Diş Beyazlatma Fiyatları

disbeyazlatma

Diş beyazlatma işlemi nedir ?

Dişin yüzeyinde zamanla oluşan renklenmelerin, organik ve inorganik maddelerin temizlenmesi işlemidir. Bu işlemlerde diş beyazlatma jelleri ile yapılmaktadır.

Niçin diş beyazlatma yapılır ?

Son yıllarda özellikle sosyal ve iş yaşımında bireyler dişlerin yapısına ve renklerine önem veriyorlar. Dışarıdan hoş ve estetik bir görüntüye sahip olmak, karşısındakine hoş gülümsemelerle pozitif bir enerji yüklemek istiyorlar. Bu durum kişinin psikolojisi açısından da son derece önemlidir. Gelişen sistemler ve diş hekimliğinde kullanılan malzemeler sayesinde dişlerin hem renk olarak hem de yapısal olarak bozuklukları kolaylıkla düzeltilebilmektedir. Diş hekimliğinde ayrıca diş beyazlatma uygulamaları diğer yöntemlere göre hem daha ekonomik hem de daha zahmetsiz bir uygulamadır.

Dişlerin beyazlığını kaybetmesinin sebebi nedir ?

Dişler genetik olarak yada sonrasında renklerini kaybedebilirler. Dişlerin oluşumları sırasında yapılarında meydana gelen bozukluklar yada çocukluk döneminde geçirilen bir hastalık dişlerin renginde farklılıklara neden olabilir. Ayrıca daha sonra kullanılan sigara, alkol, aşırı kahve ve çay tüketimi de dişlerin renk değiştirmesine neden olabilmektedir.

Dişlerde meydana gelen renklenmeleri özetler misiniz ?

Dişlerde iç renklenme ve dış renklenme olmak üzere iki çeşit renklenme meydana gelmektedir. İç renklenme; Diş içerisinde oluşan ve fırça yada benzeri meteryallerle giderilemeyecek bir renklenme şeklidir. Bu tür renklenmeler dişlerin oluşumu sırasında meydana gelir. Bu tip dişler beyazlatma işlemlerinde son derece başarılı olmaktadır. Dış renklenmeler ise; daha sonradan yani doğuştan olmayan sigara, alkol, çay, kahve gibi etkenlerin diş yüzeyine yapışması sonucunda oluşan renk değiştirmeleridir. Diş temizliği ile beraber diş beyazlatma uygulamaları dişlerin beyazlamasını ve temizlenmelerini sağlayacaktır. Dişlerinize ne tür bir işlem uygulanabileceği diş hekiminiz tarafından kararlaştırılacaktır.

Diş beyazlatma yöntemleri hangileridir ?

Diş beyazlatma tedavileri iki farklı şekilde uygulanabilmektedir.

1- Power Blaeching; ofis oramında kısa sürede gerçekleştirilen dişinrengini tek seansta 3 – 4 ton kadar açabilen kolay ve hızlı bir yöntemdir.

2- Evde diş beyazlatma Home Bleaching; Bu evde kendinizin uyguladığı diş hekimi tarafından yapılan bir apareyin diş beyazlatma jeli ile beraber bir hafta kadar kullanılan istenilen beyazlığa ulaşıldığında bırakılan bir sistemdir. Bu uygulama günde 4 – 8 saat kadar yapılması gerekir.

Diş beyazlatma işlemini herkes yaptırabilir mi ?

Diş hekimi muayenesinden geçen ve diş hekiminin onay verdiği herkes diş beyazlatma işlemini yapabilir. Dişlerinde ve diş etlerinde problemleri olan hastalar öncelikli olarak ağızda bulunan sorunları giderilmekte ve daha sonra beyazlatma işlemi yapılmaktadır. Büyüme çağında olan 18 yaşını doldurmayan ve gebelik durumu olan hanımlarda bu işlem daha sonraki zamana bırakılmaktadır.

Diş beyazlatma uygulamaları dişlere zarar verir mi ?

Yapılan tedaviler ve araştırmalar gösteriyor ki dozajında kullanılan solüsyon dişe hiç bir zarar vermemektedir. Yani diş hekimi kontrolünde gerçekleştirilen hiç bir diş beyazlatma işleminin zararı yoktur. Diş beyazlatma işlemleri dişlere kesinlikle zarar vermemekte ve kalıcı hasar oluşturmamaktadır.

Diş Beyazlatma işlemleri herkeste aynı oranda işe yarar mı ?

Diş beyazlatma uygulamaları kişinin diş yapısına göre farklılıklar gösterir. Diş renginin ne kadar açılacağı kişiye bağlıdır.

Diş byazlatma işlemlerinin yan etkisi varmıdır ?

Diş beyazlatma uygulamalarının tek yan etkisi dişlerde belli bir süre kadar hassasiyet oluşturmalarıdır. Bu hassasiyet sıcak ve soğuk içeceklerde kendini oldukça belli eder. Fakat bu durum geçici bir durumdur. Yine diş hekiminiz diş beyazlatma işlemi sonrasında sizleri bu konuda uyaracak, sizlere vereceği florür, krem ve diş macunu ile oluşan bu hassasiyeti en az seviyeye indirecektir.

Diş beyazlatma işleminden sonra beyazlatılan dişlerin etkisi ne kadar olur ?

Diş beyazlatma işlemlerinden alınan sonuçlar yani diş renginin ne kadar açılıp açılmadığı kişinin diş yapısına bağlıdır. Yapılan diş beyazlatma işlemi 6 ay ile 2 sene kadar bir süre sabit bir şekilde kalmaktadır. İşte bu sürede kişinin yaptığı diş bakımı çok önemlidir. Eğer kişi sigara kullanmıyorsa yada çay ve kahve gibi dişlerin rengine etki eden alışkanlıklarını sürdürmüyorsa bu süre o kadar uzun olacaktır. İlk haftalar çok önemlidir. Bu haftalarda sigara, alkol çay vb. kullanmamaya özen göstermelisiniz.

Dişlerde lekelenmeler ve renk değiştirmeleri niçin meydana gelir ?

Dişlerde renk değiştirme ve lekelenmelerin bir çok nedeni olabilir. Bu nedenlerin başında ise

– Yaşlanma

– Sigara, alkol, çay, kahve alışkanlıkları

– Geçirilen tavmalar

– Küçük yaşta geçirilen ateşli hastalıklar

– Eskiyen diş kaplamaları

– Sararan dolgular

– Kullanılan antibiyotikler ve ilaçlar

bu gibi etkenler dişlerin renk değiştirmelerine neden olmaktadır.

Dişler beyazlatma sonrasında tekrar eski konumuna geri döner mi ?

Dişler beyazlaştıktan sonra herzamankinden daha beyaz olacaktır. Diş bakımı ve alışkanlıkların bırakılmasına bağlı olarak beyazlık kalıcı olmaktadır.

Diş beyazlatma işlemlerinin başarılı olabilmesi için önemli olan etkenler nelerdir ?

– Deneyimli olan bir diş hekimine diş beyazlatma işleminin yapılması

– Diş beyazlatma uygulamasında kullanılacak olan marka ve markanın içeriği

– Diş beyazlatmada kullanılacak olan ilacın kullanılma şekli ve tedavinin süresi

Diş beyazlatma fiyatları

Diş beyazlatma fiyatları Türk Diş Hekimliği Birliği tarafından belirlenen asgari fiyatlar doğrultusunda web sitemizde yayınlanmaktadır. Diş hekimleri sitesinde ücret verilmesi ve hasta öncesi sonrası fotoğrafların yayınlanması yasaklanmıştır.

Diş hekimlerinin kendi web sitelerinde fiyat yayınlamaları yasaklanmıştır. Eğer tedavilerle ilgili fiyat almak istiyorsanız telefon numaralarını arıyarak fiyatları öğrenebilirsiniz.

Diş hekimi fiyatları hakkında diğer bilgiler

Diş Estetiği Fiyatları
Empress Diş Fiyatları
Yaprak Porselen Diş Fiyatları
Diş Beyazlatma Fiyatları
Diş Eti Estetiği Fiyatları
Lamina Diş Kaplama Fiyatları
Diş Taşı Temizleme Ücreti
Dişlerde Köprü Fiyatları
Porselen Diş Kaplama Fiyatları
Diş Estetiği Fiyatları, Diş Estetiği Resimleri, Diş Estetiği Görüntüleri
Ortodonti Tedavisi, Ortodonti Ücretleri, Ortodonti Fiyatları
Doğum Fotoğrafçısı Fiyatları
Çocuk Diş Fiyatları
Pedodonti Fiyatları
Görünmeyen Diş Teli Fiyatları
Diş Zirkonyum Fiyatları
Protez Diş Fiyatları
Diş Röntgen Filmi Fiyatları
Diş Hekimi Muayenesi Fiyatları
Kanal Tedavisi Fiyatları
Diş Dolgusu Fiyatları
Amalgam Dolgu Fiyatları
İnley (Onley) Dolgu Fiyatları
Kompozit Dolgu Fiyatları
Bonding Fiyatları
Diş implant fiyatları
İçten Tel Fiyatları

244 Yorum

Yorum Yaz

dilan

Merhaba dişlerimde çarpışıklık varve dişlerim sarı renkteler bu dişler beyazlatılabilir mi ?

Uzman doktor

Diş Beyazlatma işlemleri dişin kendi mevcut rengini açmak için yapılan bir işlemdir. Renkleşmenin nedenine göre diş beyazlatma olumlu ya da olumsuz sonuçlar verebilmektedir. Diş beyazlatma işleminde dişlerin görünen ön yüzeyleri beyazlar çarpışıklık olmasında bir sorun yoktur.

yonca

Merhaba diş beyazlatma işleminin dişlere zarar verdiği söyleniyor bu doğru mu birde ben ortodonti tedavisi olucam daha sonra dişlerin renginde yeniden bozulmalar olur mu ?

Uzman doktor

Beyazlat işlemleri hekim kontrolünde olduğu sürece herhangi bir zararı yoktur. Ortodonti tedavisi sonrasında pekiştirme apareyleri kullanarak tekrar bozulması engellenmektedir.

hataylı

Merhaba piyasada yer alan diş beyazlatma ürünlerini duymussunuzdur. Bu ürünleri kullanırsam dişlerime zarar verirler mi ? Birde diş beyazlatma kalemleri var bunlar dişleri gerçekten beyazlatıyorlar mı ?

Uzman doktor

Bu ürünleri ve kalemleri duydum Karbamit peroksit içerirler Karbamit peroksit diş bezaylatmada kullanılan ajanlardan biridir. Uygulama sırasında dişetlerine temas ettirilmemesi gereklidir.

ali can

Hocem merhabalar diş beyazlatma seanlarının ücretlerini öğrenmek istiyorum. Bu işlemler çok maliyetli midir ?

Uzman doktor

Diş beyazlatma işlemlerini seans başına değil bir paket program olarak uygulamaktayız. İşlemler vakaya göre 3 ile beş seans arasında değişmektedir. Ücretlendirme muayene ile diş rengi ve diş sayısı dikkate alınarak yapılmaktadır.

hülya

Hocam merhabalar ben günlük olarak düzenli bir şekilde dişlerimi fırçalıyorum. Aynı zamanda günlük olarak karbonatla da dişlerimi temizliyorum gargara yapıyorum. Fakat dişlerimdeki sarılık geçmedi. Sigarada tüketmiyorum çay kahve ile aram yoktur. Neden dişlerim sarı ?

Uzman doktor

merhabalar hülya hanım karbonat ve benzeri maddelerle dişleri beyazlatmaya çalışmak yarardan çok dişlere ve diş etlerine zarar vermektedir. asla önerilmemektedir. diş beyazlatma işlemi profesyonel malzemelerle hekim kontrolünde yapılmalıdır.

osman

Hocam merhabalar diş beyazlatma işlemlerinin ücretini ve kaç seans yapıldığını öğrenmek istiyorum.

Uzman doktor

Diş beyazlatma işlemlerini 3-5 seans aralığında diş rengi ve sayısı dikkate alarak ücretlendirmekteyiz.

kemal

Merhaba diş beyazlatma işlemleri söylenildiği kadar maliyetli midir ? Sizden diş beyazlatma ücretleri hakkında bilgi alabilir miyim ?

Uzman doktor

İnternet ortamında fiyat bilgisi vermiyoruz. alt-üst toplam 20 dişinizde beyazlatma uygulanıyor. Size özel plak hazırlanıyor. Klinikte başlayan beyazlatma seansları bizim gözetimimizde evde devam ettiriliyor.

dilara

Merhaba dişlerime zirkonyum kaplama yaptırıcam acaba dişlerimi zirkonyumdan önce mi sonra mı beyazlatmalıyım ?

Uzman doktor

Zirkonyum öncesi dişlerinizi beyazlatmanız daha doğru olacaktır.

Leyla

Merhaba ben kök dişime kanal ve dolgu yaptırtım 3 köprü yapılması gerekiyormuş 1500TL istendi sizce fiyat uygunmu

dilara yigit

merhaba hocam kolay gelsin dişlerimin rengi iyi fkat ben dişlerimin bembeyaz olmasını istiyorum. Lazerle yapılan diş beyazlatma işlemleri dişşlere bir zarar verir mi dişler ayrıca lazerlemi beyazlatıyor ? Beyazlatma işlemi sonrasında dişlerimde herhangi bir sorun olur mu ?

Uzman doktor

Merhaba dilara yiğit diş beyazlatma sadece lazerle değil ayrıca halojen, led, ultraviyole ışınlarıyla da yapılabilmektedir. Bazen sadece beyazlatma preparatlarıyla da sağlıklı beyazlatma yapılabilir. Diş Beyazlatma işleminin hiç bir sakıncası yoktur. Dişlerinize herhangi bir zarar vermez.

arzu

Merhabalar diş beyazlatma işlemi için dişlerin sağlam olması mı gerekiyor eğer dişlerimde çürük varsa diş beyazlatma olmaz mı ?

Uzman doktor

Merhaba önce diş beyazlatma işlemi ypılır daha sonra çürükleriniz varsa dişler dolgu yapılır.

cihan yigit

Merhabalar diş beyazlatma kalemi diye bir şey duydum acaba bu kalem dişlerimi bembeyaz yapar mı ?

Uzman doktor

Bu tür kalemlerin diş beyazlatma inandırıcılığı azdır. Ayrıca diş beyazlatmada kullanılan kimyasalların yan etkileri vardır, mutlaka öncesinde hekim tarafından dişlerinizin detaylı muayene edilmesi bayazlatmaya uygun olup olmadığının belirlenmesi gereklidir.

gülsüm süzen

Merhabalar sayın doktorum benim ön dişlerimde dolgular var acaba bu dolgulara beyazlatma işlemi yapılabilir mi ?

Uzman doktor

Dolgulu dişlere beyazlatma yapılabilir. Ama dolgular beyazlamaz. Bu yüzden beyazlatma yapılan dişlerin dolguları yenilenmesi gerekir.

felemez yılmaz

Merhaba doktor bey ben evde diş beyazlatma işlemi uyguluyorum dişlerim sızlamaya başladı acaba yanlış bir şeler mi yapıyorum dişlerimde sızlama olması normal midir ?

Uzman doktor

Merhaba dişlerinizde sızlamaların olması normaldir. Bu sızlamalar az yada çok olabilir.. Diş beyazlatma işlemi doktorunuzun tavsiyesi ile bir müddet işleme ara verilebilir. Lütfen doktorunuza danışınız.

reyhan

Hocam benim meraj ettiğim diş beyazlatma işlemi dişlere zarar veriyormuş bu doğrumu ikincisi ise diş beyazlatma yaptırırsam kaç sene dişlerim beyaz kalır ?

Uzman doktor

Diş bayazlatma diş hekimi kontrolünde yapıldığı takdirde dişe zararı olmaz. Dişin yapısına göre renk tonu değişebilmektedir. Kişinin beslenme özelliklerine göre (sigara, çay, kahve, kola tüketimi gibi) beyazlatmanın devamliliği değişiklik gösterebilmekte. Genellikle ilk başladığınız diş rengine geri dönüş yapmaz ancak 6-7 ton açıldıysa mininmum 2-3 ton geri dönüş yapacaktır

dilara ekim

Merhabalar hocam benim yaşım 15 Dişlerimde çok büyük bir renk problemi yok ama dişlerim sarımsı renkteler ben dişlerimin beyaz olmasını istiyorum bana en zararsız olan yöntemi söylermisiniz.

Uzman doktor

Diş beyazlatma için 2-3 sene daha beklemesi daha uygun olur. Daha sonra randevu alırsınız durumuna bir bakarız.

fahrettin yigit

Hocam merhabalar ben klinikte diş beyazlatma ücretlerini öğrenmek istiyorum lütfen sorumu cevaplarmısınız ?

Uzman doktor

Merhaba fahretin klinik diş beyazlatma fiyatları değişkenlik gösterir ve muayene olmadan fiyat öğrenmeniz mümkün olmaz. Ancak ortalama bir fiyat öğrenmek için sizlere yukarıda ürk Diş Hekimleri Birliği Asgari Ücret Tarifesinden aldığım ücreti yazdım yukarıdaki yazıyı okuyarak öğrenebilirsiniz.

Nilal yılmaz

Merhaba piyasada satılan diş beyazlatma ürünlerinin etkisi olur mu ? Acaba bunları kullanırsam dişlerim zarar görür mü ? Doktora sormadan bu ürünleri kullanmak doğru olur mu ? bunları merak ediyorum.

Uzman doktor

Merhaba diş beyazlatma işlemleri mutlaka doktor kontrolünde olmalı ve dışarıdan bu ürünler doktor onayı verilmeden alınıp kullanılmamalıdır. Hazır satılan hazır beyazlatma ürünlerini önermiyorum.

gökçenaz

Merhabalar ben diş beyazlatma hakkında bilgi almak istiyorum. Acaba dişler kaç seasnta istenilen seviyeye gelir. Diş beyazlatma işlemi sonrasında diş bakımı nasıl yapılmalıdır ? Diş beyazlatma sonrasında belirli bir zaman geçtikten sonra dişlerim yeniden beyazlatmaya ihtiyaç duyarmı ?Diş beyazlatma işlemleri dişlere ne gibi zararlar vermektedir.

Uzman doktor

Diş beyazlatma işlemleri klinik ortamlarında 15 dadika kadar kısa bir süre içerisinde yapılabilmektedir. Daha sonra ev tipi beyazlatma dediğimiz gece plakları ile beyazlarma işlemi devam ettirilmesi daha iyi sonuçların alınmasını sağlamaktadır. İstenilen diş rengi seviyesine gelinene kadar işlemler klinik ortamında bir iki defa daha tekrarlanmaktadır. İşlemlerin kalıcığının artması için yapılan işlem sonrasında çay sigara vb. 1 hafta kadar kullanılmaması önemlidir. Dişleri boyayan etkisi olan gıdalardan da ayrıca uzak durulması gerekmektedir.

harika

Merhabalar ben diş beyazlatma yaptırmak istiyotum ücreti tam olarak ne kadardır ? Yapılan işlemin dişlere zararı olur mu ? Teşekkürler.

Uzman doktor

Diş beyazlatma işlemleri hekim kontrolinde yapıldığı sürece herhangi bir zararı yoktur. Fiyatlar yapılan muayene sonrasında net olarak hastaya verilmektedir.

necdet

Merhabalar ben diş beyazlatma konusunda bir şey sormak istiyorum piyasada satılan diş beyazlatma setleri var bu setleri alıp kullansam acaba dişlerim sağlıklı bir şekilde beyazlar mı ? Bu setleri önerip önermediğinizi bilmek istiyorum. Bir zararı olur mu

Uzman doktor

Necdet bey piyasada satılan bu tarz ürünler dişlerinize zarar verebilirler. Diş beyazlatma işlemleri mutlaka bir diş hekimi kontrolünde olmalıdırlar.

rize

Merhaba hocam diş beyazlatma işlemlerini her diş doktoru yapıyor mu ? Diş beyazlatma işlemlerini hangi muayenelerde yaptırmamız gerekir ve dikkat edilmesi gereken şeyler nelerdir ? Evde de diş beyazlatması yapılabiliyormuş bu işlem içinde mi diş doktoruna gitmemiz lazım Birde bu işlemin maliyeti nedir sağolun hocam kolay gelsin

Uzman doktor

Merhabalar diş beyazlatma işlmelerini her diş hekimi yapabilmektedir. Dikkat edilmesi gerekenler ise diş hekimi kontrolünde diş beyazlatılma işlemi yapılması ve sizin diş hekimine güvenmenizdir. Ev tipi diş beyazlatma işlemlerinde de diş doktoruna gitmelisiniz. Diş hekimi kullanmanız gereken yöntemi ve ne miktarda kullanıcağınız hakkında sizlere bilgi verecektir. Yanlış diş beyazlatma işlemleri dişlere oldukça zarar vermektedir. Diş beyazlatma maliyetleri ise yönteme ve dişlerinizin durumuna bağlı olarak değişkenlik göstermektedir.

bitanecik annecim

Hocam merahabalar bende diş aşınması mevcut ve bu aşınmadan dolayı dişlerim epey bir sarardılar. Ön dişlerimde dolgularda mevcut. Yaprak porselen kaplamaları duydum acaba ondan mı yaptırsam bilmiyorum. Sizden bu konuda yardım istiyorum.

Uzman doktor

Merhabalar dişlerinizin muayene etmeden bir şeyler söylemek doğru olmayacaktır.

uğur eken

Merhabalar doktor bey karbonat dişleri beyazlatır mı ? Karbonatın dişlere zararı varmıdır ?

Uzman doktor

Aşırı uygulandığında aşınmalara neden olabilir. karbonat diş beyazlatmada kullanılmazk.

iclal

Merhabalar ben diş beyazlatma işlemi sırasında mide bulantısı yaşıyorum bunun bir çözüm yolu varmıdır ?

Uzman doktor

Herhangi bir diş tedavisi sırasında mide bulantısı olan kişilerde işlemden bir saat önce antiemetik ilaçlar kullanılarak mide bulantısı engellenebilir.

Uzman doktor

Günde 3 defa dişlerinizi fırçalayın.Günde en az bir kere diş ipi kullanın.Yine de dişlerinizin renginden şikayetçi olursanız hekim kontrolünde ev tipi ile desteklenen ofis tipi beyazlatma yaptırın. Beyazlatma içerikli ürünlerin hepsi dişe zarar vermektedir.

mehmet

Dişlerim beyazlasın istiyorum hangi diş macububu önerirsiniz ?

Yağız

selam doktor bey ben azerbeycandan soruyorum. Yaşım 24 dişlerimin renginin açılmasını istiyorum dişlerim sarı renkteler. Buradaki doktorlar dişlerimin sarı olduğunu doğuştan olduğunu ve renginin açılamayacağını söylediler ne yapmam gereklidir. Bu doğrumudur ?

Uzman doktor

Diş beyazlatmayla sarı dişlerinize çözüm bulmanız mümkün. Türkiyede bir diş hekimine danışarak diş beyazlatma yaptırabilirsiniz.

Ada

Merhaba doktor bey benim ön dişimden birisine bir kaç ay evvel kanal tedavisi uygulandı. Daha sonra bir vakit geçtikten sonra dişimin rengi kararmaya başladı. Diğer dişlerimden farklı bir renk aldı. Benim bu dişimi beyazlatıp eski şekline rengine getirmem mümkün müdür ?

Uzman doktor

Merhaba dişinizin içerisine beyazlatma ajanı konularak beyazlatılabilir. B tedaviye devital beyazlatma deniliyor. Uygulanır ve dişiniz eski formuna kavuşabilir.

murat bozkurt

Merhaba hocam. İltihap için aldığım ilaçlar yüzünden dişlerim her geçen gün sararmaya başlıyor bu konuda bana yardımcı olabilir misiniz

Uzman doktor

Tabiki diş beyazlatma uygulaması ile dişlerinizin rengini bir kaç ton açabiliriz. İstediğiniz diş rengi sağlanabilir. Fiyat ve randevu için telefon numaralarımızı arayabilirsiniz Murat bey..

Hamiyet

Doktor bey merhabalar ben dişlerimin renginden gayet memnunum dişlerim bembeyazlar fakat sigara içtiğimden dolayı bir kaçı sarardılar. Benim merak ettiğim konu ben eğer diş beyazlatma işlemi yaptırırsam dişlerime herhangi bir zararı olurmu ? Yüzyindeki parlaklık ve kayganlık gider mi ? Ücretleri hakkında da bilgi almak istiyorum. Resimlerimi size gönderebilirmiyim ?

Uzman doktor

Diş beyazlatma dişlere zararlı değildir, dişler üzerinde matlaşma yapmaz. Ancak geçici bir hassasiyete neden olur, ev tipi uygulamayı diş hekiminize yaptırmanızı öneririm. Fiyatları muayene gelerek yada telefon numalarımızı arıyarak öğrenebilirsiniz.

Nezihi

doktor bey merhaba ben ögrenciyim. Dişlerim çok sarı, nasıl beyazlatabilirim. Ögrenci olduğum için, düşük maliyetli bir beyazlatma uygulaması yaptırmak istiyorum. Okullar açılmadan bu işlemi nasıl yaptırabilirim. teşşekürler hocam

Uzman doktor

Sadece fircalayin.Beyazlatici macun kullanmayin.Gercek beyazlatma maliyetli bir uygulama

nurcennet

doktor bey merhabalr ben uzun zamandır diş teli tedavisi görmekteyim. Geçen hafta diş tellerim çıktı. dişlerim gayet güzel bir duruma geldi. fakat doktorum, dişlerim tekrardan bozulmasın diye içten tel taktı. yani dişlerimin arka bölgesinden diş tellerini taktı. dişlerimde telleri kullandığım zaman zarfı içerisinde sararmalar meydana geldi ben şimdi diş beyazlatma işlemi yaptırmak istiyorum. Ev tipimi yoksa ofis tipimi beyazlatma işlemi benim için daha uygun olur. Hangisini tercih edersiniz ?

Uzman doktor

Merhaba hayır dişlerinize ve tellere zarar vermez ama ev yerine hekiminize yaptırmanızı tavsiye ederim. geçmiş olsun

Olcay

Doktor bey merhabalar küçüklüğümden beri hep beyaz dişlerim olsun diye hayal etmişimdir. Dişlerimde hiç bir problem yok dişlerim çok düzgünler ama rengi kötü ve soluk. Yaşım 18 acaba diş beyazlatma için yaşım daha erken mi ? Beyazlatma yaptırırsam dişlerim tekrardabn eski şekline gelir mi ? Yada ne kadar zamanda gelir ?

Uzman doktor

Merhaba diş beyazlatma 18 yaş sonrası yapılması çok daha uygun olur.Beyazlatma dişlerinize iyi bakarsanız geriye dönüş olasılığı düşük olur.

Ulviye

Doktor bey kızım 15 yaşında dişlerinin sarı olmasından şikayetçi, markette satılan ürünler dişleri beyazlatır mı ? Siz ne önerirsiniz ?

Uzman doktor

Dişlerim normal rengini ağartan teknikler var. Diş hekiminize baş vurunuz. Kendi başınıza herhangi bir ürün alıp kullanmayınız.

Nusret

Doktor bey0 merhabalar lazer ile yapılan diş beyazlatma uygulamaları ile ilgili olarak bana bilgi verirmisiniz ? Lazer ile yapılan diş beyazlatma uygulamalarının bir sakıncası varmıdır ? Acaba ilerisi için bir sakınca oluşturur mu ? Bunlar hakkıdanda bilgi istiyorum sağolun

Uzman doktor

Diş beyazlatma sadece lazerle değil ayrıca halojen,led,ultraviyole ışınlarla da yapılabilir. hatta bazen ışık aktivasyonuna gerek kalmadan sadece beyazlatma preparatlarıyla da sağlıklı beyazlatma yapılabilir.beyazlatma işleminin hiç bir sakıncası yoktur. dişlerinize zarar vermez.

Fahri

Hocam di beyazlatma kalemleri hakkında bilgi alabilirmiyim ? bunlar diş beyazlatmada işe yararlar mı ?

Uzman doktor

Diş beyazlatmak için bizler bile muayenehanelerimizde bu kadar uğraş verirken bir kalemin diş beyazlatacağı yalnızca hayaldir.Ayrıca diş beyazlatmada kullanılan kimyasalların yan etkileri vardır,mutlaka öncesinde hekim tarafından dişlerinizin detaylı muayene edilmesi bayazlatmaya uygun olup olmadığının belirlenmesi gereklidir.

Kezban

Doktor bey benim dişlerimin aralarında çürükler var. Acaba bu çürükler varken diş beyazlatma işlemi yapılabilir mi ? Diş beyazlatma uygulaması için ağzıdaki dişlerin nasıl olması gerekiyor ? Bilgi rica ediyorum

Uzman doktor

Dişlerinizde çürük varsa dolgu yapılmadan önce dis beyazlatmayı öneririm. Diğer dişlerinizin genel görüntüsünden memnunsanız klinik sartlarda 1 saat surecek diş beyazlatma ıslemı yapılır, daha sonra cürük dişin dolgusu yapılır. Önce dolgu yapılırsa dısler beyazladıktan sonra dolgu koyu renklı kalabılır. Ancak beyazlatma sırasında curuk dıs asırı hassasıyet hıssetmesın dıye koruyucu onlemler alınır.

Badem

Doktor bey dişlerimde dolgular var dolgu olan dişlere beyazlatma yapılabilir mi ? Ben dişlerime estetik dolgu yaptırmıştım bunların üzerine beyazlatma yapılabilir mi ?

Uzman doktor

Merhabalar;dolgulu dişlere beyazlatma yapılabilir.Ama dolgular beyazlamaz. Bu yüzden beyazlatma yapılan dişlerin dolguları yenilenir.

zerrin

Doktor bey merhabalar ben bir diş hekimine gittim ve doktorum bana evde diş beyazlatma uygulamasını önerdi.. Şimdi doktorumun tavsiyeleri ile evde diş beyazlatma yapıyorum. 2. gün oldu fakat dişlerimde inanılmaz bir sızlama var. Bu durum diş beyazlatma işleminden mi kaynaklanmaktadır.

Uzman doktor

Elbette nomaldır. her kişinin diş yapısı farklıdır. bu hassasiyet az veya çok da olabilir. gerekirse beyazlatmaya ara verilebilir. ayrıca kullandığınız miktar ve süre de önemlidir . doktorunuza danışabilirsiniz.

Selma

Doktor bey merhabalar diş temizletme işlemlerinin diş minesine zarar verdiği doğrumudur. Sigara kullanıyorum ve her geçen zaman dişlerim biraz daha sararıyorlar nasıl dişlerimi beyazlatabilirim ?

Uzman doktor

Diş beyazlatma tekniğinin dişlere hiç bir zararı yok.Böyle bir zararı olsa diş hekimliğinde kullanılmaz.Tabii ki her yararlı uygulama gibi beyazlatmada bu işi iyi bilen bu konuda eğitim almış hekimler tarafından yapılmalı.

Özgün

Doktor bey dişlerimi sabah akşam fırçalamam rahmen dişlerim beyazlamıyor acaba ne yapılması gerekiyor ? Lütfen bana yardımıcı olun dişlerim sarı

Uzman doktor

Dislerinizin rengi sizin gunde 2 defa fircalamanizla ile degismez. mutlaka devamli gittiginiz dis hekimine muayene olun.bir ihtimal size dis beyazlatmayi tavsiye edebilir.sakin marketlerde satilan dis beyazlatma toz ve pastalari .icinde karbonat bulunan dis macunlarini kullanmayin,zararlidir.

Sevtap

Doktor bey merhabalar benim ailemde genetik olarak ön dişlerde sarılık var bu sarılıklar dişlerin ortasında. Bu durum dişlerimizi inanılmaz derecede kötü gösteriyor. Düzenli olarak fırçalamamıza rağemn bu görüntüden kurtulamıyoruz. Annemde bu sarılıklar daha fazla ve ne yaptıysa bu sarılıklardan kurtulamadı nasıl bu sorundan kurtulabiliriz ?

Uzman doktor

Aslında annenin dişini görmeden bir öneride bulunmak çok doğru değil ama beyazlatma sistemleri dişin kendi rengini açtığı için dişteki sarılık bu yöntemlerle azaltılabilir.
anladığım kadarıyla tek dişin renginin sarı olmasından bahsediyoruz ,bu durumda o tek dişe özel bir beyazlatma işlemi uygulamak bu farkı azaltacaktır.

Meltem

Doktor bey merhabalar yaklaşık olarak bir ay kadar sonra düğünüm var. Bana lütfen yardım edin dişlerimi beyazlatmak istiyorum ama yeni evleneceğim için fiyat konusunda fazla bir miktar veremem Acaba nasıl bir beyazlatma yapılabilir ? Maliyetleri nedir ?

Uzman doktor

İyi günler. İki tip diş beyazlatma yöntemi vardır. Biri ev tipi beyazlatma, diğeri de office bleaching dediğimiz hekimin klinikte uyguladığı beyazlatmadır. Uygulama tipine ve kullanılacak sistem ve jele göre ücretleri değişmektedir.

Servet

Doktor bey kulaktan dolam bilgi olarak dişlerin temizletildikten sonra duurmlarının daha kötü olduğu ve bir kere temizletildikten sonra sürekli olarak temizletilmesi gerektiği bilgisi ortada dolaşmaktadır. Acaba bu bilgi doğrumudur ?

Uzman doktor

Dişler beyazlatıldıktan sonra diş bakımıyla ilgili olarak bir miktar geriye dönebilir.Ama bu geri dönüş dahi eski halinden çok daha iyiydir.Bir çok kişi diş beyazlatma ile diş temizliğini karıştırıyor.Bazen diş temizliği yapılırken fırça ve aşındırıcı ajanlar kullanılabiliyor ki ben bunun uygulanmasını tavsiye etmiyorum.Otakdirde diş mineleri aşınıp rengi hemen değişebilir.Fakat bununla diş beyazlatma tekniğinin ilgisi yok.

fırat

hocam 4 gün önce üst bölgeden 3 tane dişimi çektirdim sözde porselen yaptıracaktım dişçim şuan kayıplarda yapmadı ve bunları ne zaman yaptırsam olurmu, daha sonra zaman aşımına uğramasın…?

Uzman doktor

Porselen yaptırmak için dişleriniz neden çekildi ?? Dişleriniz çekildi ise implant tedavisi uygulanması gerekir.

BÜLENT

diş beyazlatma ve lamina diş kaplama fiyatı alabilrmiyim bilgilendirseniz sevinirim kolay gelsin

Uzman doktor

Fiyatlar için telefon numaralarımızı arıyabilirsiniz.

Gamze

Merhabalar, azı dişlerimde derin çürükler var kanal tedavisine başlayacağım, ön dişlerim yamuk tel taktıracağım ve diş beyazlatma işlemi de yaptirmak istiyorum, bu üçünü hangi sirayla yaptirmam gerek ?

Uzman doktor

Öncelikli olarak diş çürüklerinizi diş teli tedavisi ve sonrasında beyazlatma işlemini yaptırmalısınız saydığınız sıra ile..

İpek Şirin

Diş beyazlatma fiyatlarınızı öğrenebilir miyim?

Uzman doktor

Telefon numaralarımızı arıyarak fiyatlar hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

gaye

diş çürükleri varken beyazlatma yapılır mı?

Uzman doktor

Öncelikli olarak çürük tedavisi olmanız gerekir. Öncelik sağlık daha sonra estetik kaygılar giderilebilir.

gaye

peki bir an önce beyazlatma yaptırmamız gerekiyorsa ve çürük tedavisini bekleyemeyeceksek? Curuk var diye beyazlatma kesınlıkle yapılmaz mı yanı?

Uzman doktor

Öncelikli olarak çürük tedavilerine çözüm bulunması gerekmektektedir.

Arif

Merhaba Önde tek dişimde çürük ve 3dişimde delinme başladı diş beyazlattıkdan sonra dolgu yapıldığında dolgu belli olurmu yada kaplama ? kaplama beyazlatma kaç tl olur tahmınen yada dolgu ve beyazlatma

Uzman doktor

Önce işlemleriniz yapılır ve en son tedavi sonrasında diş beyazlatma işlemleri gerçekleştirilir. Bu sayede dolgularınız belli olmaz.

deniz

merhaba hocam benim diş etimde sorun var şişiyor ve durup dururken kanıryor düzeli fırçalıyorum ne yapmalıyım

Uzman doktor

Diş hekiminize giderek muayene olmalısınız ve diş taşlarınızı temilettirmelisiniz. Doktorunz size bu konuda bir takım bakım önerilerinde bulunacaktır. Dişlerinizi doktorunuzun önerilerine göre fırçalayacak bakımınızı yapacaksınız. Eğer diş etlerinizde iltahaplanma varsa ilaç tedavisi uygulanacaktır.

sibel

Dis etimde celikme var 1ci evrede oldugunu soylemisti hkim ihmal ettim 5ay gecti uzerinden ve ilerledi sanirim firca suremiyorum neden kaynaklaniyo bu dis eti cekilmsi ve tedavisi uzun surermi

Uzman doktor

Neden kaynaklandığını siz daha iyi belirtmissiniz. Diş bakımınızı ve diş hekimi kontrollerini ihmal etmissiniz. Bu çok önemli bir konu bir an evvel diş hekimi kontrollerine giderek diş taşı tamizliği yaptırmalı ve diş bakımınızı günlük olarak eksiksiz yerine getirmelisiniz. Diş hekiminiz size bu konuda bilgiler verecektir.

sezer

hocam beyazlatmak istiyorum fiyatlarını solermisiniz

Uzman doktor

Diş beyazlatma ofis tipi ve tipi beyazlatma uygulamaları yapılabilmektedir. Fiyatlar için telefon numaralarımızı arıyarak konu hakkında deytalı bilgi alabilirsiniz.

umut

Ben dişlerimi beyazlattırmak istiyorum, fiyatlarınız nelerdir acaba bilgi verirseniz sevinirim.

Uzman doktor

Beyazlatma uygulaması fiyatlar için 0212 265 7758 telefon numaralarımızı arıyarak fiyatlar ve uygulama hakkında bilgi alabilirsiniz.

lütfiye

lazerle diş beyazlatma fiyatı hakkında bilgi alıcaktım

Uzman doktor

diş beyazlatma uygulamaları ile ilgili olarak bilgi ve fiyatlar hakkında telefon numaralarımızı arıyabilirsiniz.

Demet

Merhaba hocam kızımın dişleri gayet düzgün ama renginden şikayetçi.13 yaşını doldurmak üzere beyazlatma işlemi yaptırsak reşit olmamasına rağmen sorun çıkar mı? Bu işlem sırasında acı çekiliyor mu?

Uzman doktor

Diş beyazlatmada acı hissedilmiyor. Fakat 18 yaşına girmeden bu tedavinin uygulanmasını pek tavsiye etmiyoruz. Kızınızı mutlaka diş hekimine götürün ve muayene olmasını sağlayınız. Aynı zamanda diş bakımını, düzenli olarak fırçalamasını ve diş ipi kullanmasını ihmal etmemesini sağlayınız.

Hikmet

Beyazlatma çeşitlerine göre fiyatlarını öğrenmek istiyorum. Ayrıca kaç seans gerekiyor, bir seans yeterli mi? Teşekkürler

Uzman doktor

Dişlerinizin durumuna ve kaç ton açılmasını istediğinize bağlı seanslar değişmektedir. Ofis tipi ve ev tipi beyazlatma uygulamaları vardır.

Eser ŞEN

Merhaba hocam. Benim şikayetim diş sararması. Diş doktoruna gittim ama bana kendi rengi oldugunu beyazlatmak için diş estetiği olmam gerektiğini söyledi. Bu estetik sonucunda dişlerim normal bi diş gibi beyazlar mi yoksa yine sararma yaşar mıyım.

Uzman doktor

Hayır dişlerinizin beyazlaması için diş estetiğine gerek yoktur. Dişler beyazlatma uygulaması ile bir kaç ton açılabilir. Bir diş hekimine giderek beyazlatma uygulaması yaptırabilirsiniz.

seda

Benım dislerimde sadece üst tarafta 1 ön iki disim düzgün değil tel taktirmayi düşünüyorum. Aynı zamanda beyazlatmakta istiyorum. Beyazlatma işlemini tel taktirip çıkarttıktan sonrami yapmalıyım ?

Uzman doktor

Evet bu konuda ortodonti uzmanından yardım alabilirsiniz.

Kumsal

Merhabalar acaba dis beyazlatmak icin yas siniri var mi

Uzman doktor

Hayır yoktur.

Volkan Kartal

Merhaba ben dislerimi beyazlatmak icin gerekli olan bilgileri ve yöntemleri internet adresinizden aldim yaptirmak istedigim uygulama Home Bleaching´in fiyatini ögrenmek istiyorum vereceginiz bilgiden dolayi tessekkürlerimi sunar iyi günler dilerim

Uzman doktor

Telefon numaralarımızı arıyarak yada mail göndererek diş beyazlatma fiyatları hakkında bilgi alabilirsiniz. Teşekkürler.

Nuriye

Benim 3 tane çürüğüm var onlar çekildikten sonra implant mı olması lazım

Uzman doktor

Eğer kemik yapınız uygun ise mutlaka implant tedavisini seçmenizi öneririm..

GÜRKAN

dişlerimi beyazlatmak ıstıyorum ne kadar fiyat olur

Uzman doktor

Gürkan.. Dilerinizin durumana göre ve açılacak ton farkına göre fiyat belirlenir. Diş beyazlatma uygulamasını yaptıracağınız yer size muayene sonrası fiyat verecektir.

Nuriye

İmplant tedavisi ne kadar bir zaman alıyor ve çok acıyormu.teşekkürler

Uzman doktor

İmplant tedavisi 3 aylık bir dönem almaktadır. İmplant sırasında herhangi bir sızlama ve ağrı olmuyor sonrasında sızlama şeklinde ağrı olabiliyor ağrı kesici ile günü rahat geçiriyorsunuz.

canan

Iyi geceler

Ertan

dolguu ve temızlık ıcın fıyat örenmek ıstıyorum

merve

Fiyati ortalama olarak soyler mosniz lutfen hicbir yerden ogrenemiyoruz .

emine

merhaba ben emine ve dişlerimin önünde boşluk var ve lingual gizli diş teli taktırmayı düşünüyorum.14 yaşındayım ve diş telinden sonra beyazlatma yapılıyomu?diş teli takılırkende çok acıyomu?ve en fazla ne kadar sürer.teşekkürler

Aynur

Merhaba benim 15 yaşım var ve dişlerim çok sarı herkes alay ediyor ben beyazlatmaya kararliyim 18- oldugum icin ne gibi problemler ola bilir?

Uzman doktor

Aynur diş beyazlatma işleminde herhangi bir sakınca bulunmamaktadır.

ibrahim

merhaba hocam benim ön dişlerimden birisi çaprazlama olarak kırıldı ve dolgusuda yapıldı ama ben bu dişimi kaplamak istiyorum ne kadar ücreti olur ögrenmek isterim 😀 ?

Uzman doktor

Yaşınız hakkında bilgi vermemissiniz 18 yaşından önce bu işlem yapılmamaktadır. Fiyatlar ise işlemin yapılacağı merkeze göre değişmektedir.

ibrahim

😕

zekican

merhaba.. ben askerlik görevimi yaptığım esnada dişlerim sarardı. sigara kullanan bi insanım fakat daha önce dişlerim bu kadar aşırı kötüleşmemişti. tütün içmeye basladıktan hemen sonra dişlerim aşırı derecede sararmaya başladı ve ön dişimin dolgulu olan yeri o kadar sarardı ki leke gibi görünüyor. sizce ne yapmam gerekiyor?

özlem

Ben 14 yaşındayım dişlerimde sarılık var beyazlatmak istiyorum.yardımcı olur musunuz?evdeki beyazlatma işlemlerinden hangilerini yapmalıyım

binnaz

Hocam meraba ben binnaz 16 yasindayim hocam benim dis rengimde sarilik var nasik gecer veya tedavi olurmu simdi 18 yas demisiniz ama ben o kadar beklemek istemiyorjm donerseniz co sevinrim

Uzman doktor

Binnaz hanım.. Diş beyazlatma uygulamaları dişleriniz istediğiniz renk tonuna kadar açılabilir.

Deniz

18 yaşına girmedim.14 yaşındayım yine de tedavi görebilir miyim?

Uzman doktor

Deniz 18 yaşını beklemelisin..

kaan

dis beyazlatma ucreti ne kadardir numaranız yazmıyor arayacagım

Uzman doktor

Fiyatlarla ilgili bilgiler mail adresinize iletilmiştir.

Ahmet Emin

Merhaba
Size iki sorum olacaktı;
1. Sigara kullanıyorum tedavisi ne kadar sürer?
2. Alt dişlerinin arkasında hala tel var buna rağmen dişlerimi beyazlatabilirmiyim?

melih can

Hocam merhabalar ben ön dislerimin arasini kompozit dolgu ile tedavi ettirmiştim boşluğu kapattirmistim yani yaklasik 6 ay önce ama suan normalden cok daha fazla sararma oldu beyazlatmak mümkünmudür mumkunse numaranizi bulamadim 5 dis fiyatini öğrenmek istiyorum ne kadar .eger mumkun degilse kompozit dolguyu sokturmek istiyorum bununda ayri bir fiyati varmidir Teşekkürler

Halim Duman

Diş beyazlatma fiyatlarını rica etsem mail olarak gönderebilir misiniz? Teşekkürler.

selin

Slm benim sorum ben her 3 haftada kan veriyom ve kan sulandiruci hap kulaniyorum ben dislerimi bakim yaptirmak istiyorum acaba sorun olurmu tsk ederim

Uzman doktor

Selin hanım bu tür durumlarda diş hekimleri işlem yapmaktan çekinirler. Fakat mutlaka diş hekiminize görünmenizde ve muayene olmanızda fayda vardır. İhmal etmeyiniz.

Ayşegül Aydın

Diş beyazlatma fiyatlarını rica etsem mail olarak
gönderebilir misiniz? Şimdiden Teşekkürler.

sebnem cerrah

Merhabalar. Ben dislerimi beyazlatmak ostiyorum. Oncelikle adresinizi ve size ulasabilecegim telefon numarasi alabikirmiyim. Tesekkurler

Yakup Yaşar

Merhaba benim dişlerim biraz düzgün değil fakatKüçükken çok antibiyodik kullandığım için sarı dişerimi beyazlatmamda herhangibi bir proglem olurmu ve progrem olmassa dişlerim ne kadar beyazlar ? Teşekkürer.

Uzman doktor

Diş beyazlatmada herhangi bir problem olmaz. Dişleriniz bir kaç ton açılabilir.

Yakup YAŞAR

Merhaba benim dişlerim çarpık fakat küçükken çok antibiyodik kullandığımdan sarı bu Dişlerimi beyazlatmamda engel olurmu ve engel olmassa dişlerim Ne kadar beyazlar? Teşekkür ederim.

Zehra Yaşar

Merhaba Düş beyazlatma uygulaması yaklaşık ücreti ne kadardır birde seans artarsa beyazlama oranda artarmı ? Teşekkürler.

Uzman doktor

Dişlerde belirli bir düzeye kadar beyazlatma yapılabilir.

diş beyazlatma ve yaprak porselen fiyatları hakkında bilgi alabilir miyim?

ŞENGÜL

Diş beyazlatma fiyatını öğrenebilir miyim =

Uzman doktor

Fiyatlarla ilgili olarak bilgiler mail adresinize iletilmiştir.

İbrahim

diş beyazlatma fiyatını öğrenebilir miyim?

zehra

Bende diş beyazlatma konusunda fiyat ve bilgi alabilir miyim? Cok zararlı diyolar ama ben istiyorum gerek duyuyorum 🙁

berna

Merhaba,Diş beyazlatma fiyatlarını öğrenebilir miyim?

tugba

Dis beyazlatma fiyatlarini öğrenmek istiyorum. Teşekkürler.

Fatih

Mrb hocam ben ücretlendirme hakkımda bilgi istiyorum bir kaç yere baktım sizde bir fiyat verirmisiniz bana

ccc

Benim dişlerim biraz sarı onu kullanmak istiyorum doktor muayenesi olmadan kullanabilirmiyim

ccc

Ben doktor muayenesi olmadan kullanabilir miyim

ccc

Ben doktor muayenesi olmadan kullanabilirmiyim

esma

Merhaba diş beyazlatmada yaş sınırı var mı ben 16 yaşındayım beyazlatsam bi sıkıntı oluşturur mu?

Nihal

nasıl başlasam bilemiyorum.7,8 yaşlarında dışarıda arkadaşlarımla oynuyorduk.arkadaşımın annesi anahtarını evde unutmuş.Anneside arkadaşıma ablan parkta oturuyor git ondan anahtarı al gel ben evde unuttum dedi.Arkadaşımda ben tek basıma gitmem dedi.anneside beraber gidin dedi.bende hiç gidesim yok dedi.annemde yanımızdaydı.bende öyle deyince hadi git dedi ben baya bir gitmem dedim sonunda gittik.gittiğimizde ablası baska bi yere gidiyordu anahtarı istedik oda bize attı kapın diye bende kapmaya çalıştım. sonra anahtar dişime geldi ve dişim kırıldı.bunları anlatırken duygulanıyorum.şu anda on dört yaşındayım .sınıfta herkes benımle alay ediyor.komik bir şey olduğnda gülemiyorum .dişerimden dolayı.yeni arkadaşlar edindiğimde soruyolar bana dişlerin senin neden sarı ve kırık diye anlatırken ağlamamak için kendimi zor tutuyorum. dişlerime öje sürmeyi bile düşünüyorum. o gün de doktora gitmemiştik.ve dişlerimin üzerine lekede var.bana yardım edin.bir ürün önerin.herkes dişlerin çok çirkin görünüyor diyor.eve gelince ağlıyorum.bana bir ürün verin pahalı olmasın.lütfen o anahtar fırlatanın kardeşine de diştedavisi uygulanıyor hep bedddua ediyorum ona dişleri iyleşmesin diye.çünkkü benim hayatım karardı.

Samet

hocam merhabalar. kız arkadaşım çocukken diş çektirme yada dolgu işleminde – tam hatırlamıyorum – sanıyorum ki diş minelerinde kayıp meydana gelmiş ve dişlerinin üzerinde grilik var. beyazlatmak için hangi tedaviyi yada yöntemi kullanabiliriz, söyler misiniz ?

Osman

merhabalar alt çenede önde 2 dişimde diş eti çekilmesi var diş etinin çekildiği yerlerde diş taşı oluşmuş internette diş taşınızı temizletin ama çekilen diş eti yerine gelmez diyolar ne yapmam gerekir?

Uzman doktor

Osman bey mutlaka diş taşlarınızı temizletmelisiniz. Eğer temizletmediğiniz taktirde dişlerinizi kaybedebilirsiniz. Diş etleriniz şimdikinden daha sağlıklı olacaktır. Bu konuyu okursanız bilgi sahibi olursunuz. Flap Operasyonu Öncesi Sonrası Fiyatları

esra

mailime diş beyazlatma fiyatını ortalama olarak gönderir misiniz? ayrıca muayene adresiniz nedir?

Uzman doktor

Esra hanım fiyatlarla ilgili bilgiler mail adresinize iletilmiştir. Geçmiş olsun..

kübra akkaya

diş beyazlatma fiyatları ne kadar ? istanbul fatihde oturuyorun en yakın nerede var ve öğrenciyim uygun makul bi fiyata var mı

Uzman doktor

Kübra hanım diş beyazlatma fiyatları uygulamaya yapacak merkeze, kliniğe, diş doktorunuza ve dişlerinizin durumuna göre değişkenlik gösterir. En net cevabı tedavinizi gerçekleştiren diş hekimi verecektir.

Merhabalar benim kopek disimde leke var sigara kullanmiyorum hergun düzenli olarak dislerimi fircaliyorum fakat disimde herhangibir degisiklik görmüyorum sizce ne yapmaliyim

Uzman doktor

Adil bey diş beyazlatma uygulaması ile dişlerinizin rengi bir kaç ton açılabilir. Bu konuda uzman olan bir diş hekimine yada bir diş kliniğine gidebilirsiniz.

eylem şanlı

Diş beyazlatma fiyatını öğrenebilr miyim ?Sigara ve alkol kullanmıyorum ,düzenli olarak dişlerimi fırçalıyorum.

Uzman doktor

Eylem hanım fiyatlarla ilgili bilgiler mail adresinize iletilmiştir. Unutmayın fiyatlar dişbeyazlatma yaptıracağınız doktora, hastaneye, kliniğe, dişlerinizin durumuna, semte vb. etkenlere göre değişkenlik göstermektedir.

Bayram

Merhaba hocam iyi calismalar .20 yasindayim sigara ve cay cok tuketiyorum bu neden le dislerimde sararma oldugunu fark ettim dislerimi beyazlatmak istiyorum ucretini mail adresinden paylasabilirmisiniz ? Birde cektirmis oldugum bir disimin yerine bir dis yaptirmak
İstiyorum askere gitmeden yardimci olabilirmisiniz ? Geri donus yapabilirseniz sevinirim
Kolay gelsin teskkurler

Uzman doktor

Bayram bey çekilen dişinizin olduğu bölgeye implant tedavisi uygulanabilir. Dişleriniz ev tipi yada ofis tipi beyazlatma uygulamaları ile bir kaç ton açılabilir. Fiyatlar ise beyazlatma uygulamasını gerçekleştiren doktorunuza, dişlerinizin durumuna, kliniğin bulunduğu şehire ve merkeze göre değişmektedir. Türk Diş Hekimleri Birliğinin 2015 yılı fiyat bilgilerini mail adresinize gönderiyorum.

sedat

merhaba doktor bey ben 18 buçuk yaşındayım işte dişlerim çok sarı deil ama yeterince beyazda deil bu durum rahatsız ediyo beni dişlerimi beyazlatmak itiyorum ortalama beyazlatma ücretlerini mail adresime mail atabilirmisiniz ?

mehmet emin

merhaba benim üst orta dişimde diş fırçalama ile geçmeyen kalıplaşmış bi sarılık var bu diş hekiminde giderilebilir mi

Burcu

Merhaba burcu ben ön dişim tamamen Kırıldı ne yapacağımı bilmiyorum diğer dişlerim çokta sağlıklı değil o yüzden tamamen ön dişlerimi yaptırmamı önerirmisimiz. Implant dediler ama ben çok yanaşmadım çünkü onun Yanındaki dişler dolgu yarın öbür gün bi aksilik olursa ameliyat olmam gerekiyormuş sizce ne yapabilirim kafam çok karışık

Burak

Hocam 15 yaşındayım dislerimden birisi kırık ve yan disle arasında ufak bir bosluk var gülerken belli ve rahatsız edici ne yapabilirim ayrıca mailime diş beyazlatma fiyatlarini yazabilirmisiniz. teşekkürler

özlem

Merhaba ben 18 yaşindayim dişlerimde çok fazla sarılık var. Ve dişlerimi beyazlatmak istiyorum. Dişlerime herhangi bir zararı olur mu ve diş beyazlatmadaki fiyat nedir ?

MUHAMMET

Dişlerimi beyazlatmak istiyorum, maliyeti ne kadar olur tahminen ? Saygılarımla ..

Uzman doktor

Muhammet bey dişlerinizin durumuna ve uygulamayı gerçekleştirecek olan diş hekimine bağlı olarak fiyatlar değişmektedir. Net cevap muayene sonrasında verilebilir.

abidin

Fiyat bilgisi gonderirmisiniz acil

Uzman doktor

Abidin bey fiyatlar uygulamanın gerçekleştirileceği merkeze göre değişmektedir. Türk diş hekimleri birliği 2015 asgari ücretlerine göre diş beyazlatma fiyatları alt ve üst çene 409,00 Tl dir fakat dediğim gibi bu fiyatlar uygulamanın yapılacağı merkeze veya diş hekimine aynı zamanda dişlerinizin durumuna göre de değişiklik gösterecektir.

sabri

merhaba doktorum ben daha onceden dıslerımı beyazlattırdım ve temızlettım ama 2 ay gecmeden daha cok sarardı acaba lazerle duzelırmı

Uzman doktor

Sabri bey doğru bir diş beyazlatma işleminde bu tür bir durum ile karşılaşılmaması gerekirdi. Beyazlatma işlemi sonrasında doktorunuzun sizi uyardığı konulara dikkat ettiniz mi çay, kahve, sigara alışkanlıklarınıza dikkat etmeniz gerekirdi. Tedavinizi gerçekleştiren doktorunuza yeniden başvurunuz.

sabri

ve sıgaranın nıkotınlerı de yapısdı fırcalasamda cıkmıyo bana kalıcı bı parlaklık onerırmısınız tsk ederım sımdıden

sinan

Dislerimi fırçalı yorum ancak üzerinde plak olmamasına rağmen pek beyazlamiyor beyazlatmak için ücretler ne kadar acaba

Uzman doktor

Sinan bey diş beyazlatma uygulaması yaptırabilirsiniz. Fiyatlar uygulmayı yaptıracak doktora ve dişlerinizin durumuna göre değişiklik gösterebilir.

Zübeyir

Merhabalar. Ben tüm dişlerimi beyazlatmak istiyorum. Fiyat bilgisi rica ediyorum iyi günler.

eda

Meraba ben 16 yasindayim dislerimi beyazlatmak istiyorum yapabilirmiyim ?

gözde

merhaba ben ön dişime beyaz dolgu yaptırdım renk değişirse napmam gerekiyor bilgilendirirseniz sevinirim

ceren

Merhaba benim önden 2 tane dişim kırıldı biri kökte kırık olduğu için implant aşamasında diğeri dolgu yapıldı fakat ben dolgu yapılan dişimle yemek yemek çok zor normal su bile içsem ağrı yapıyor Ben hep bu ağrıları çekicekmiyim

canan

Merhaba,

Lazer ile yapılan diş beyazlatma tedavisinin fiyatını öğrenebilir miyim ?

Teşekkürler.

hülya

merhaba,
diş beyazlatma fiyatınızı öğrenebilir miyim?
teşekkürler,

Merve Nur

Merhaba ben dişlerime diş ojesi uygulatmayı düşünüyorum diş fakültesinde yaptıracağım özel bir muayene değil sigorta ile bunun için ek bir ücret ödermiyim ?

hülya

bnm dişlerim çok sarardı araları falan gülemiyorum hiç.eskisi gibi beyaz dişlerim olsn rahatca gülebiliyim istiyorm 🙁 bunun en uygun fiyatı nedr cok fazla durumum müsait degl yardmcı olurmusunuz teşekkür ederim.

Uzman doktor

Hülya hanım diş beyazlatma tedavisi ile tek seansta dişleriniz istediğiniz beyazlığa kavuşturulabilir. Bunun için bir diş hekimine başvurmalısınız. Yada bir diş hastanesine..

Nur

Merhaba benim dislerime dolgu tedavisi ve ortodonti tedavisi uygulanacak.dolgu tedavisinden once dis beyazlatma tedavisi yapilir mi? Ortodonti tedavisinden sonra tekrar sararma olursa ikinci kez dis beyazlatma tedavisi yaptirmamda bi sakinca var midir?

Nur

Merhaba benim iki konu hakkinda sorum olacak. dislerime dolgu tedavisi ve ortodonti tedavisi uygulanacak. Dolgu tedavisinden once dis beyazlatma tedavisi yapilir mi acaba? Yapilirsa ne kadar saglikli olur? Ortodonti tedavisinden sonra sararma olursa ikinci kez dis beyazlatma tedavisi uygulanabilir mi? Bir zarari olur mu?

hande

Merhaba ben ön ve yan dişlerime bonding uygulaması yaptırmak istiyorum fakat dişlerim sarı olmasa bile tam beyaz değiller diş beyazlatma işlemi 2 hafta kadar sürdüğünden önce bonding işlemi sonra beyazlatma yapılabilir mi?

Kubra

Merhaba doktor bey, on dislerimde beyaz lekeler var ama dislerim sari acaba beyazlatma yapsam renk tonlari esit olur mu?

hakkı

merhabalar yaşım 18 dişlerim şuan sarının orta tonlarında dişlerimi sürekli fırçalamama rağmen bir türlü beyazlamıyor.2 sene önce üst dişlerim sarı fakat alt dişlerim beyaz idi.Doğuştan sarılık oldugunu sanmıyorum .Dişlerin doğal rengi deniliyor bundan kasıt dogdugu andaki rengimi ? Soracagım soru şu
Bütün uğraşlar sonucu dişlerim bembeyaz olabilirmi bunun imkanı varmı yoksa en fazla ton mu değiştiriliyor bu işlemlerde ?
Bembeyaz olması için her türlü masrafa ve operasyonlara razıyım .teşekkürler simdiden

Hakan

Selam hocam. Ben dış yaptiracaktim ama sonda bir disim kalmisti , o da sallanmaga başladı. Yani onu mohkemlendirib dis yapmak olur mu aralara, yoksa sondaki dış de çıkarsa artik olmaz mi? Yani on dislerim var , ve sonda bir disim var. Bunlsrin ortasına 4 dış yaptirmak istiyordum ama son dış sallanmaya basladi. Nasil bir oneriniz var hocam.

Uzman doktor

Hakan bey sorubnuzu pek anlamadım. Daha anlaşılır bir dille iltirseniz sevinirim.

Alican

Merhaba,
Diş beyazlatma ve temizleme işlemleri için ücretlendirme hakkında bilgi almak istiyorum.
İyi çalışmalar.

Uzman doktor

Fiyatlar dişlerinizin durumuna göre ve yapılacak işleme göre değişkenlik göstermektedir.

seda

Merhaba.dişlerdeki leke ve sarılıklar için parlatma ve beyazlatma yöntemi varmış bununla ilgili yardım istiyorum.Ve fiyat bilgisi verirseniz sevinirim.

Uzman doktor

Tabiki Seda hanım ofis tipi diş beyazlatma uygulaması ile dişleriniz bir kaç ton beyazlatılabilir.

serife

hocam diş beyazlatma yapıldığın da dişlerde invelme felam oluyor mu?

serife

dişlerde incelme oluyor mu?

Gökan

Home Bleaching fiyatlari ne kadardir? yaptirmak istiyorumda.

derya Yıldırım

Merhaba iyi günler. Diş problemi olarak ;diş Beyazlatma, diş taşı temizetme, tel tedavisi gibi işlemler yaptırmamış gerekiyor öncelik sırasına gore siralama yapar misiniz ? Bu konu hakkında acil bilgiye ihtiyacım var. Şimdiden teşekkürler…

humeyra

Merhaba dis beyazlatma kalemi ise yariyormu

Seyma

Merhabalar bnde zirkon kaplama var on dislerimde zamanla sararma oldu beyazlatma yaptrmam mumkunmu acaba

ÖKMEN DEMİRCİ

oncelıkle kolay gelsın…matematık ögretmenyım…beyazlatma yapmak ıstıyorum..ucretlerı belırtırsenız sevınırım..saygılar..

abdullah

merhaba hocam…dişlerimi beyazlatmak istiyorum fiyat aralıgı ne kadar ortalama…ve dişlerimin bikactaesi düzensiz onları tel taktırmadan düzelebilirmi yada tel taktırırsak en az kaç ay kalması lazım?

Uzman doktor

Abdullah bey tel uygulamasında süre dişlerinizin durumuna bağlı olarak değişecektir. Fiyat aralığı ise uygulamasyı gerçekleştirecek diş hekimine bağlı olmakla beraber değişiyor.

Buket

Diş beyazlatma yaptırmak istiyorum. Ofis tipi ve ev tipi için fiyat öğrenebilir miyim?

Uzman doktor

Buket Hanım merhabalar beyazlaştırma işleminizi yapacak olan Diş hekimine ya da Diş Hastanesi’nde göre fiyatlar değişmektedir fiyatlar ancak muayene sonrasında verilebilir.

ebru

Merhaba, benim üst ön dişim kaplama beyazlatma işlemi yapılabilir mi?

merhaba hocam . ben White Light beyazlatma cihazı aldım . ama daha kullanmadım cunku okudugum yorumlarda dolgu olan dıslerde kullanmayın dıyoarlar ? Sizce kullansam bişey olur mu acaba ?

Uzman doktor

Selin Hanım merhabalar diş beyazlatma uygulamaları mutlaka Diş Hekimi kontrolünde gerçekleştirilmesi gereken işlemlerdir bu nedenle öncelikli olarak bir diş hekiminize başvurmanızı öneririm..

Burak

Hocam merhaba, ben 3-4 kez dişlerimi temizlettim. son temizlettiğimde diş hekiminin, sigarayı vs. bırakmam gerektiğini söylemişti. Ben ara ara içmeye devam ettim. Bu sefer dişlerin arkalarında kararmalar oluşmaya başladı. dişlerin üzerlerinde de sarı sarı lekeler oluşuyor. Bunun tedavisi mümkün mü ?

Burak

Hocam merhaba, en son ki diş temizletme işlemimden sonra özellikle dişlerin arka kısımlarında kararmalar oluşmaya başladı. dişlerin üzerlerinde sarı lekeler oluştu. Bunun tedavisi mümkün müdür ? şimdiden teşekkür ederim…

Sultan acar

Merhaba doktor bey benim yasim 17 dişlerimi beyazlatmak istoyorum sizce bu mümkün mü ?

recep

diş beyazlatma devlet hastanesinde ücretli mi öyleyse ne kadar olur

Rabia

Hocam Mavi isikla dis beyazlatma tedavisi diye bisey varmis bu ankarada hangi devlet hastanelerinde var bilginiz var mi acaba yardimci olursaniz sevinirim.

Ali

Hocam dişlerimin kendi rengi sarı her zaman böyleydi ne kadar düzenli fırçalasamda geçmiyor ufak bir değişimden ileri gitmiyor. Acaba tedavisi mümkün mü?

Sibel

Benim kızım 13 yaşınd şimdi küçükken koltuktan düştü ve dişi kırıldı kırık dişi sonra sivri bir şekil oldu ne yapmalıyım hocam

ilker durkal

Hocam merhaba esteyik dış yaptırmak ıstiyorum yaşım 21 iki disimde renk degisikligi var hepsinin aynı görünmesi için hepsinimi yaptirmaliyim
Şimdiden teşekkürler

Nebiye

Dİş beyazlatma fiyat bigisi verirmisiniz?

Halil

Merhaba dişimde bir çarpışma sonucunda morarma olmuştu doktora gidip içindeki ölü hücre için tedavi oldum şuanda da devital bleaching tedavisi uygulanıcak konu hakkıkda detayli bilgi verir misiniz?

Meryem

Merhabalar, ben 15 yaşındayım ve dişlerimin üst tarafları sarı beyazlaşma işlemi uygulayıp rahat etmek istiyorum yaşımın büyük bir problemi olur mu olursa ne yapmam gerekli beyazlatma kalemleri kaç ton beyazlatmaya işe yarar ? Şimdiden teşekkürler.

Efehan

Paylaşımınız için teşekkürler güncel bilgileri paylaşıyor musunuz?

Sorunuzu Gönderin
EN ÇOK OKUNAN KONULAR

Diş implant Fiyatları
8078946 kez okundu
Diş eti çekilmesi nasıl durdurulur ?
5678946 kez okundu
Porselen Diş Kaplama Fiyatları
4859032 kez okundu
20 lik Dişler
4309836 kez okundu
Ağız ve diş sağlığının önemi nedir ?
3891269 kez okundu
Protez Diş Fiyatları
2698402 kez okundu
Diş Dolgusu Fiyatları
2457036 kez okundu
Dişlerde Köprü Fiyatları
2238602 kez okundu
Yaprak Porselen Diş Fiyatları
1894583 kez okundu
Lamina Diş Kaplama Fiyatları
1579302 kez okundu
Diş Zirkonyum Fiyatları
1043865 kez okundu
Diş Beyazlatma Fiyatları
936201 kez okundu
Estetik Diş Hekimi
738596 kez okundu
Görünmeyen Diş Teli Fiyatları
573805 kez okundu
Çapraşık Dişlerin Tedavisi
346902 kez okundu
Diş eti çekilmesi nedir ?
246693 kez okundu
Diş Kırılması, Diş Kırığı
164976 kez okundu

SON YORUMLAR

Diş Sallanması
Halide tarafından 1 gün önce
Dilde Çıkan Uçuklar, Dil Yaraları, Ağız Yaraları
Filiz yıldız tarafından 1 gün önce
Diş apsesi, Diş iltihabı, Apseli diş
Mahsun tarafından 1 gün önce
Diş Çürükleri, Diş Çürümesi ve Dişim Çürüdü Tedavisi
Nur Banu tarafından 1 gün önce
Diş apsesi olanların dikkat etmesi gerekenler
Gns tarafından 1 gün önce