Dişlerde Hollywood Gülüşü

Hollywood gülüşü

Hollywood gülüşü bugün kliniklerde en fazla istenilen diş estetiği şeklidir. Hollywood gülüşünden kasıt estetik bir gülüşe sahip olma isteğidir. Estetik gülüş ise kişinin mevcut diş yapısının porselen kaplama ile düzeltilmesi Diş etleri ile dişler arasındaki uyumsuzluğun dişeti estetiği uygulamaları ile düzeltilmesi yada dişler üzerinde uygun diş zirkonyum kaplama uygulamalarının yapılması ve kişi güldüğü zaman tamamen sağlıklı diş ve diş etleri beyaz dişler ve estetik bir görünüme sahip olması Hollywood gülüşü olarak nitelendirilmektedir.

Starlar gibi gülme isteği

Hayaranı olduğumuz starlar gibi gülmek konuşurken onlar gibi dikkat çekmeyi elbetteki hepimiz isteriz. Gelinen teknoloji çağında şimdi yanlızca ünlüler değil herkes böyle güzel ve estetik dişlere sahip olabiliyor. İşte Hollywood gülüşüne sahip olabileceğiniz diş hekimliği teknikleri

Porselen Vener;

Bir çok ünlünün uyguladığı yöntem Porselen Vener; diş yüxeylerinin çok az aşındırılarak dişlerin ön yüzeylerine uygulanan yaprak porselen kaplamalardır. Uygulanan bu yöntem ile Hollwood starlarının ki gibi estetik gülüşlere sahip olabilirsiniz. Porselen Venerler; çarpık, aralıklı, estetikten yoksun dolgulu dişlere, aşınmış dişler, kırık dişler, yamuk dişler, küçük dişlere, sarımsı renge sahip olan dişlere ve rahatsızlık veren dişlere uygulanabilmektedir.

Porselen Venerler çok kısa sürede uygulanabilen ve çok kısa sürler içerisinde mükemmel estetik sonuçlar veren bir diş estetiği yöntemidir.

Porselen Venerlerin en belirgin ve en ilgi çekici özelliği

Porselen Venerler son derece gerçek ve doğal bir görünüme sahiptirler. Bu tür uygulamalar sonrasında doğal ve gerçek dişten ayırt edilmeleri zordur. Porselen Vener uygulamaları ile Hollwood starları gibi gülümsemek bir haftada mümkün oluyor.

Diş beyazlatma

Holywood starlarının dişlerine baktığımızda ilk dikkati çeken kuşkusuz onların bembeyaz olan dişleridir. Hepimiz bu ünlülerindeki kadar beyaz dişlere sahip olmak isteriz. Bu uğurda aklımıza gelen her uygulamayı yapmaya hazırızdır. Oysaki bembeyaz dişlere sahip olmak çok kolaydır. Diş beyazlatma işleminin kesinlikle bir diş hekimi tarafından gerçekleştirilmesi gerektiğini ve diğer kullanılacak diş beyazlatma ürünlerinin dişlere son derece zararlı olduğunu vurgularak.. Diş hekiminiz tarafından uygulanacak olan ofis tipi veya ev tipi diş beyazlatma yöntemleri ile istediğiniz o diş rengine sahip olabilirsiniz.

Ev tipi diş beyazlatma

Dilerseniz evinizde kendiniz uygulayacağınız ve doktorunuzun önerileri doğrultusunda gerçekletireceğiniz diş beyazlatma uygulamasını da tercih edebilirsiniz. Bu uygulama ile diş hekiminiz sizin ağzınızın ölçülerini alarak size bir diş kılıfı hazırlayacaktır. Bu kılıf içerisine jeller konularak bu şekilde ağızda 2-3 saat kadar tutulması sizden istenilecektir. Bu uygulama ile dişlerinizin renginde bir kaç ton açılma sağlanacaktır.

Diş kayıplarında implant tedavisi

Eğer diş estetiğinizi bozan diş kayıplarınız varsa bukayıplar diş implant tedavileri ile giderilerek ağızdaki güzel estetik gülüşü yeniden kavuşabilirsiniz. Bu son dönem tedavi uygulamaları ile hem diş fonksiyonelliği hemde diş estetiği kolayca hastaya uygulanabilmektedir.

5 Yorum

Yorum Yaz

Duygu

Benim ön dişlerim arasında üç santım kadar aralık var ve artık rahatsızlık duymaya başladım bu tedavi hakkında süreç fiyat ve sonucu öğrenebilirmiyim tesekkürler

HISHAM ABUNADA

Bütün dışler kaplama ücreti lütffen

Uzman doktor

Fiyatlar kaplama uygulamasını gerçekleştirecek olan merkeze veya diş hekimine göre değişir. En doğru fiyat bilgisi dişlerinizin durumuna göre muayeneden sonra verilir.

magi

Hollywood gülüşün fiyeti yaklaşık olarak ne kadar oladuğunu öğrenebilir miyim

Uzman doktor

Bu güüş tasarımı için dişlerinizin durumuna bakılmalı ve uygulanaak tedavi yöntemlerine göre fiyatbelirlenir. Muayene olmadan fiyat söylenemez.

Sorunuzu Gönderin
EN ÇOK OKUNAN KONULAR

Diş implant Fiyatları
8078946 kez okundu
Diş eti çekilmesi nasıl durdurulur ?
5678946 kez okundu
Porselen Diş Kaplama Fiyatları
4859032 kez okundu
20 lik Dişler
4309836 kez okundu
Ağız ve diş sağlığının önemi nedir ?
3891269 kez okundu
Protez Diş Fiyatları
2698402 kez okundu
Diş Dolgusu Fiyatları
2457036 kez okundu
Dişlerde Köprü Fiyatları
2238602 kez okundu
Yaprak Porselen Diş Fiyatları
1894583 kez okundu
Lamina Diş Kaplama Fiyatları
1579302 kez okundu
Diş Zirkonyum Fiyatları
1043865 kez okundu
Diş Beyazlatma Fiyatları
936201 kez okundu
Estetik Diş Hekimi
738596 kez okundu
Görünmeyen Diş Teli Fiyatları
573805 kez okundu
Çapraşık Dişlerin Tedavisi
346902 kez okundu
Diş eti çekilmesi nedir ?
246693 kez okundu
Diş Kırılması, Diş Kırığı
164976 kez okundu

SON YORUMLAR

Diş Sallanması
Halide tarafından 1 gün önce
Dilde Çıkan Uçuklar, Dil Yaraları, Ağız Yaraları
Filiz yıldız tarafından 1 gün önce
Diş apsesi, Diş iltihabı, Apseli diş
Mahsun tarafından 1 gün önce
Diş Çürükleri, Diş Çürümesi ve Dişim Çürüdü Tedavisi
Nur Banu tarafından 1 gün önce
Diş apsesi olanların dikkat etmesi gerekenler
Gns tarafından 1 gün önce