebilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir.