Lamina Diş Kaplama Fiyatları

kaplama-lamina

Lamina kaplama ne demektir ?

Halk arasında yaprak porselen olarak dile getirilen lamine (laminey), laminate olarak bilinen lamine porselen kaplamalar Diş yapısında görünümünüzü etkileyen bozukluklarda uygulanan son derece estetik bir uygulamadır. Genellikle sorunlu olan ön dişlerde kullanılan bir yöntemdir. Lamina diş kaplamaları dişlerin ön yüzeylerine ince porselen tabakanın yapıştırılması ile dişlerde var olan yapısal bozuklukların giderilmesidir. Uygulanan laminat kaplamalarla dişlere estetik ve doğal bir güzellik kazandırılır.

Porselen tabakalardan hazırlanan lamina diş kaplamaları, ışık geçirgenliğine sahip diş ile mükemmel bir uyum sağlayan yapılardır.

Lamina uygulaması ne zaman yapılır ?

Lamine uygulamaları genellikle ön dişlerde uygulanmaktadırlar. Ön dişlerde oluşan renk bozukluklarında, kalıtsal ve diş beyazlatma işlemleri ile sonuç alınamayan durumlarda, ön dişlerin birbirinden ayrık olduğu durumlarda, dişlerde kırıkların yada yapısal bozuklukların, aşınmaların olduğu durumlarda, eski dolguların sararmaları ve dişlerde renksel bozukluklar oluşturdukları durumlarda, ortodontik tedaviyi istemeyen hastalarda, diş çarpıkıklıklarının düzeltilmesinde uygulanan ve son derece mükemmel sonuçların alındığı bir estetik diş uygulamasıdır.

Lamina diş tedavisini kimler yaptırabilir ?

Lamina tedavilerini yukarıda saymış olduğumuz durumlarda bulunan herkes uygulayabilir. Bu konuda bir yaş sınır yoktur. AĞızda farklı hastaları olan; diş eti problemleri olan, tırnak yeme gibi ve diş gıcırdatma, diş sıkma gibi sorunları olan aynı zamanda çene bozuklukları olan hastalarda bu durumların tedavilerini gördükten sonra lamina uygulamasına başvurabilirler.

Lamina dişe nasıl uygulanır ?

Dişiniz lamina tedavi için hazırlık aşamasına alınır. Dişin üzerindeki yapıyı bozan artıklar temizlenir. Daha sonra dişinizin üzerine lamina hazırlanması için dişinizin ölçüsü alınır. Hazırlık yapılan dişe diğer bir seansa kadar geçici bir diş takılır. Geçici yapılan diş gerçekdişinizin aynısıdır. Daha sonra labaratuarda diş teknisyenleri tarafından hazırlanan diş diğer bir seansta uygulanır.

Lamina diş kaplamaları uzun ömürlü müdür ?

Lamina kaplamaların uzun ömürlü olmaları kullanımlarına bağlıdır. Kullanımlarından kasıt bakımı ve belirli aralıklarla diş hekimi kontrollerine gitmektir. Lamina kaplamaları oldukça dirençli yapılardır ve uzun ömürlüdürler. Lamina yapılan dişlerle sert cisimlerin ısırılmamalarına dikkat edilmesi gerekir.

Lamina kaplamaların avantajları nelerdir ?

Lamina kaplamaları daha sık ön dişlerinin yapısından şikayetçi olanlar ve toplum içerisinde rahat gülemediklerinden, ikili ilişkilerinde dişlerinden dolayı çekingenlik yaşadıklarından şikayetçi olan hastalar başvurmaktadırlar. Uygulanan işlemle beraber hastalar rahat bir gülümseme ve son derece estetik olan dişlere kavuşmaktadırlar. Lamina dişlerin avantajlarına gelince;

– Çok kısa sürelerde uygulanabilmektedirler.

– Dişlerinizin kesilmesi hiç yok denecek kadar az yapılır

– Lamina kaplamalar sağlam, renkleri bozulmayan ve diş fonksiyonelliğini bozmayan diş ile çok iyi bir uyum sağlayan uygulamalardır.

– Lamina diş uygulamaları ile son derece doğal bir görünüme sahip dişlere kavuşursunuz.

– Çok kısa süreler içerisinde uygulanabildiklerinden dolayı dişçi koltuğunda çok az zaman kalırsınız.

– Lamina dişlerin yüzeyleri pürüzsüzdür ve uygulandıklarından itibaren sigara veya diğer lekelenmelere karşı çok dayanıklı olurlar. Renk değiştirmezler.

Lamina kaplamalarının dezavantajları nelerdir ?

– Diğer yapılan tedavi uygulamalarına göre maddi olarak daha fazla harcama gerektirir.

– Çok hassas bir teknik olduğundan dolayı uygulayıcı diş hekimi çok iyi olmalıdır. Aynı zamanda laminaları hazırlayan diş teknisyenleri son derece yetenikli olmalıdırlar.

Lamina diş kaplama fiyatları

Lamina kaplama diş fiyatları Türk Diş Hekimleri Birliğinin verdiği asgari fiyatlardır. Bu fiyatlar kliniğe, diş hekimine, uygulanan tedaviye, hastanın durumuna göre değişkenlik göstermektedir.

Diş hekimlerinin kendi web sitelerinde fiyat yayınlamaları yasaklanmıştır. Eğer tedavilerle ilgili fiyat almak istiyorsanız telefon numaralarını arıyarak fiyatları öğrenebilirsiniz.

Diş hekimi fiyatları hakkında diğer bilgiler

Diş Estetiği Fiyatları
Empress Diş Fiyatları
Yaprak Porselen Diş Fiyatları
Diş Beyazlatma Fiyatları
Diş Eti Estetiği Fiyatları
Lamina Diş Kaplama Fiyatları
Diş Taşı Temizleme Ücreti
Dişlerde Köprü Fiyatları
Porselen Diş Kaplama Fiyatları
Diş Estetiği Fiyatları, Diş Estetiği Resimleri, Diş Estetiği Görüntüleri
Ortodonti Tedavisi, Ortodonti Ücretleri, Ortodonti Fiyatları
Doğum Fotoğrafçısı Fiyatları
Çocuk Diş Fiyatları
Pedodonti Fiyatları
Görünmeyen Diş Teli Fiyatları
Diş Zirkonyum Fiyatları
Protez Diş Fiyatları
Diş Röntgen Filmi Fiyatları
Diş Hekimi Muayenesi Fiyatları
Kanal Tedavisi Fiyatları
Diş Dolgusu Fiyatları
Amalgam Dolgu Fiyatları
İnley (Onley) Dolgu Fiyatları
Kompozit Dolgu Fiyatları
Bonding Fiyatları
Diş implant fiyatları
İçten Tel Fiyatları

Bilgi alabileceğiniz diğer siteler

http://www.dishekim.com.tr/lamine-dis-porselen-kaplama-fiyatlari.html

http://www.dishekimi.com.tr/lamina-dis-kaplama-fiyatlari.html

http://www.distedavi.com.tr/lamina-dis-kaplama-fiyatlari.html

344 Yorum

Yorum Yaz

tuğba

Doktor bey merhabalar alt dişlerime lamina kaplama yaptırmak istiyorum. Bu dişlerimden şikayetçiyim. Çarpışıklıktan dolayı kötü duruyorlar. lamina kaplama yapılabilir mi ?

Uzman doktor

Tuğba hanım alt dişlerinize lamina diş kaplama uygulaması yapılabilir.

yaprak

Hocam merhabalar ben üstteki görünen 4 dişime lamina diş kaplama yaptırmak istiyorum. Fiyatlarını öğrenebilirmiyim ?

Uzman doktor

Bu konuda fiyat en son gelinecek nokta, öncelikli olarak dişlerinizin lamina kaplamaya uygun olup olmadığını kontrol etmemiz gerekir. Dişlerinizin yapısı, sağlığı, diş etlerinizin sağlığı ve en son fiyat 🙂

halime

merhabalar uzman bey bir kaç yıl önce dişime kanal tedavisi uygulandı. Uyglanan tedavi ön dişimeydi. Daha sonra dişimde renk değişmesi oldu dişim önce renksizleşti sonra siyahlaştı. Daha sonra ben internette yazılan yazılarla doktoruma gittim. Lamina yaptırmak istiyorum dedim fakat doktorum bana dişrenginin diğer dişlerle olan ilşkisini yapılacak lamina kaplama işlemi sonrasında tutabilirde tutmayabilir de dedi. Bir de size sormak istiyorum. Lamina diş kaplama tedavisi ise diş rengini diğer dişlerin rengi ile birebir tutturabilirmiyiz. Sorum uzun oldu ama tüm detayları yazmak istedim.

Uzman doktor

Merhabalar dişinizin rengini tutturmak için öncelikli olarak bu dişinize beyazlatma işlemi yapılmalı daha sonra lamina porselen kaplama işlemi yapılmalıdır. Lamina kaplama uygulamaları porselen diş oldukları için alt dişin rengini yansıtırlar.

yonca

Merhaba doktor bey dişlerimde çarpışıklar var ve üstte bulunan 2 dişim geride duruyor. Alt ön bölgedeki 4 dişimde öne doğru çıkıntılıdır. Acaba lamina diş kaplama yöntemi ile bu dişlerim düzelir mi ? Güzel ve estetik bir gülüşe sahip olmak istiyorum. Ünlülerin dişlerine çok özeniyorum.

Uzman doktor

Yonca hanım belirtmiş olduğunuz diş çarpışıklık durumları lamina kaplama tedavisi için uygun olmayabilir. Üst dişler metalsiz porselen ile öne taşınırken altlar lamina ile biraz içeri alınabilir. Yinede belirmiş olduğum durum tamamen söylentiden ibarettir. Sizi tedavi etmeden ve dişlerinizin durumunu görmeden söylediğimiz ve vermiş olduğumuz her bilgi havada asılı kalacaktır. Alt ve Üst dişler arası mesafe az ise her ikisi de lamina ile düzeltilebilir. Lamina tedavilerinde en önemli nokta hekimin iyi bir laboratuvar ile çalışması ve lamina yapıştırma prosedürlerine hakim olmasıdır. Bu işlemin %50 si diş teknisyenine %50 side doktora bağlıdır. Yapılacak gülüş tasarımı ile beraber çok hoş ve güzel bir gülüşe sahip olabilirsiniz.

tarık

Merhaba ön dişlerimi lamina kaplama yaptırmak istiyorum. fakat üst dişimden bir tanesi zirkonyum kaplamadır. Daha önce bir doktora yaptırmıştım. O dişimle beraber ön dişlerim lamina kaplama olabilir mi ?

Uzman doktor

Merhaba tarık bey maalesef zirkonyum dişiniz lamina kaplama olamaz. Çünkü zirkonyum yapılırken dişiniz çepeçevre küçültülmüştür. Lamina uygulamasında dişin ön yüzeyinde kesim yapılır. Diğer dişleriniz olabilir. Eğer zirkonyum kaplanızda renk olarak ve görünüş olarak herhangi bir problemi yoksa. O yerinde kalabilir. Diğer dişlerle bir bütün oluşturacağından şüpheniz olmasın.

cihan

Merhaba ön dişlerime laminate diş kaplama yaptırmak istiyorum. Bir arkadaşımdan duydum çok estetik oluyormuş.

Uzman doktor

Merhaba cihan bey Laminaların farklı farklı çeşitleri vardır. Dişlerinizin muayenesini yaptıktan sonra buna karar verilebilir. Ama öncelikli olarak muayene olmalısınız.

sacit

Merhabalar benim geçen sene ön dişim kırıldı ve kırılan bu dişime kaplama yapıldı. Fakat bu dişim diğerlerinden fakrlı gibi duruyor. İyi yapılamadı yani ben dişimi lamina kaplama yaptırabilirmiyim. Yani kaplamanın üstüne yeni bir kaplama olabilir mi ? Yoksa yeniden sökülmesi ve baştan mı yapılması gerekir ?

Uzman doktor

Merhaba ön dişlerinizden birisi kaplanmış ve diğer dişlerinizde beyazlatma işlemi yapılırsa mevcut kaplam ile diğer dişleriniz arasında renk farkı oluşacaktır. Kaplama dişin üzerinde makyaj var ise basitçe cilalama işlemi uygulanarak silinip rengi açılabilir, bu yeterli olmaz ise yeni bir kaplama yapılabilir. kaplama dişin üzerine lamina uygulanabilir, ancak yeni kaplama yapmak ile maliyeti aynı olduğu için kaplamayı baştan yapmak daha akılcı olur.

hakime

Merhabalar doktor bey dişlerim yeni lamian oldular. Sadece ön dişlerimi kaplattırdım. Geceleri nedense ağzım açık uyuyormuşum bende yeni fark ettim bu durumu. Acaba lamina kaplamalarla bir ilgili varmıdır ?

Uzman doktor

Merhabalar bu durum ile ilgili olarak başka bir şikayetiniz yoksa lamina kaplamalarla ilgili olarak bu durumu ilişkilendiremeyiz. KBB sorunu olabilir. Bir tedavi olmanızı öneririm.

fatma

Merhabalar doktor bey ben ön üst ve ön alt dişlerimi lamina yaptırmak istiyorum bunun maliyeti nedir acaba ? Size gelip yaptırıcam.

Uzman doktor

Merhaba fatma hanım lamina kaplamaların çeşitleri farklıdır. Size hangisinin uygun olacağını tespit edip fiyat bu şekilde verilmesi daha doğru olacaktır.

Burcu

Merhabalar benim dişlerimin aralarında biraz ayrıklar var. Dişlerimin renginden de hiç memnun değilim bu durum benim psikolojimi bozuyor. Dişlerimi hergün fırçalarım ve bakımı konusunda çok titiz davranırım. Dişlerime lamina kaplama yaptırmak istiyorum fakat bir takım korkularım var acaba güzel olurlar mı ? acaba daha sonra zorluk çekermiyim ? acaba renk olarak beğenebilecek miyim ? acaba diş etlerime zararı olur mu ? vs. vs. bir çok soru kafama takılmakta

Uzman doktor

Merhaba burcu hanım beyazlatma ile istenilen renk elde edilememiş dişlerde lamina tedavisini tavsiye ediyoruz. Lamina şeffaf değil camsı karaktededir. tıpkı dişin mine tabakasının olduğu gibi. Bu şekilde doğal dişin ışık geçirgenliği ve yansıtma özelliklerini gösterebilme potansiyeline sahiptirler. Lamina uygulanmış dişlerde eğer başarılı bir tedavi yapılmışsa doğal dişten ayırt etmek neredeyse imkansızdır. Dişetleri ancak ağız bakımınız kötü olursa bozulur.

Erdem

Merhaba doktor bey ben lamina kaplama yaptırmak istiyorum. Sizlere bir kaç sorum olacak. Ön köpek dişimin bir tanesi eksik. Lamina kpalma yaptırırken bu eksik dişim ne olacak. Lamina kaplama yapılırken çok ağrı hissedermiyim ?

Uzman doktor

Erdem bey merhabalar eğer dişlerinizde ileri derecelerde yamukluklar yoksa, alt ve üst dişlerinize laminate porselen yapılabilir. Köpek dişinize ise implant tedavisi yapılabilir.

gamze

Merhabalar dişlerime lamina kaplama yaptırmak istiyorum fakat daha yeni anne oldu ve emziriyorum. Acaba sıkıntı olur mu ?

Uzman doktor

Lohusalıkta her türlü diş tedavisi yaptırılabilir. Lokal anestezi uygulanırsa en az iki saat emzirmeye ara verilmelidir.

eda

Merhaba doktor bey yaşım 20 ben lamina kaplama yaptırabilir miyim ?

Uzman doktor

Yaşınız 20 işe porselen lamina için biraz beklemeniz gerekir. 25 yaşından önce çok acil bir durum yoksa porselen tedavileri yapmak istemiyoruz.

gediz

Merhaba benim doğuştan eksik olan bir ön dişim var ve dişlerim birbirinden çok ayrıklar. Doktora gittim doktorum bana 20 lik dişlerin çıktığında bu dişler birbirini kapatacak araları dolacak demişti. Doğrumudur ? Lamina yatırırsam nazıl olur.

Uzman doktor

Birleşmesi mümkün olabilir de olmayabilirde ama dişlerinize zarar vermeden laminalarla bu aralıkların estetik olarak kapatılması da mümkündür.

gamze

Bu uygulama ucreti tek dis icinmi gecerli

Uzman doktor

Fiyatlar tek diş üzerinden hesaplanır. Tedavi sonrası yapılacak işlemlerle beraber diş hekiminiz net bir fiyat belirtecektir.

gamze

Benim ön alti disim yapilmasi gerekiyor hepsi seyrek yaklasik bir fiyat soyleyebilir misiniz bubu tedaviden baska bana ne onere bilirsisiniz

Uzman doktor

Net fiyat tedaviden sonra verilebilmektedir. Önerilecek tedaviler

http://www.distedavi.com.tr/yaprak-porselen-dis-fiyatlari.html

http://www.distedavi.com.tr/porselen-dis-kaplama-fiyatlari.html

uygulanan tedavileri google cem erdoğan görsellerden ulaşabilirsiniz.

zehra

doktor bey geçen yıl tüm dişlerime kaplama yapıldı ama çok çabuk kötü oldulur aralrı açıldı (özellikle ön kısım)o nasıl düzeltilebilir acaba

Uzman doktor

Tedavi edildikten sonra gerekli bilgiler ve düzeltme gerçekleştirilebilir. Lütfen randevu alınız. Geçmiş olsun.

masal

merhaba doktor bey benim ön dişimde dolgu var ben lamina kaplatmak istiyorum fiyatı nedir öğrenebilir miyim ? ve ne kadar zaman da oluyor ? ve kaç sene dayanklı ?

Uzman doktor

Gerekli tedaviler uygulandıktan sonra ve dişlerinizin durumu görüldükten sonra fiyat vermeyi tercih ediyorum. 2 – 3 seansta tamamlanmaktadır.

tayfun

diş lamina kaplamaları ile ilgili resimlerinizi görebilirmiyim. Lamine kaplamaları görüntülerini arıyordum bu siteye geldim. Hasta lamina kaplamaları fotoğraflarını görmemiz yada lamina kaplamaları videolarını bizlere gösterirseniz bende yaptırmayı düşünüyorum öncesi ve sonrası hasta resimlerini görmek istiyorum.

Uzman doktor

Türk Diş Hekimleri Birliği hastaların öncesi ve sonrası fotoğraflarını yayınlamayı yasaklamıştır.

şaban

diş teli ile ilgili resimlerinizi görebilirmiyim. diş teli görüntülerini arıyordum bu siteye geldim. Hasta diş teli fotoğraflarını görmemiz yada diş teli videolarını izleyebilirsek hastaların görüntülerini görebilirsek bizde bu konu hakkında daha iyi bilgilenebiliriz.

Ayşenur

Merhaba doktor bey benim öndeki dişlerimden şikayetim var lamine kaplama yaptırmak istiyorum. Ama şöyle bir sorunumuz var benim dişlerim şu anda zirkonyum. Bunun üzerine yapılacak lamineler olur mu ? Fiyatları ne kadar olur ?

Uzman doktor

Zirkonyum dişinizin üzerine laminate yaptıramazsınız.Laminate de zirkonyum porselendir ama sadece dişin önyüzünde kesim yapiılarak uygulanır.Ancak zirkonyum yapılırken dişiniz çepeçevre küçültülmüştür.O yüzden diğer dişleriniz yapılabilir ama zirkonyum yapılan laminate çevrilemez renk ve görünüşünde sorun yoksa hiç bozmayın. Yukarıda yaklaşık olarak asgari fiyatlarını verdim.

Buket

Merhaba doktor bey benim ön dişime kanal tedavisi yaptırdığım içim dişim iyice siyahlaşmıştı. Daha sonra beyazlatma yaptırsamda fayda etmedi. Acaba lamine kaplama yaptırırsam diğer dişlerle olan rengini tutturabilirmiyiz ?

Uzman doktor

Öncelikle kanal tedavisi yapılan dişinizin tek başına beyazlatılması sonrada lamina yapılması gerekmektedir. laminalarince porselen dişler olduğu için rengi yansıtırlar.

Ezgi

Doktor bey ben ön dişlerimi lamine porselen kaplama yaptırmak istiyorum. Ne kadar zamanda olur ve ne kadar paraya olur acaba ?

Uzman doktor

Önce dişleriniz uygunmu bunu yapmaya? Tedavi sonrasında fiyatlar hakkında ve diğer bilgiler hakkında sizi bilgilendirebilirim.

Fuad

Doktor bey merhabalar benim ön dişlerimde çarpışıklıklar var ön iki dişim önde diğer dişlerim gerideler. Lamine diş kaplama tedavisi ile dişlerim istediğim şekilde güzel ve estetik olurlar mı ?

Uzman doktor

Merhaba, Bahsettiğiniz diş pozisyonları lamina için çok uygun olmayabilir. Belki üst dişler metalsiz porselen ile öne taşınırken altlar lamina ile biraz içeri alınabilir. Tüm bunları sizi veya bir resminizi görmeden yorumlamak çok zor. Alt ve Üst dişler arası mesafe az ise her ikisi de lamina ile düzeltilebilir. Lamina tedavilerinde en önemli nokta hekimin iyi bir laboratuvar ile çelışması ve lamina yapıştırma prosedürlerine hakim olmasıdır. Bu tip estetik amaçlı tedavileri özellikle bu konuda uzmanlaşmış hekimlere yaptırmanızı tavsiye edebilirim.

ZEYNEP

Hocam merhaba ön dıslerım ayrık bunun ıcın lamına olurmu fakat cene yapısı bıraz onde dıslek gıbı olmasından da korkuyorum ankarada oturuyorum sıze bı resım atsam maılden cvplarmısınız

Uzman doktor

Uygulanabilir. Resim atabilirsiniz. Randevu alarakta tedavi olabilirsiniz.

fatıma

Merabalar dr bey benimde size sorum olacaktı.Benim üst süt dislerimin ikincisi cikmadi önde iki taraftada bosluk oluşturuyordu ve dr gidip ortodontik tedavi istedim doktorum alt cenem uzun ve üst cenem geride olduğunu ve amaliyat olamami söyledi ben kabul etmedim sadece teller takildi ve geride olan disler one gelerek boşluklar kapatildi. simdi bende bu ortognatik sorunumun olmasina ragmen lamine tedavisi alabilir miyim

emine

Muayene olmak istiyorum ve adres bilgisi rica ediyorum

sevcan

23 yaşındayım ve ön dişlerim çarpık. Son 2 ayda gitmediğim doktor kalmadı ama hepsi tel takmaktan başka bişey söylemiyor ve 2 sene kadar tel takmam gerektiğini belirtiyor. Bu yaşıma kadar yeterince dişlerimden rahatsız oldum ve 2 sene daha beklemek istemiyorum. Kısacası artık istediğim gibi gülmek istiyorum. Ama dişlerimin çok yamuk olduğunu ve lamina için çok kesim gerekeceğini daha sonra pişman olacağımı söylüyorlar. Ne yapmam gerekiyor bilgi rica ediyorum.

alev melis

Yasım 15 .Öndeki iki dişim baya bir önde lamina kaplama ile düzelirmi? tel takıp beklemek istemiyorum. ne yapmam gerekir ?

Uzman doktor

Öncelikle yaşınız çok genç bu yaşta lamina kaplama yaptırarak dişlerinizin kesilmesine kimsenin gönlü el vermeyecektir. Size tavsiyem bu tür uygulamaları düşünmemeniz. Gerekli olan tüm cevabı ortodonti uzmanı size verecektir. Ortodonti uzmanı ile görüşmelisiniz.

Mrhb sevda ben benim üst ön dişlerim üst üste ve biri büyük bunu beni çok rahatsız ediyo doktorlar tel takmak zorundasin diyorlar ama ben bunu istemiyorum lamine yaptirmak istiyorum rahatça gülmek istiyorum bana yardımcı olur musunuz ne yapmam gerek hemen düzelsin istiyorum dişlerim yardımcı olursaniz sevinirim

Uzman doktor

Muayene sonrası gerekli uygulamalar yapılacaktır. Telefon numarasını arayırak randevu alabilirsiniz. Yüz yüze konuşmakta fayda var. Yada güvendiğiniz bir diş hekimine bu konuda deniyimli bir uzmana giderek durumunuzu belirtmenizi öneriyorum.

ibrahim

Mrb hocam,benim ust on disimin birisi kaplama ve daha once buyuzden baya bi kucultulmustu,buna lamine uygulanirmi ve tek onu yapsak lamine oldugu belli olurmu? Siritirmi yani? 🙂

murat

merhabalar benım ön üst tek dişim implant ve yanınıdakı dişlerin arası baya açık yaprak diş uygulaması yapılabilirmi teşekkürler

Savaş

Merhaba benim ön üst dişlerimin ortasında delik vardı ve bunlar dolgularla kapatıldı şimdi dolgualr sarardı ve bu beni çok rahatsız ediyor acaba lamina diş kaplama uygulanabilir mi ?

Uzman doktor

Muayene için lütfen randevu alınız. Muayeneler ücretsizdir. Lamina kaplama için önce dişlerinizi görmem gerekiyor. Kozmetik olarak son derece mükemmel sonuçlar alacağınız bir uygulama olabilir.

esra yagizer

Merhaba doktor bey ust dislerimi lamina yaptirmak istiyorum boyunuda birz uzatmak istiyorum dislerim hic bir problem yok sadece boyu uzamasi icin istiyorum nasil olur yardimci olurmusunuz

Uzman doktor

Merhaba esra hanım 0212 265 77 58 nolu telefon numaramızı arıyarak randevu alanız. Maueyeneler ücretsizdir. Gerekli kontrollerinizi yapalım. Konuşmamızla beraber aklınıza akılan soru işaretleri varsa onlar giderilecektir. Dişlerinize istediğiniz uygulama yapılacaktır.

tuna

fiyat konularini hep gecistirmissiniz yorumlarda ama tanesinin asagi yukari jaca geldigini soylserseniz daha cok yardimci olmus olursunuz..

Uzman doktor

Merhaba Türk Diş Hekimliği Birliğinin almış olduğu karardan dolayı fiyatlar yanlızca muayenede ve telefonla verilebilmektedir. Web sitesinden fiyat verilmesi yasaklandığı için buradan fiyat veremiyoruz. Bizim elimizde olan bir konu değildir. Bu konuda anlayışlı olacağınızı umut ediyorum.

Aydın Yüksel

Mrb ben 1 yıldır Ortodontik tedavi görüyorum ön dişlerimde problem vardı 1 diş fazlaydi tavşan dişim onu çektirdi doktorum aradaki boşluk kapanmadi kapanışta bolton uyuşmazlığı sorunu olacağını söyledi bunun için lamina tedavisini uygun olduğunu söyledi fakat ben tedavi parasini peşin verdim şimdi bide lamina yaptır diyor sizce uzman olarak sizce bolton uyuşmazlığı dediği kapanışı göz ardı edip tedaviyi sonuçlandırmalimi yoksa lamina yaptırmalimiyim

Uzman doktor

Estetik kaygılarınız yoksa tedaviyi sonlandırabilirsiniz. Dişlerinizi görmeden bir yorum yapmam zor fakat lamina uygulamaları son derece estetik uygulamalardır. Son karar sizin

helin

Merhaba ben hulya ben dislerime lamina yaptırmak istiyorum ama fiyat ogrenmek istiyorum

Uzman doktor

Diş malina kaplamaları hakkında bfiyat almak için 0212 265 77 58 nolu telefon numaralarımızı arıyabilirsiniz.

Ezgi

Ben dişlerime lamine yaptırmak istiyorum 21 yaşındayım köpek dişlerim büyük ve yukarıda ön dişimin sağındaki 2.diş alttaki dişlerimin arkasında kalıyor sadece 1 tanesi alttaki dişlerimin arkasında kalıyor lamine uygulanabilirse sizle görüşüp istanbula gelebilirim.isterseniz dişlerimin resmini çekip atabilirim

batuhan

rMerhaba doktor hanım bn 17 yasındayım ve dişlerimde hem sararma hemde ayrıklar bunun için lamina tedavisi olmakistiyorum sizce ne yapmalıym.:

Uzman doktor

Randevu almalısınız ve muayene olmalısınız. Gerekli ayrıntıları muayenede öğrenebilirsiniz.

Berat

Merhaba üst dislerim çok yamuk bu lamine kaplama işini yeni fark ettim üst çenemdeki bir diş diğer dislere göre biraz daha geride tel taktirmak istemiyorum dislerime lamine olur mu ? En kisa sürede cevap bekliyorum teşekkürler kolay gelsin.

Uzman doktor

Uygulanabilir. Muayene sonrası daha net konuşabiliriz. Randevu için telefon numaralarımızı arıyabilirsiniz. Mail adresimize resimlerinizi de gönderebilirsiniz.

batuhan

sizn iş yerini ögrenebilirmiyim peki ayrıntlı yazsanz sevin
rim şimdidn tşkkrlr:))

Uzman doktor

Sitemizin üst bölümündeki krokiden ayrıntılı bir şekilde adresimizi inceleyebilirsiniz.

tarık

Merhaba hocam benim şikayetim şöyle benden bunda iki ay önce dişimde aralık vardı sonra diş hekimine gittim ön dört dişimi inceltip kaplama yapıldı fa boğaza gittim sorun yok dendi kat diş yapıldıktan sonra ağzımda çok fazla tükürük birikiyor dilimde beyazlamalar oluyor düzenli şekilde ağzımı fırçalıyorum diş hekimime gittim herşey normal diyor mideden olabilir diye dahileye doktoruna gittim sorun yok dendi kulak burun artık psıkolojık diyorlar ama ben cok ama cok rahatsız oluyorum bana ne önerebilirsiniz. şimdiden teşekkürler bşr< uzun oldu kusura bakmayın.

Uzman doktor

Anlıyorum. Daha öncesinde böyle sorunlar yoktu ve kaplamalar sonrasında böyle sorunlar oldu.. Muayene etmeden konuşmak anlamsız olacak ama kaplamalarla ilgili bir problem olabilir.

merve

merhabalar
benim ön dişlerimde doğuştan olan beyaz lekeler var. acaba lamine tedavisi uygulanırsa bu sorun çözüme ulaşabilir mi?

Uzman doktor

Lamina uygulamaları dişleriniz estetik görünümüne kavuşabilir.

merve

peki lamine uygulaması yapıldıktan sonra dişe farklı tedaviler uygulanabilir mi yoksa başka uygulama yapılamaz mı?

Uzman doktor

ne gibi farklı bir tedavi işlemi..

esra

Merhabalar,
Benim üst dört dişim öne doğru.Lamine kaplama ile düzeltilmesi mümkün olur mu?

Uzman doktor

uygun olabilir. Muayene için telefon numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

mustafa

Hocam merhabalar,yaşım 20,benim ön iki dişim arası boşluk var ve ben bunlardan rahatsızlık duyuyorum,bugün bir diş hekime göründüm ne yapabiliriz diye,lamine kaplamayı önerdi,kafama yattı,kendim de öğrenciyim,lamine kaplamada ortalama fiyat söyleyebilirmisiniz,şimdiden çok sağ olun

Uzman doktor

Lamina kaplama ücretleri için telefon numalaramızı arayarak fiyat isteyebilirsiniz.

gül

meraba benm ön dişlerim seyrek bunun icin lamina dülsünüyorum doktora gittim lamina da olur dedi tel de ben kararsızım benm için acelesi yok tel de olabilir hangisi daha iyi avantajlı

Uzman doktor

Tel tedavisi sizin için daha avantajlıdır. Lamina uygulamasında dişlerinizin kesilmesi gerekir. Tel tedavisinde ise kendi dişleriniz kalır.

Selin

Benim ön dişlerim kırılmalar oluştu ve bu kırılmalarda küçük kırılmalarda degıl, dolgu yapıldı yasım suan 17 ve dolgu zamanı gectıgı ıcın cok cıddi rahatsız oluyorum ve on orta degıl yan iki dişimde bıraz carpıklık var tel taktırmak ıstıyorum dolgular tele engel mi? Ve dişlerim düzeldikten sonrada lamina yaptırmak istiyorum ön dişlerime

Uzman doktor

Dişlerinize tel taktırmadan da lamina kaplama yaptırabilirsiniz. Fakat lamina diş kaplamalarında dişleriniz bir miktar kesilmekte ve kaplama uygulaması yapılmaktadır. Bu konuda bilgi sahibi olmak fiyatlar ve randevu için telefon numaralarımızı arıyabilirsiniz.

PINAR

merhaba doktor by ön dişlerimin arası çok acık rahatsız ediyo sağ ve sol taraftaki dişlerimde diğerlerine göre küçük gülmeyi cok seven biriyim ama resimlerde çürükmüş gibi görünüyo ve cok rahatsız oluyorum ne yapılabilir lamina mı yoksa yaprak kaplama mı? tşk şimdiden..

Uzman doktor

Tedavi sonrası dişlerinizin durumunuza uygun olan kaplama işlemi belirlenecek ve size uygun olan bir planlama yapılacaktır. Randevu için telefon numaralarımızı arıyabilir bilgi alabilirsiniz.

DİLARA

merhaba doktor bey ben askeri lise sınavına hazırlanıyorum ve ön dişlerimin ikisi damaktan patladı ve dişlerimde eğrilik var ne yapabilirim

kübra

dişlerim fazla antibiyotik kullanımından dolayı sarardı bir kaç doktor beyazlamıcağını söyledi 20 yaşındayım acaba lamina olur mu veya diş beyazlatmak için alternatif bir yol var mı

Uzman doktor

Bir beyazlatma uygulamaları ile dişlerinizin tonu açılabilir. Yada diş kaplama uygulamaları ile tedavi olabilirsiniz. Konuyu okumanızı öneririm.

Empress Diş Fiyatları

çiğdem

merhabalar ;

3 sene önce ön iki dişime lamine yaptırdım.ilk yaptırdığımda ortaya çıkan görüntü çok güzeldi ve çok rahattı fakat zamanla ön ikidişimin diş etlerinde kırmızımsı bir görüntü oluştu .şuan ise yeni tanıştığım insanlar dişlerim kanıyor sanıyolar.inanılmaz rahatsızım yaptırdığım doktor laminelerimin değişmesi gerektiğini söledi ve yuksek bir fiyat çıkardı.fakat yaptırırken 10 sene çok rahat kullanırsın demişti .diş hekimliği hastanın güvenini kazanıp dğru yönlendirmeyide barındırmıyormu içinde bunu düşünürken nasıl bir tedavi yöntemi uygulanmalı lütfen fikir verebilirmisiniz ? şimdiden tesekkurler

Uzman doktor

Metal destekli uygulanan kaplamalarda bu tür sorunlar oluşabilmektedir. Ön dişlerde genellikle ışık geçirgenliği yüksek olan metaryellerimn kullanılmasını öneriyoruz. Bu malzemelerin fiyatları da yüksektir. Şimdiki dişlerinizi fonksiyonel olarak 10 sene kullanırsınız problem yok ama sizin dişlerinizin fonksiyonuyla alakalı bir sorununuz yok estetik kaygılarınız var. Bu konuyu okumanız konu hakkında daha fazla bilgi edinmenizi sağlayacaktır. Ayrıca facebook sayfamızda daha önce yapılan uygulamalar var kontrol edebilirsiniz.

Empress Diş Fiyatları

Gulten

Lamine diş , diş sökülerek mi yapılıyor yoksa üstüne birşey mi yapıştırılıyor ?

Uzman doktor

Diş sökülmeden diş üzerinde çok az bir kesim işlemi yapılarak dişin üzerine uygulanmaktadır.

Mürside

merhaba dr bey ben almanyada yasiyorum dislerim yarisi kaplama bir kac tanede imlatat gerekiyor
almanyada cok istediler ve saglam dislerim cekilecegini söyledi dr
tutari 4000 euro dendi
malum bunu kesinlikle ödeme sansim yok
sorum üst dilsrim kaplama ve kancali moderin dis oldun ögrendim tavsiye tavsiye edebileceginiz bir dr ariyorum üst cene arka disler yok ön disler ise 6 dis kaliyor diyer arkad disler ceklince :((

Merdan

Merhaba doktor bey. Orta Asyada yasiyorum. Turkiyede dislerime baktirmak istiyorum. Sorun ust cene dislerimin hepsinde curuk var ama tam disin etten ciktigi yerde. Buna en guzel hangi yontem uygulanir( lamine, implant, zirkonyum vs). Turkiyede bunlarin hepsini 10 000 dolara yapilabilirmi. Bir de tek seferde yaptirmak istiyorum kac gun surer ortalama. Ishim geregi uzun sure kalamam. Tesekkur ederim

Uzman doktor

Öncelikle dişlerinizi muayene etmemiz gerekli.. Daha sonra gerekli müdahaleleri uygulayabiliriz. Telefon numaralarımızından bizlere olaşabilirsiniz. 0212 265 77 58

deniz

merhaba doktor bey ,

benim üst ön dişlerimin biri önde biri geride ve hafif biri ötekinin üstünde. köpek dişlerimin biride diğer dişlerime göre önde. Ve dişleğim. Bu durumdan doğal olarak rahatsızlık duyuyorum. doktora muayeneye gittiğimde tabikide tel takmamı önerdiler. Köpek dişim düşmemiş sanırım. Süt dişiymiş. Bana o dişin çekilip en az 3 ay öyle kalması gerektiği söylendi. Ben üniversite öğrencisiyim böyle bir tedaviyi istemedim ve vazgeçtim. Alternatif yöntemler aratırdım ve sizin sayfanızı gördüm. Lamine yöntemiyle dişlerim güzel bir görünüme sahip olabilir mi ?

Uzman doktor

Bizim facebook sayfamızı inceleyebilirsiniz. Bu konuda sizin durumunuzda olan bir hastamız resimlerini koymuş. Mutlaka muayene olmanız gerekir. Öncelikli dişlerinizin durumunu görmemiz ve gerekli muayene yapıldıktan sonra tedavi için bir planlama yapmamız gereklidir.

çağdaş

Merhaba ön üst tavşan dişlerimin arasında dolgu var ama bu hem renk olarak kötü hem çatladı kırıklar ve boşluklar var kaplama yapılabilirmi

Uzman doktor

Yapılabilir. Muayene için lütfen telefon numaralarımızdan bizlere ulaşın.

ilayda

Merhaba ben ilayda 95 dogumluyum turk kahvesi disinda sigara. nescafe. yada alkol kullanmiyorm dislerim duzgun yapisal olarak ama cok az aralikli ve tirtik li . ama en cok dislerimin kirik beyaz olmasindan sikayetciyim hergun fircalarim en pahali dis macunlari hersey denedim temizletiyorumda ama rengi hep kirik beyaz kotu duruyor . ogrenciyim kendi butcemle duzeltirrmek istiyorum malum grnc kizim lutfen bana yardim edebilirmisiniz ne gibi islemler olmasi gerekiyor . Ne yapmaliyim .ve ne yapsam zarar vermem dislerime. . Yaprak porselen mi yoksa beyazlatmak mi benim icin daha iyi.

Uzman doktor

Yaprak porselende azda olsa diş yüzeyinde bir kesilme işlemi oluyor. Dişlerinizde herhangi bir sorun yoksa mutlaka beyazlatma işlemini tercih etmelisiniz.

deniz

facebook sayfanızı nerden bulabilirim ?

Uzman doktor

Sitenin hemen sağ bölümünde facebook sayfamız var.. Linkinide veriyim https://www.facebook.com/dishekimleri

semra

Lamine diş yaptirmak istiyorum…

Uzman doktor

Lütfen telefon numaralarımızı arıyarak muayene için randevu alınız.

deniz

Ben sayfanıza mesaj attım faceden. Geri dönerseniz fotoğraf da atacağım daha iyi bir yorum için.

seda

merhaba hocam dişlerim oldukça aralıklı ve küçük onun haricinde renk ve şekil bozukluğu yok yalnız yaşım 20 lamıne diş tedavisi için ne önerirsiniz ?

Uzman doktor

Öncelikli sizi muayene etmemiz gereklidir. Buna göre kaplama uygulamarı yapılabilir.

gülbin

hocam ben 16 yaşındayım ön üst dişlerimde çok aralık vardır bir diş daha girebilecek boyutta benim lamina kaplama yapmam mümkünmü yalnız bizim maddi durumumuz yok fiyatlarıda öğrenebilirmiyim

Uzman doktor

Evet dişleriniz için yaprak diş kaplama uygulamaları uygun olabilir. Fiyatlar için telefon numalarımızı aramız gerekecektir.

seval

Benim alt dişlerim biraz ayrık ve alt dişimin birisi çürük koku yapıyor ne yapmalıyım

Uzman doktor

Ortodonti tel tedavisi ve çürük dişleriniz için dolgu tedavisi yapılacaktır.

seval

Benim alt dislerim biraz ayrık ve alt dişimin birisi çürük arka tarafta değil hemen ön tarafta koku oluyor ağzımda yaşım 14 ne yapmalıyım temizletsem çürük gider mi koku gider mi ya da yaşım tutar mı bunları yaptırmama lütfen yardım edin.

Uzman doktor

Yaşınız tutar dişlerinizii temizlettirebilir ve dolgu yaptırabilirsiniz.

seval

Ortodonti tel tedavisinden baska bir cozum yolu yokmudur ?

Uzman doktor

Ortodonti tedavilerin yanı sıra estetik diş uygulamaları ve gülüş tasarımı uygulamarı vardır.

seval

Köpek dislerim cok sivri buna cozum yolu varmidir ?

Uzman doktor

Tabiki diş estetiği uygulamaları ile bu tür sorunlar ortadan kaldırılabilir. Muayene olabilir ve ardından hangi tedavi uygulamasının gerçekleştirilebileceği karar verilecektir.

seval

Lamine disin yasi var midir kac yastan baslar ?

Uzman doktor

18 yaş üstüne uygulanabilen bir yöntemdir.

seval

Gulus tasarimi nasil yapilir ?

Uzman doktor

Öncelikli olarak sizi muayene ediyoruz. Resimlerinizi çekiyoruz gülüş tasarımızını bilgiayar ortamında gerçekleştirerek size uygun olan tedavi yöntemini belirliyoruz.

Yunus

dişlerim gerçekten berbat. ayrık ve sapsarı. şuan o kadar pişmanımki gerekli düzeni göstermediğim için. acaba lamina diş kaplama bende işe yararmı? köpek dişlerim çok sivri. 🙁

songül

merhaba ben daha önce ortodonti tedavisi gördüm maalesef üst öndeki iki dişimin arası açıldı ve tekrar doktoruma gitmedim.ön dişimin birisi kırılmıştı kanal tedavisi yaptırdım ve rengi siyaha döndü bnde kötü göründüğü için kaplama yaptırdım ama yapan doktor dişin rengini tutturamadı diğer dişlerime göre beyaz kaldı yanındaki dişim aşırı sarı. çok kötü görünüyor bnde lamine yaptırmak istiyorum ön 2 dişim lamine olurmu arası kapanırmı renk uyumu olurmu.birde kaplama olan dişe sanırım lamine olmuyor diye duydum açık bilgi yazarsanız çok sevinirim…

Uzman doktor

kaplamanız değiştirilebilir. Yada diğer dişlerinizde beyazlatma uygulanabilir. Eğer görüntünüzden memnun değilseniz kaplamaları daha doğrudur. Muyene ve randevu için telefon numaralarımızı arıyabilirsiniz.

didem

iyi günler benim alt dişlerim düzgün fakat ön ikş dişimde sorun var yamuk bende ıkısı ıcın tel takmak ıstemıyorum lamıne ıle duzeltebılırmıyız

Uzman doktor

Lamina kaplama ile düzeltilebilir. İstediğiniz görünüme kavuşabilirsiniz. Fakat iki dişinizdende bir miktar kesilmesi gerekicektir. Eğer dişleriniz sağlıklı ise ve görünümünde bir sorun yoksa yanlızca çarpışıksa ortodonti tedavisi ile düzelttirebilirsiniz. Bu daha doğru olur.

Gülçin

Alt dişlerin daha onde oldugu durumlarda duzgun gorunmesi amacli lamina kaplama yapilabilinir mi

Uzman doktor

Bu ortodontik bir tedavidir. Öncelikli olarak ortodontik tedavi görmelisiniz. Lütfen bir ortodonti uzmanına başvurarak muayane olunuz.

Ezgi

merhaba doktor bey ön iki dişimde dolgu var ve goruntusu çok rahatsiz ettiği için lamina duşunuyorum dolgulu olmasi bu işlemi engeller mi? gene de yapilabilir mi ve yapilinca herhangi bir renk farkliligi bir siritma olur mu

Uzman doktor

Kesinlikle rren farklılığı olmaz. Dolgu olu olmaması bir şey far ettirmez yapılabilir. Eğer yardımcı olmamız isterseniz telefon numaralarımızı arıyarak randevu alabilirsiniz.

kübra

meraba benim ön üst iki dişim ayrık ve onun sağında we solunda bulunan dişlermde kısa kalmış ne yapabilirz yardmcı olablr misinz lütfen

Uzman doktor

Bu konuda yaprak kplama uygulamasını tercih edebilirsiniz. İstediğiniz estetik görünüme kavuşabilirsiniz. Muayene için randevu için telefon numaralarımızı arıyabilirsiniz.

Ceren

19 yaşında lamina yaptırdım fakat kaygilarim var gelecekte yaptırdığim dişler sorun çıkarır mi? 2 dişimi yaptırdim ayrica duzenli olarak diş fircalayip, her gün diş ipi kullanıyorum ek olarak başka bir ravsiyeniz var mı?
Teşekkürler.

Elif

Ben 20 dişim için lamina yaptırmayı düşünüyorum. Lamina ile ilgili fiyatınızı öğrenmek isterim.

Uzman doktor

Evet işlemi yapabiliriz. Bunun için telefon numaralarımızı arıyarak fiyat alabilirsiniz. 0212 265 77 58

sümeyye

merhaba doktor bey ön iki dişimin birisi kaplama oldu.renk yanındaki dişle renk farkı var.ben ön iki dişimide lamine yaptırmak istiyorum.fakat dişimin biri kaplama olduğu için bi sıkıntı olurmu?

Uzman doktor

Evet kaplama olan dişe tekrardan lamine olamaz. Dişiniz kesilmiş oluyor bir kere fakat kaplama değiştirilebilir. Diğer diş rengi ile aynı kaplama uygulanabilir. Yada kaplamanızın rengi açık ise dişlerinizde beyazlatma işlemi yapılarak kaplamalarınızla aynı renge sahip olursunuz.

serenay

Merhabalar benim on dislerimden birisi ileride birisi ondan daha ileride bulunmaktadir bu gorunumden sikayetciyim ve yasim 19. Kaplama yaptirmak icin uygun bir durumdamiyim acaba

Uzman doktor

Bu durumun tedavisi ortodontidir. Fakat kaplama yaptırmak istiyorsanız yaşınız uygundur. Lütfen randevu alarak muayene olunuz. Randevu için sitemizde telefon numaralarımız mevcuttur.

naz

merhaba doktor bey benim ön iki dişim kanal tedavisi oldu birinin ucu kırıldı gittiğim dişçi dolgu ile düzeltti şimdi ikisinin rengi de koyulaştı lamine yapılır mı? birde yan kesici dişim cok az ön dişimin üzerinde o engel olur mu lamine yapılmasına o dişime uygulama yapılmasını istemiyorum cvbınız için şimdiden tskler.

Uzman doktor

Eğer işlem yapılmasını istemiyorasanız öncelikli olarak ortodonti tedavisi görebilirsiniz. Diğer iki dişinize lamina uygulaması son derece uygun olur eğer randevu alırsanız gerekli olan işlemleri gerçekleştirebiliriz. Geçmiş olsun.

GÜLAY

Merhaba ben dis lamina ve dis boyu uzatmanin fiyatlarini bilmek istiyorum kendim suan tedavim sürmekte ama dis lamina yaptirmak istiyorum bunun icinde sizdende bir fiyat bilgisi almak istiyorum bu konuda bana Bilgi verirseniz cok sevinirim simdikten tesekür ederim

Uzman doktor

Fiyat bilgisi için lütfen telefon numaralarımızı arıyarak fiyatlar hakkında bilgi alınız.

naz

merhaba benim soruma cvp vermemişsiniz

Uzman doktor

Sorunuzu tekrardan iletebilirsiniz.

naz

doktor bey benim ön iki dişim kanal tedavisi oldu birinin ucu kırıldı gittiğim dişçi dolgu ile düzeltti şimdi ikisinin rengide koyulaştı lamine yapılır mı? birde yan kesici dişim çok az ön dişimin üzerinde o engel olur mu lamine yapılmasına yan kesici dişime uygulama yapılmasını istemiyorum cvbınız için şimdiden tskler

Uzman doktor

Öncelikli olarak eğer yan dişinizde işlem yapılmasını istemiyorsanız bir ortodonti uzmanına danışarak tel tedavisine başlamalısınız. Diğer ön dişlerinizde öncelikli olarak beyazlatma işlemi uygulanarak lamina kaplama yapılabilir. Bu işlemide son derece kaliteli ve bu konuda uzman bir diş hekimine yaptırmalısınız. Aksi durumda estetik kaygılar yaşayabilirsiniz.

Ayşe

merhaba hocam.. benim ön dişimin biri yukardan çıkmış ve kısa duruyo yukardan çıktığı için.. porselen lamina yapılır mı?.. tel taktırmak istemiyorum dişimin kısalığı çok az diğerine göre.. şimdiden tşk ederim..

Uzman doktor

Öncelikli olarak muayene edilmeli ve dişlerinizin durumuna bakılmalıdır.

By

Hocam mrb ben azı dişlerim köpek dişlerm diger dişlerimden uzun üst çenem bıraz one dogru lamina yapıla bilirmi?

Uzman doktor

Uygulanabilir. Dişlerinizin durumunu görmek için muayene olmalısınız.

Yardım

Merhabalar . 14 yaşındayım ve ön dişlerimden aşırı rahatsızım . Köpek dişlerim diğer dişlerime orantıyla baya ayrık . Tel taktıracaktık fakat arka dişlerim hala süt dişlerim . Bunun için hızlı çekime başladık . O yüzden tel şuanda taktıramıyorum . Çene kayıklığı var birde bende . Gülümsemeye hasretim resmen . Ben şimdi bu iki dişime kaplama uygulatmak istiyorum ama ailem bana dişlerimin 20 yaşına kadar anca oturacağını söylüyorlar . Sizce lamina uygulanabilir mi ??

Uzman doktor

Hayır kesinlikle uygun değildir. Yaşınızın 18 olması gerekiyor. Ortodontik tel tedavisi olmanız gerekir.

Elif

Merhaba hocam benim ust dislerde kopek dislerin yanindaki dislerim yok yani hic cikmamis buguzden ayrik gozukuyor. Bu bahsedilen kaplama banada uygulanabilirmi?
Muayene gunu we ulasim adresi mail atarsaniz en kisa zamanda gelmek istiyorum

Uzman doktor

Tabiki muayene için geldiğinizde dişlerinizin uygun olup olmadığı konusunda size bilgi verilebilir.

Guler

Randevu yapmadan once fiyatlar hakkinda bilgi sahibi olmak istiyorum. Lutfen acil cvp vermenizi rica ediyorum.

ceren

merhabalar facing ve lamine arasında ne fark vardır.teşekkürler

Tuncay

Merhabalar ben ufakken geçirdiğim kaza sonucu ön dişlerimden birisi koptu zamanla o ara kapandı 1-2 cmlik bir boşluk kaldı yandaki diş ön dişimin yerine geldi.Ben o bölgeye lamina yaptırırsam aradaki boşluk kapanıp diğer ön dişimle uygun boyuta getirilebilir mi ?

Uzman doktor

Tuncay bey.. Boşluk olan bölgeye implant tedavisi yapılması gerekmektedir.

Özgülserhat

Merhaba öncelikle bu konularda insanları aydınlatıyor olmanızdan dolayı sizlere tesekkur ederim. benim üst ön dişlerimde aralıklar var ve ben bu durumdan rahatsız oluyorum. lamina yöntemi ile bu sıkıntımdan kurtulmak istiyorum. dişlerim cok saglıklı ve bu zamana kadar hiç dişçi koltuguna oturmadım. fiyat ortalama ne kadardır ? yada tavsiye ettiginiz hekimler kimlerdir ? izmitte yaşıyorum

bahar

9 yasindayken on sag dismi kirdm 2011 yilinda unv hastanesinde gecici dis taktilar hala o duruyor karardi da baya. Hekim ilk dort dise zirkon uygulanir diyor.cok iyi ve saglikli bir sey istiyorum lutfen yardm.

Uzman doktor

Diş hekiminize güvenin doğru ve estetik bir uygulamadır. Eğer başka bir diş hekime yaptırmak isterseniz bu konuda kaliteli ve deneyimli bir diş hekimine başvurabilirsiniz.

yagmur fidan

Merhabalar doktor bey ben 15 yasindayim on disim kucukken dustugum icin zarat gordu ve sari cikti cok kotu duruyor rahatsiz oluyorum doktorum 18 yasindan once kaplama yaparsak cene yapimin gelismeyecegini ve kucuk kalacagini soyledi bu dogru mudur

eda uğurlu

Ondeki dislerimin iki yanindaki dislerim kisa ve birinde kararti var cok kotu bir gorunum ben lamina yaptirmak istiyorum fiyat ogrenebilirmiyim

recep

benim üst 4 dişim sağlıklı ama aralıklı sizce lamina yaptırabilir miyim ?

Uzman doktor

Yaprak Porselen Diş Fiyatları konuyu okursanız geniş bilgi sahibi olursunuz.

sinan

hocam ben ön ıkı dışıme lamina yaptırmak ıstıyorum fıyatlarınız ne kadardır

kamil

İyi günler. Benim on 2 dişlerin arasi ayrik lamina olurmu ? Ne kadar surede olur ? Kisa sureli başka tedavi varmidir ?

gonca

bnm on dislermn arasi ack biraz hic doktora qitmdim belli bi fiyat soyleyeblrmsnz lutfen ona qore yapicam

gizem

Benim rahatsızlığım süt dişlerimde şekil bozukluğu. ayrıca diş etlerimin biraz daha yukarı çekilmesi gerekiyor. lamina uygulaması yada ona benzer uygulama üst 4 diş için fiyat öğrenmek istiyordum.

şevval

Merhaba ben 15 yasindayim on iki disimden birisinde kirik var ve ust yan kesici dislerim eksik bu eksik disler icin tel tedavisi uygulanacak ve kopek dislerim on iki disimin yanina ittirilecek dis tellerim takip cikarilana kadar yasim 16 – 17′yi bulur teller ciktiktan sonra kopek dislerim lamine ile duzeltilerek yan kesici dis goruntusu verilebilir mi ? Ve kirik disimde lamine ile duzeltilebilir mi ?? Ve son bir soru sadece ondeki dort disime lamine yaptirmak istiyorum bi sakincasi var mi ? Hepsine mi yapilmasi gerekir ? Lutfen beni tum sorularim icin bilgilendirin tesekkurler.

Uzman doktor

Şevval dişlerinize lamina uygulaması yapılabilmesi için 18 yaşını beklemenizde fayda vardır.

doğan

Mrb hocam benim dilimde özellikle yeşillik bol
Yeşil soğanlı limonlu yanında yoğurt yediğm zaman bazen mercimek tanesi kadar bazense bi fıstk büyüklüğünde içi kan dolu sivilce çıkıyor bu nedir yada ne yapmam lazm doktora gittim doktor bu seninle ölene kadar var olacak korkcak bişey yok dedi bazen patlatıyorum sonra ağzım uyuşuyor konuşma zorluğu demiyorum ne yapmam lazım hocam.

Uzman doktor

Doğan.. Bu konuda çeşitli testler uygulandımı başka bir hastalıktan şüphelenildiği olduğumu ?

sumeyye kucuk

Mrb hocam alt cenemde cigneme disimi cektirdim yerine implant yaptirdim. Ama bende acik kapanis var ve tel taktirmak istiyorum. Agzimda implant varken tel taktirmamda sakinca olur mu ?

Uzman doktor

Olmaz bu durumunuzu ortodonti uzmanına belirtebilirsiniz. Gerekli tedaviyi ve bilgiyi size doktorunuz verecektir.

fehmi

Yasin 17 ön iki dişim yok şuanda yapistirici ile duruyorlar ama genellikle çikiyor lamine yaptırabilir miyim ??

Uzman doktor

Fehmi bey ön iki dişiniz yoksa bu bölgede implant uygulaması düşünmelisiniz.

mehtap

Merhaba doktor bey üst sağ taraftaki kesici disimin yanindaki dis dolgudan sonra karardi guldugumd ecok kotu bir gorunum oluyor acaba bu tedaviyle duzelebilir mi? Tesekkurler ..

Uzman doktor

Diş kökü ölmüş ve bu nedenden dolayı kararma olmuş.. Diş beyazlatılıp üzerine kaplama uygulaması yapılması gerekiyor.

busra

Merhabalar ben yaprak diş tedavisinin ne kadar olduğunu sorucaktim fiyatini.benim on 2 iki üst disim biraz önde teki kaydi ortasi biraz acildi alt dişlerin çapraz şimdiden tesekkur ediyorm

atilla

Merhaba. Doktor bey ön dişlerim içe doğru kıvrılıyor ve ben gülüşümden rahatsız oluyorum. İçe doğruluk lamine kaplama ile düzelebilir mi teşekkürler

Uzman doktor

Atilla bey düzeltilebilir. Fakat dişleriniz sağlıklı ise tel tedavisi ile bu işlem yapılabilir.

Sevgi

Üst ön 2 dişime lamine yaptırmak istiyorum yaptırdığım anlaşılır mı sonuçta diğer dişlerim lamine olmamış olucak, teşekkür eder saygılarımı sunarım

Uzman doktor

Sevgi hanım iyi bir diş hekiminde bu işlem yapılırsa ve kullanılacak malzemenin kalitesine göre dışarıdan kesinlikle anlaşılmaz.

Yasemim

Merhabalar. Benim ön dislerimde ayriklik var. 18 yasindayim. Lamina tedavisi yapmak istiyorum. Arastirdigimda 18 yasinda yaptiriliyomus. Bi sorun olur mu ?

Uzman doktor

Yasemin hanım iyi bir diş hekimi ve kullanılanılacak kaliteli malzeme ile çok güzel bir gülüşse sahip olabilirsiniz.

SELMA

Ön iki dişimin aşınmasından dolayı laminate veneer uygulamayı düşünüyorum. Fiyatı ve süresi hakkında ilgi verebilir misiniz. Bir de yalnız iki ön dişe yaptırdığımda diğer dişlerle arasında renk biçim vs farkı olur mu?

Selmin

Merhaba hocam. Benim üst ön dişimin biri diğerlerine göre epey önde. Diğerleri ile aynı hizada olması için nasıl bir tedavi uygulayabilirsiniz. Teşekkür ederim. Kolaylıklar dilerim.

Sevil

Pek ilgisi yok sizin bölümünüzle ama bi bilgimiz vardır belki. Dudaklarımın çizgisi net değil dağınık bundan şikayetçiyim herhangi bi işlemle halledilebilir mi acaba?

Uzman doktor

Aslında bu konu tamda bizim konumuzdur Sevil hanım.. Gülüş tasarımı içerisinde yer verdiğimiz bu konu dolgu işlemleri için sizi daha iyi bilgilendirecek ve bu konuda uzman olan estetik doktoru http://www.teomandogan.com/ bilgi alabilirsiniz.

tuba

dişlerimi lamine yaptırmak istiorum ama en iyisi hanqisi birdaha değişim istemicek ömürboyu kullanacaqım bi kaplama istiorum hanqisini önerirsiniz. dişlerimde hiç bi sorun yok sadece kendi doğal rengi biraz sarı. ve kaç dişe önerirsiniz. şimdiden teşekkrler.

Uzman doktor

Tuba hanım eğer dişinizin sarı olmasından dolayı yakınıyorsanı ve dişinizde başka bir sorun yoksa size diş beyazlatma uygulamasını tavsiye ederim. Sağlıklı dişlerinizi kestirmenizi ve yerine lamina uygulaması yaptırmanızı önermem..

Doktor bey benim üst ön dişlerimden dört tanesi yamuk ve ön iki dişlerimin birisi uzun digeri kısa ama aralarında fazla bi fark yok sadece yamuk bunun için lamine olurmu ? Yoksa telmi taktırmalıyım ?
Cevaplarsanız sevinirim.

TUĞÇE

MERHABA , BEN 2 YIL 6 AYDIR ORTODONTİ TEDAVİSİ GÖRMEKTEYİM. TEDAVİM 30 AĞUSTOS İTİBARİYLE SONLANIYOR. DİŞLERİM DÜZELDİ VE COK MEMNUNUM ANCAK DİŞLERİMİN FORMUNDA UFAK TEFEK BOZUKLUKLAR VAR UCLARI TIRTIKLI VE KÖPEK DİŞLERİM BİRAZ KÜÇÜK. MİNİMUM 4 MAKSİMUM 6 DİŞİME LAMİNE GEREKLİ. MALİYETLERİ VE İŞLEMLERİN SÜRECİ HAKKINDA BİLGİ ALABİLİR MİYİM ? ÖMÜRLÜKMÜDÜR DAHA SONRA PROBLEM YASARMIYIM. BENİ BİLGİLENDİRİRSENİZ COK SEVİNİRİM.

tolga

benim diş yapım çok güzel ama doğuştan sarı ön dişleri lamina kaplata bilirmiyim

aykut

dişlerimi yaptırmak için adresiniz var mı

Uzman doktor

Adres bilgileri mail adresinize iletilmiştir. Aykut bey..

Eren

Hocam benim ön 4 diş aralıklı birde küçük hem büyütmek hemde aralığı gidermek istiyorum kompozit bodling mi lamine mi önerirsiniz cvp bekliyorum tşkler

Uzman doktor

Yaprak porselen kaplama uygulamaları sizin için en ideal uygulamalardan birisidir. Bu konu hakkında bilgi alabileceğiniz sayfa Yaprak Porselen Diş Fiyatları

Eren

Hocam adresinizi banada gönderir misiniz ben de dişlerimi yapmayı planlıyorum

Uzman doktor

mail hesabınıza iletilmiştir.

Eren

Hocam Mail gelmedi tekrar gönderirseniz sevinirim birde 1907 değil 19o7 hatırlatırım

Uzman doktor

0212 265 7758 telefon numarasından bilgi alabilirsiniz.

burcu

Merhabalar benim on 2 disimde kirik var bide arasi ayrik cok ucuz bi dolgu yaptrmistim ama hic estetik degil laminayla ayriklar giderilebilirmi? Disler cok mu kucultulur ? Ne kadar zamanda hazirlanir? Yasim 22. 25 e kadar beklemem mi gerekiyor? Gaziantepte subeniz varmi?

Uzman doktor

Burcu hanım yaşınız yapılacak işlem için uygundur. Beklemenize gerek yok.. Yaprak Porselen Diş Fiyatları uygulaması ile istediğiniz estetik görünüme kavuşabilirsiniz.

fiyatı nedirrr ? net bir fiyat verebilirmisiniz

benim üst dişim arkaya doğru yamuk . estetik olarak hiç hoş durmuyor . lamina diş önerebilirmisiniz ? ve ağrısı varmı . fiyatları nelerdir ? hangi şehirlerde yapılır. ?

fadime bulak

benim ön dişlerim eğri ve arkaya doğru ağzımın tavanında daralma var lamina uygulanabilirmi acaba

Yeşim

Merhaba doktor bey benim 7 sene oncesi on dişim kirildi 1 sene boyunca kanal tedavisi oldum. Ve sonunda kirilan on disime dis eklettirdim. Ve hala daha kirilma yada cikma olmadi kullaniyorum.Fakat ondeki diger disimde ise renk bozuklugi var dogustan oldugunu dusunuyorum. Ve artik cok faxla kafaya takmaya basladim on dislerimi yaptirmak istiyorum. Lamina dis sizce uygulanabilir mi ? Artik rahat rahat cekinmeden gulmek istiyorim. Lutfen yardimci olur musunuz ?

ahmett

r orta ikisi biraz one cikik sekilde iki yanindakilerde one cikikliktan dolayi biraz geride kalmis o geride kalmis olanlarin ustune lamina kaplama yapilip on ikisiyle ayni hizaya getirilebilir mi?

ÇİĞDEM

fiyatları hakkında bilgi almak istiyorum

Burçin

On 2 disim kirik ve arasi ayrik lamine tedavi yaptrmak istiyorm fiyat ogrebebilrmiyim

sadettin

merhaba doktor bey ben 18 yaşındayım ön dişlerim biraz büyük ve ortasında koyu sarı bir leke var gittiğim doktorlar çıkmaz dedi lamina dişle normal boyutta güzel bir şey yapılırmı yoksa kaplamamı yaptırayım lütfen cevappppp

ugur

Ön disimde dolgu var kırıktan dolayı ben öndeki dişlerime lamine porselen yaptırmak istiyorum mümkün mü yaşım 18

BAHAR

merhaba ön dişim kırıktı dolgu yapıldı sonra tekrar kırıldı tekrar dolgu yaptık. ön dişim aralık lamina yapılır mı ?

safiye

benm ön iki dişime lamina kaplatmak istiyorum fiyatı ne olur acaba tsk ler

Sümeyye Nur

Lamine yaptırmak istiyorum fiyat bilgisi için arayabilir misiniz

Gülnur

Merhaba iki ön dişimde lamine kaplama var daha dışa çıksın istiyorum lamine üzerine lamine olurmu?

merve

Merhabalar doktor bey,ben ön dislerime yaprak porselen yaptırmak istiyorum fakat yan kesici disimde kanal tedavisi uygulandi on dislerimin 3unde de dolgu var lamina yapilabilirmi dolgularin üzerine

birsen demir

merhabalar,ön dişlerim porselen kaplama,ancak kemik kaybından dolayı(muhtemelen,ayrıca kaplamaları ortadan ikiye ayırarak yapıldığından) ön dişlerim ayrık.yaprak porselenle ayrıklık giderilebilir mi? tşk.iç

ceyda

Merhaba benim sorunum ust on dislerimden birine kanal tedavisi yapildi sonra ise beyazlatildi ancak yanındakiyle ayni goruntuye sahip degil tam anlamiyla ve simdi ben diger saglam olan ust disimi de kaybetmek istemiyorum sadece kanal tedavisi gormus dise lamine mi yoksa empress mi uygulamam gerekiyor ve yaptiktan sonra ondeki iki dis arasinda herhangi bir renk farki olur mu olmaz mi cunku tek dise lamine yada kaplama uygulanacagindan dolayi tereddutteyim yanitiniz icin simdiden tesekkurler

Elif

Merhaba . Benim üst dişlerim aşağda oldugundan diş etlerim bir parmak uzunlugunda gözüküyor. Lamine ile bu tedavi edilebilir mi? Ön iki dişiminde arası boşluk bu boşluk kapatılabilir mi?

Elif

Elif Yorumuz onay için bekliyor..
Merhaba . Benim üst dişlerim aşağda oldugundan diş etlerim bir parmak kalınlıgında gözüküyor. Lamine ile bu tedavi edilebilir mi? Ön iki dişiminde arası boşluk bu boşluk kapatılabilir mi?

Ceylan

Meraba benim üst köpek dişlerimden bir tanesi önde ve kısa bu sorun dışında dişlerimde ve diş etimde bir problem yok tek diş için tel takmak istemiyorum kaplamayla düzeltilebilir mi?

Uzman doktor

Ceylan hanım durumunuz ortodontiktir. Bir ortodonti uzmanına danışmalısınız. Kaplamayı önermiyorum. Ortodonti uzmanı ile tedavi yöntemlerini görüşebilirsiniz. Farklı tedavi yöntemleri mevcuttur.

esra

ön dişlerim ayrık lamina tedavisi yaptırmak istiyorum fiyatı en fazla ne kadardır ? cevaplarsanız sevinirim 🙂

Uzman doktor

Esra hanım fiyatlar doktorunuza, uygulanacak malzemeye, diş yapınıza, yapılacak işlemlere göre değişkenlik göstermektedir. İyi bir diş hekimine başvurmanızı öneririm.

Mustafa

Merhaba. Ben 19 yaşındayım. Benim ön iki dişim ayrık ve diğer üst dişlerime göre biraz öndeler .Bunları lamina dişler ile kaplatmam çözüm yolu olabilir mi ?

Uzman doktor

Mustafa bey eğer dişleriniz sağlıklı ise ortodonti tedavisi öneririm. Lamina kaplama uygulamaları ile estetik dişlere de sahip olabilirsiniz. Ama kaplama uygulamaları hiç bir zaman gerçek dişlerinizin yerini tutmazlar.

yonca

20 yasindayim.Benim on ust dislerimden 4 tanesi yamuk ve buyuk ayrica ust on dislerimde goz disi diye 2 tane dislerim var kaplama yapilir mi ?

Uzman doktor

Yonca hanım eğer dişleriniz sağlıklı ise diş teli uygulaması ile dişleriniz düzeltülebilir. Eğer tellerden dolayı estetik kaygı yaşarım diyorsanız görünmeyen diş telleri ile düzeltme sağlanabilir. Bu yazımızı okumanızı öneririm. Diş Teli, Ortodonti, Görünmeyen Diş Teli Fiyatları ayrıca eğer kaplama uygulatmak istiyorsanız ön 4 dişinize uygulanabilir.

ipek

merhaba ben küçükken öndeki iki dişim aşınmış ve doldu yaptırılmış küçüklükten gelen bir diş fırçalama alışkanlığım olmadığından şu anda dişlerim sarı ve öndeki dört dişimde dolgu var bir tanesi yanlış tedeviden dolayı sanırım çürüyor lamine tedavi mümkün mü 🙁

Uzman doktor

İpek hanım durumunuzda tamda lamina kaplama uygundur. Lamina kaplama uygulaması ile çok güzel ve sağlıklı dişlere kavuşabilirsiniz. Bu konuda iyi bir diş hekimine muayene olarak lamina talebinizi iletebilirsiniz.

Dilasa

Merhaba ben iki yıldır dıslerımdekı carpısıklık problemınden dolayı ortodontık tedavi goruyorum bitmek uzere ama istedıgım gibi dıslerım sımetrık durmuyor gulunce diş etim cok fazla gorunuyo kaplama bu probleme cozum olur mu

Merve

Merhaba doktor bey ben 16 yasinda biriyim dişlerimin çok küçük olmasından şikayetçiyim -nohut kadar ya var ya yok büyüklükleri- dişlerim lamina yöntemine uygun değilse büyütmek için baska kisa süren ve uygun fiyatlı bir uygulama var mı? Ayrıca fiyat ağırligi nasıl oluyor bütçe ayarlamam gerekiyor öğrenmem gerek.Artık bıktım hiç gülümseyemiyorum ve nefret ettim artık bu durumdan.

Merve

Birde uygulama sırasında uyuşturuyor musunuz hastayı dişçi korkum var da uygulama olursa acı çeker miyim?

ceren

benim sağ ve sol arka 32lik dişlerim yerinde yok daha doğrusu çürüktü çektik ondan sonra bana porselen yapmam gerektiğini söyledi ve bende çok araştırdım yaptırsam mı diye ama kaplama yapsak nasıl olur porselen Ağrı yapıyo kullananlar diyo

Uzman doktor

Ceren hanım 20 lik dişlerinizin olmadığından bahsetmissiniz. Fakat porselen kaplama uygulamalarının hangi dişlere yapılacağından bahsetmemissiniz. İyi bir uygulama yapıldığında porselen kaplamalar ağrı yapmazlar.

özge

Merhaba, gecen sene üst on dişim gangren olduğu icin bir suru işlem yapıldı. İşlemlerden sonra dişim morardi. Daha sonra beyazlatma işlemi falan yapıldı en son da kırıldı bi parcasi. Yaşım 21 yapay görüntü olsun istemiyorum bunun icin ne yapılabilir acaba?

Uzman doktor

Özge hanım beyazlatma uygulaması ile beraber lamina kaplama tedavisi yapılabilir. İyi bir diş hekimine (kaplama konusunda uzman olan) tedavinizi yaptırabilirsiniz.

özge

Tesekkurler, Peki kayseride calisan onerebileceginiz bir hekim var mi acaba?

Uzman doktor

Kayseride bu konuda size yardımcı olabilecek bir hekim maalesef ki bilemiyorum.

zeynep

lamine diş yaptırmak istiyorum ücretinin ve ne kadar kullanışlı olduğu hakkında bilgi edinmek istiyorum.

Uzman doktor

Zeynep hanım fiyatlar lamina diş kaplama uygulamasını gerçekleştireceğiniz merkeze, doktora, dişlerinizin durumuna, kaç dişe yapılması gerektiğine vb. durumlara göre değişmektedir. En net cevabı işlemi gerçekleştirecek olan doktorunuz size verebilir.

derya

18 yaşındayım üst dişlerimde kırık ve ayrıklık var tedavi olmak istiyorum lamine tedavide dişlerimin boyutunda büyüme ve genişleme olacakmıdır

Uzman doktor

Derya hanım gülüş tasarımı uygulaması ile beraber dişleriniz olması gereken boyutlara getirilecektir.

Ebru

Benim ön iki dişim arkaya doğru eğik tel kullanmak istemiyorum. Lamina sistemi yaptırabilir miyim

cihan

Selam doktor bey… Benim on dislerimin arası çok açık yaklaşık tabi tahmini yarım santim bu açık kapanirmi

Uzman doktor

Tabiki kapanabilir Cihan bey.. Yaprak porselen kaplama uygulaması ile çok iyi sonuçlar alınabilir. Yaprak Porselen Diş Fiyatları

Aslan

Merhaba ben yaklaşık ıkı buçuk yıldır ortodontı tedavısı goruyorum henüzü bitmedi ama diş boyutundan dengesizlik ve dış etlerımde esıtsızlık var su an uygulanan tedavi bu problemlere care olur mu olmazsa ne onerırsınız

Uzman doktor

Aslan bey bu tedavi sonrasında dişlerinizin durumundan men-mnun olmazsanız lamina diş kaplama ve diş eti estetiği ile istediğiniz gülüşe sahip olabilirsiniz.

merve yenilmez

Merhaba yaşım 18.
Ön dislerimden biri digerinden daha uzun ve digerinin biraz ustunde lamina yapsam duzelir mi ?

Uzman doktor

Merve hanım kontrol sonrasında lamina tedavisine uygun olup olmadığı söylenebilir. Bu konuda uzman bir diş hekimine muayene olmalısınız.

ezgi

Hocam meraba benim yaşım 16 öndeki 2 dişimde protez var ve diğer ön dişlerimden renk olarak da boylarının kısaliğı olarak da memnun değilim.acaba ön iki dişime zirkonyum kalanlara lamine yaptırabilir miyim?

büşra

merbalar ben ankarada oturuyorum iki ön dişim ayrık bunun fiyati ne okur ?

Elif

Merhaba,
Benim ust ön dislerim arali ve lamine kaplama gibi seylet yaptirmak istemiyorum yasim 30 ortodonti ile disleri biraraya getirmek mumkunmudur?

zeynep

Merhaba doktor bey benim bir sorum olacakti ben öncelikle 18 yasindayim ve dislerimden hic ama hic memnun degilim çünkü dislerim hem cok ayrik hemde bazi dislerim uzun ve bicimsiz ve bazilari kisa ce bicimsi bana ne önere bilirsiniz lütfen yardim edin ben baskarda dis teli taknak istemistim ama sonradan vazgeçtim çünkü dislerim yapisik bile olsa bazilari uzun ve kisa ve bicimsiz hersekilde ondan lütfen bana biseyler önerin yardim edin

Uzman doktor

Zeynep hanım dişlerinize lamina yada zirkonyum kaplama uygulanabilir. Ayrıca son derece estetik kaplama uygulamarı olan empress uygulamalarda düşünülebilir. Bu konuda çok iyi bir diş hekimi bulmalısınız. Size bu konuda yardımcı olabilecek İstanbulda iyi bir diş hekimi var Dt. Cem Erdoğan Teşvikiye Mah. Güzel Bahçe Sok. No:18/3 Kat:6 0212-265-7758 bir danışmanızı öneririm.

Elif

Bizim soru niye kaynamis ? 🙂

Uzman doktor

🙂 bilemiyorum tekrardan iletirseniz cevaplamaya çalışacağım..

esra

Merhaba benim üst ön dişimde doğuştan gelen bir leke var. Doktor gittim ancak kaplama yapılırsa düzelir dedi. Kaplama yaptırmak istiyorum ama acırmı diye merak ediyorum 🙂

Elif

Demistim ki 30 yasindaym ust ön dislerde araliklar var ortodonti ile biraraya getirmek mumkun mu yaşin etkisi olur mu 🙂 ya da lamina vb şeyler disinda nasil biraraya getirilebilir? Cunku dislerim cok saglikli oyle zarar verecek seylerle duzeltmek istemiyorum. Yine arada kaynamazsa şayet sorum simdiden vereceginiz cvp icin tesekkur ediyorum 🙂

nevruz

Merhaba doktor bey on köpek dislerim üst üste olduğu için lamina dış taktirmak istiyorum 16 yaşındaydım lamina dış taktirmak için reşit olmak şart mıdır ? Teşekkürler

Uzman doktor

Nevruz bu uygulama belli derecedeki çarpık dişler içindir. Üst üste binen dişlerde öncelikli olarak bir ortodontiye başvurmalısınız. Ayrıca lamina kaplama için 18 yaşını beklemelisin. Yaşın daha çok genç..

demet

Merhabalar dr. Bey. Benim dislerim dogustan sari oldugu hangi beyazlatma yontemi daha uygun olur ya da olmaz bilmiyorum. Yardimci olur musunuz

kübra

merhaba doktor bey bn 2 yıl önce iki dişimin arasına dolgu yaptırdım 1 hafta sonra düştü doktorum diş etiniz dolguyu itiyor diş etinizi operasyonla alıp küçük bir ameliyatla oraya yeni bi diş yapabiliriz dedi bn korktum ve başka kalıcı bir dolgu yaptırdım ama hiç güzel durmuyor diş etim aşagıya doğru baya sarkık lamina yaptırmam doğru olur mu ne kadar ömrü var laminanın dişlerimin güzel görünmesini istiyorum.

Sevda

Merhabalar hocam ,benim ön bi dişimde renk degişmesi oldu siyah gözüküyo ve bu beni çok rahatsız ediyo doktora gittim zirkonyum yapılacak dedi ama ön iki dişine lamine yaptırmak istiyorum olur mu acaba

DEREN

öndeki 4 dişime lamına yaptırmak ıstıyorum fiyatlarınızı ogrenmek ıstıyorum ayrıca odeme kosullarınızı .
tesekkurler

Sebahattin

merhaba doktor bey, annemin ön 2 dişi aşınmadan dolayı küçüldü. Gülerken kötü göründüğünü düşünüyor. Bu durumda lamina tedavisi yapılabilir mi? Teşekkürler

Fetii

Merhaba benim on 4 disimde çarpıklık yamukluk var ve ayrittrn 2. Dereceden cene kayikligi var bu lamine tedavisi olmami engellee mi? Diger sorum ise ben hastaelerden hiç hoslanmam nerede muayrne olmami istersiniz devlet diş hastanesinde yapilabilir mi yoksa ozel bir polikiniğimi tavsiye edersiniz.Teşekkürler

gamze

merhaba 15 ve ön dişlerimin arası ayrık durumda acaba lamina yapılabilir mi veee üret ne kadar acabaa

erkan

merhaba doktor bey öncelikle saygılarımı sunarım ben 19 yaşındayım ve ön üst dişlerimin arası çok boşluk lamina bu durumu düzeltir mi bu soruma cevap yazarsanız sevinirim tşkrl .

ayse

Ben 17 yaşındayım. On iki dişimde kırık var ve dişlerim ayrık lamina kaplamayla düzeltilebilir mi ?

ali bakır

İyi günler ben ön iki dişim ayrık dişlerimi birleştirmek istiyorum en iyisi hangisi ise onu yapmak istiyorum. Fiyatlarını öğrenebilir miyim ve klinikleriniz nerede mevcut öğrenebilir miyim? Şimdiden teşekkür ederim yardımcı olacağınız için.

tugba

Merhaba. Benim iki disim dogustan eksik yaprak dis kaplama yaptirmak istiyorum fakat onceden tel tedavisi demislerdi ama yaptirmadim.alt dislerimle ust dislerim neredeyse cakisiyor. Bu yaprak kaplama icin bir sorun mu?

merhaba doktor bey üst ön dişlerimde hafif ayrıklıklar var,19 yaşındayım tel taktırmak istemiyorum,lamine tedavisi ile bu boşlukları kesin olarak kapatabilir miyiz?

yunus aydın

Merhabalar Doktor Bey, küçüklüğümde yaşadığım düşme sonucu on dişlerimden bir tanesi kırılmıştı ve o zaman ona kanal tedavisi ile çivileme dolgu yapıldı. Şuan ortodontik tedavim bitiyor ve estetik bir güzellik yakalamak istiyorum ve ben bu siyah gözüken dişim için neler yapabilirim? Yaşım 23 ve bana lamine’yi önerdiler. Acaba siz ne tavsiye edersiniz? Ve benim lamine hakkında birkaç sorum olacak. Tek dişe yapılacak lamine’de yanındakiyle ton farkı olabilir mi? Dişin üzerine yapışan bir şey olarak biliyorum, bu lamine yanındaki diğer dişle bir yükselti farkı oluşturur mu? Cevaplayabilirseniz çok memnun kalırım, Teşekkürler.

Uzman doktor

Yunus bey öncelikli olarak bu kararan dişinin renginin açılması gerekmektedir. Beyazlatma uygulamaları dişinizin rengi açıldıktan sonra kaplama uygulaması ile tıpkı diğer dişlerinizin renk tonuna göre ayarlama yapılmalıdır. Bunun için size istanbulda diş hekimi cem erdoğanı öneririm.

Merhabalar Uzman bey, ben 18 yaşındayım.Öndeki yani kesici diş ve köpek dişimin arasındaki dişim çok fazla geride çıktı.Ben zamanla dilimle ittirdikçe bayağı ileri geldi.Ama genede rahatsız oluyorum.Oradaki diş bozukluğum yüzünden alt köpek dişimde geride çıktı.Ama ben üstteki dişim için ne yapabiliriz onu sormak istiyordum.Lamina uygulamasını tam anlamadım.Dişimin çekilmesini VE çivi tarzı şeylerlede yeni diş otutturulmasını pek istemiyorum. Biraz korkutucu geliyor.Dişimin üzerine acaba bir diş yapıştırılıp hizada aynı durması sağlansa olur mu? Bu konuda bilgi almak istiyorum. Yardımcı olursanız sevinirim. Teşekkürler..

burcu

Merhaba dr bey yaprak porselen ve kompozit arasindaki fark nedir hangisini tavsiye edersiniz

rabia

Dişlerimin ön kısmı çok fazla aralıklı ve sürekli kahve sigara tükettiğim için renklerinde oldukça bir sararma var. Dişlerimi günde 2 defa fırçalamama rağmen diş ipi kullanmama rağmen bazen de ağzım kötü kokuyor. Bununla ilgili ne gibi şeyler önerirsiniz. Yaprak lamina yaptırmak istiyorum ama fiyatları fazlasıyla uçuk geliyor. Yardımcı olursanız çok sevinirim. Teşekkürler..

Uzman doktor

Eğer dişleriniz sağlıklı ise yanlızca renginden şikayetçiyseniz diş beyazlatma uygulaması yapılarak dişlerinizin estetik görünümü sağlanabilir. Yada diş aralıkları için öndeki iki dişinize yaprak porselen kaplama yapılabilir.

fatma

merhabalar.ön dişimin arası çok az ayrık ve köpek dişimin biri küçük ve hafif yamuk yer olmadığı için. diğeri ise ön dişlerimden daha uzun.bana da bu işlem yapılabilir mi?
ve dişçiden cok korkuyorum arkada çürük dişlerim var işlem yaptıramıyorum. önerebileceğiniz bir şey var mı? teşekkür ederim

Uzman doktor

Tabiki estetik lamina kaplama uygulamaları ile son derece estetik görünümlü dişlere saip olabilirsiniz. Ön dişlerinizdeki mevcut sorunlu dişler üzerine uygulanabilir.

Ahmet

Merhaba hocam dişlek olan dişlerime ortodonti tedavisi yapıldı 2 sene kaldıkdan sonra çıkarıldı.yanlız çıkarıldıgı zamanki heycanla çok bakamadım daha sonra ön iki dişim arasının açık oldunu fark etim daha sonra doktora gidince kalıbı düzgün takmamışsın gibi bir bahane uydurdu şimdi ben bu dişlere nasıl bir tedavi uygulamam gerekiyor şimdiden çok teşekkür ederim .

Ayşe

merhaba ön iki dişimde sebepsizce oluşan sarı leke var diş beyazlatma uygulamasıyla değişmiyor. Ne yapmam gerekir

anonim

Salam.Doktor bey men gecen sdefa da yazdim.Ama cavab ala bilmedim.Cavablarsaniz cox sevinerem.Men turkce anlatmaga cetinlik cekirem.Onun üçün fikrim aydin olmaya biler.Men kopek dişlerinden birini ve yanindakini yaptirdim.Hec gozel alinmadi.Hekim mene sizin diş taciniz küçük bu yuzden disleriniz bele alindi dedi.İndi men lamina eletdirmek isteyirem.Prooblemin

anonim

Problemim budur ki ,men isteyirem dislerim eyni olcude olsun.Diger dislere lamina elesem bu yaptidigim diş cok kotu kalacak yaninda.Küçük diş guzel gorunmur.Ne yapmaliyim?

funda

merhabalar hocam ben 17 yaşındayım ön dişlerim ayrık ve ben bundan dolayı çok rahatsızım 1 ay sonra hemşire stajer olucam ama ön dişlerimin ayrıklığından dolayı insanlarla konuşmaya çekiniyorum sanki hemen dişlerime bakıyolarmış gibi hissediyorum sizce nasıl bir tedavi olmalı ? 🙂

HARUN

Benim dişlerimin araları çok seyrek laminayla düzeltirim? DOKTOR BEY

Aysegul

Selam
Yeriniz nerde acaba bide on 4 dis icin fiyat alabilir miyim
Tesekkurler

Doktor bey merhaba. Yaşım 18 üstte ko 4 dişimin ortası aralıklı ve kirik birtanesi ve yanlarında bulunan iki dişimde küçük. Lamine yaptırmak istiyorum fiyatını bulamadım internette yardimci olabilir misiniz

Zeynep

Merhaba benm tek ön dişim içe dönük buna lamina işlemi uygulatabilrmiyim diğer dişlerden farklı dururmu dişarıdan belli olur mu estetik olarak

Uzman doktor

Hayır Zeynep hanım olmaz.

zehra

Merhaba doktor bey sizden sadece ortalama bir fiyat belirtmenizi istiyorum bu konu hakkında en ufak bir bilgim olsun istiyorum

Uzman doktor

fiyatlar değişkenlik göstermektedir.

Emirhan

Hocam ondeki dislerim yamuk lamina kaplama ile giderebilirmiyiz yamuklugunu

Uzman doktor

Tabi Emirhan bey estetik uygulamalarla gidirelebilir. Fakat aşırı derecedeki çarpışıklıklarda bu uygulama yapılamamaktadır.

binnur

Benim dişlerim çok değil ama seyrek ve dişlerimin rengi artık açılmayacak kadar sarardı. Lamine diş yaptırmak istiyorum fiyat ve ne kadar sürede olur bu işlem şimdiden tdeşekker ederim

Uzman doktor

Binnur hanım lamine diş kaplama uygulamaları 2-3 seans içerisinde tamamlanabilmektedir.

ezel

lamine kaplama için fiyat verirmisiniz 20 tane dişimi yaptırmak istiyorum fiyat benim için önemli

Uzman doktor

Ezel hanım maliyeti oldukça yüklü olan bu uygulama için dr. cem erdoğanı size önerebilirim. Bu uygulama için

Hasan

Merhabalar.sol üst köpek dişimin arkasindaki dişimde amalgam dolgu olduğundan dolayı dişim dışardan bakıldığında çürük gibi duruyor.dolgumu beyaz dolguyla değiştirsem bike kanal tedavisi uygulandığı için dişimin renginin normale dönmeyeceğini söyledi diş hekimim.bu dişinin üzeri lamine dişle kaplanarak diğer dişlerimin rengiyle uyum yakalanabilir mi? Yanıtlarsanız çok sevinirim.

mevlüt

benim dişlerimde sigara ve çay lekeleri oldukca fazla ve dişlerimin rengi beni rahatsız etmekte bunun için bana ne önerirsiniz acaba?

Uzman doktor

Mevlüt bey diş beyazlatma uygulamasına önerebilirim

Ayfr

Merabalar benim ust çenemde bir tane disim dig e lerine gore kucuk. 2 tane side asiri sivri tedavisi nedir

Uzman doktor

Ayfer Hanım merhabalar kaplama tedavisi uygulanarak istediniz Estetik diş görünümüne sahip olabilirsiniz Geçmiş olsun

rümeysa

Merhaba doktor bey benim ön dişim kanal tedavisi yapıldı sonrasında dişte kararma oldu kaplama yapılabilir dendi fakat diğer dişlerden farklı olacağını söylediler ne yapabilirim

Uzman doktor

Rümeysa adının öncelikli olarak kaplama yapılacak işin Beyazılatılması gerekmektedir. Daha sonra bu Dişiniz kaplama tedavisi olabilir. Bu şekilde uygulanırsa diğer doğal dişler neden renk farkı olmayacaktır.

Deniz

Benim iki on disimde aralik var acaba lamine yapilabilir mi daha once dis hekimi tel takilmasi gerektigini soyledi

Nevin

Merhaba doktor, ben sadece tek dişim diğerlerinden küçük olduğu için porselen lamina yapmak uygunmudur tek dişe ve fiyatı nedir ?

Muhammet

Merhabalar benim üst dişlerimde eksiklikler var ve çok seyrek hemen hemen her dişlerim arasında boşluklar var ayrıca alt dişlerimdede eksik diş ve yamukluklar var bunun tedavisi nasıl olacak

Sevgi

Doktor bey benim kızımın süt dişleri normal çıktı.Fakat süt dişlerinin yerini alan kalıcı dişleri sarı çıktı.Kızım şu an 10 yaşında acaba Lamina diş kaplama yapılabilir mi?

nihal

merhaba hocam ben 18 yaşındayım.Tavşan dişe sahibim.Yani ön iki dişim uzun bu durum beni rahatsız ediyor.Diş teli takmadan lamine yöntemi ile tedavi edilebilir mi

sevim

Merhaba, 50 yaşındayım, diş eti çekilmesinden dolayı 2 sene önce alt çene diş eti ameliyatı oldum, öndeki 6 diş splint ile sabitlendi, fakat dişlerim ameliyattan sonra görüntü olarak kötüleşti ve uzadı, ayrıca üst çenemde hiç bir sorun yokken köpek dişimin yanındaki diş aralandı ve uzadı, lamina yaptırmak istiyorum, ameliyat olan alt çene ve üst çeneye uygulanabilir mi , ağzımdaki tüm dişler kendi dişlerim.teşekkür ederim.

Damla

Merhaba benim on iki disimde sabah uyandigimda beyaz lekelenmeler oluyor ve aksam saatlerine dogru pek fazla belli olmuyor bunun sebebi ne olabilir nasil bir tadavi uygularsiniz ?

Merhabalar sabah uyandigimda on iki disimde beyazlamalar oluyor ama aksam saatlerine dogru pek belli olmuyor bunun sebebi ne olabilir nasil bir tedavi uygulanir ben cok rahatsiz oluyorum Doktor bey ?

gül

merhaba doktor bey; ön iki dişim önceden biraz uzun geliyordu gözüme ve diş hekimim çok az törpüledi( tabir ne kadar doğru bilmiyorum). fakat zamanla dişlerim çok fark edilmeyecek düzeyde de olsa sanki daha da kısaldı gibi. başka bir hekime muayene olduğumda kısalmanın yıllar geçtikçe artabileceğini söyledi. eski uzunluğuna kavuşması için lamina uygun olur mu sizce? renkte ya da yapıda bir sıkıntım yok sadece kısaldı. bir de köpek dişlerimin yanındaki dişlerimin bayağı geride gülünce görünmüyor ama ağzım açıkken yukarı bakınca çok belli onlara telle müdahale dışında ne yapılabilir sizce anlatarak zor muayene gerek tabii de yine de merak ettim?

Merve

Merhaba doktor bey benim öndeki 4 dişim çürüdü ve dolgu yaptırdım sonra dolgu çürüdü tekrar yaptım şimdi eğer bunlarda çürürse Lamina kaplama yapabilirmiyim? Sadece 4 dişimi yaptırmak istiyorum. Gaziantep’te önerebileceğiniz iyi bir doktor var mı? Fiyat ne tutar 4 tane?

Ömer

Merhabalar, üst çene ön dişlerim ayrık lamina kaplama yaptırarak kapatılabiliyormuş araştırdım, fiyatı ne olur acaba?

Hatice

Ben 19 yaşındayım küçüklüğünden beri ön alt ve üst dişlerim sarı kaplama yaptırmak istiyorum yaptırabilir miyim

serdar Cöcelli

Slm, dislerimi lamina esterim. Fiyat olarak, kaca yapilir? Selamlar

Ceyda

Merhaba ben dislerimi uzatmak istiyorum asagiya dogru dis etlerimle ilgili bi problem yok ne kadar gulsemde gorunmuyor fakat dislerim de kisa arstirdigim kadariyle asagi uzatma cok onerilmiyor siz ne diyorsunuz bu konuda

Meryem

Merhaba hocam .. Benim en öndeki üst sağ dişim sol dişimin üzerine binmiş şekilde diğer dişlerim düz .. yaklaşık 2 sene önce diş teli tedavisine başladım ama bazı nedenlerden dolayı çıkarmak zorunda kaldım biraz olsada düzelen dişim tekrar üst üste bindi .. Biraz zaman geçtikten sonra tekrar tel takmak istedim ve doktor üst köpek dişimin ve üst 20 ilk dişlerimin çekilmesi gerektiğini söyledi .. Ama ben sadece 1 dişimin estetiği için 3 tane sapa sağlam dişimin sağlığından vazgeçmek istemedim .. ve şu an lamine diş tedavisi uygulamak istiyorum .. Sizce ne yapmalımıyımm sizce?????????

Meryem

Merhaba hocam .. Benim en öndeki üst sağ dişim sol dişimin üzerine binmiş şekilde diğer dişlerim düz .. yaklaşık 2 sene önce diş teli tedavisine başladım ama bazı nedenlerden dolayı çıkarmak zorunda kaldım biraz olsada düzelen dişim tekrar üst üste bindi .. Biraz zaman geçtikten sonra tekrar tel takmak istedim ve doktor üst köpek dişimin ve üst 20 ilk dişlerimin çekilmesi gerektiğini söyledi .. Ama ben sadece 1 dişimin estetiği için 3 tane sapa sağlam dişimin sağlığından vazgeçmek istemedim .. ve şu an lamine diş tedavisi uygulamak istiyorum .. Sizce ne yapmalımıyımm sizce?????????

Meryem

Merhaba hocam .. Benim en öndeki üst sağ dişim sol dişimin üzerine binmiş şekilde diğer dişlerim düz .. yaklaşık 2 sene önce diş teli tedavisine başladım ama bazı nedenlerden dolayı çıkarmak zorunda kaldım biraz olsada düzelen dişim tekrar üst üste bindi .. Biraz zaman geçtikten sonra tekrar tel takmak istedim ve doktor üst köpek dişimin ve üst 20 ilk dişlerimin çekilmesi gerektiğini söyledi .. Ama ben sadece 1 dişimin estetiği için 3 tane sapa sağlam dişimin sağlığından vazgeçmek istemedim .. ve şu an lamine diş tedavisi uygulamak istiyorum .. Sizce ne yapmalımıyımm sizce?????????

ismail

hocam benim üst dişlerim alt dişlerim tam kaptıyor yani alt dişlerim içerdekalıyor çenem küçük biraz ama görsel anlamda dışardan rahtsızlık vermiyor bu bana bua ragmen lamine aplma yapılırmı üst dişlerime

Ozlem

Merhaba, benim yasim 21. 16yasinda dislerim oynadigi ve cikmasindan korktugum icin doktora gittim, kanal tedavisi gerekli dediler oldum. Dislerim hala oynuyor, ön alt disim diger dislerimden cok oynuyor. Kanal tedavisi sonrasi on kisimlarda aralik olustu. Lamina kaplama, on alt disimin oynamasina etki yapar mi? Lamina dan baska bir secenegim var mi?

İbrahim Boztaş

Hocam lamına kaplama yaptırmak istiyorum ön 8 tanesine bunun maliyeti ne kadar olur. Bi poliklinikle görüştüm biraz fazla gibi geldi yardımcı olursanız sevinirim.

Mert

Merhaba hocam yasim 16 lamine diş yaptirabilirmiyim ?

Suzan

Ya merhaba bm daha 16 yaşındayım ve dişlerin 2,3 tane çekilecek ve 4 tane de dolgu olduğunu söyledi doktor ve okul nedeniyle aksattı şu an dişlerini yaptırmak istiyorum ama utanıyorum çünkü hangi doktora gitsem bana bu yaşta bu dişler ne diye tepki veriyorlar bende 1 senedir ne dişçiye gittim nede aileme söyledim şu an çürük olan dislerim etinin içinde kayboldu gitti peki ne yapmalıyım ya bide on dislerim bayağı ayrık bu yaşta kapattirabilirmiyim

Hocam benim bazi dislerim asinmis ve ön ust iki disim birbiri üstüne cıkmıs tel takmak istemiyorim lamine kaplama ile yapilir mi

zeynep topraktan

mrb doktor bey ben adiyaman da tanınmış iyi bir doktorla 4 lamine için anlaştım ön dişlerimde ayriklik vardı lamineleri denediğimizde bana aşırı büyük ve enli geldi doktor bana boşlukların kapatılması için mecbur olduğunu ve bunun şuan gözümün alısmadığından olduğunu söyledi çarşamba günü takılacak ve 2 gündür gözüme uyku girmiyor gerçekten öyle midir alismasidigimdan midir acaba yardımcı olursaniz sevinirim

Eda

Merhabalar doktor bey, benim ön dişlerimde orta hat kayması var sola doğru yaşım 23 lamina kaplama yapılabilir mi? Teşekkürler..

Lamine fiyati

Handan arslan yigit

Lamina fiati nedir acaba

Sorunuzu Gönderin
EN ÇOK OKUNAN KONULAR

Diş implant Fiyatları
8078946 kez okundu
Diş eti çekilmesi nasıl durdurulur ?
5678946 kez okundu
Porselen Diş Kaplama Fiyatları
4859032 kez okundu
20 lik Dişler
4309836 kez okundu
Ağız ve diş sağlığının önemi nedir ?
3891269 kez okundu
Protez Diş Fiyatları
2698402 kez okundu
Diş Dolgusu Fiyatları
2457036 kez okundu
Dişlerde Köprü Fiyatları
2238602 kez okundu
Yaprak Porselen Diş Fiyatları
1894583 kez okundu
Lamina Diş Kaplama Fiyatları
1579302 kez okundu
Diş Zirkonyum Fiyatları
1043865 kez okundu
Diş Beyazlatma Fiyatları
936201 kez okundu
Estetik Diş Hekimi
738596 kez okundu
Görünmeyen Diş Teli Fiyatları
573805 kez okundu
Çapraşık Dişlerin Tedavisi
346902 kez okundu
Diş eti çekilmesi nedir ?
246693 kez okundu
Diş Kırılması, Diş Kırığı
164976 kez okundu

SON YORUMLAR

Diş Sallanması
Halide tarafından 1 gün önce
Dilde Çıkan Uçuklar, Dil Yaraları, Ağız Yaraları
Filiz yıldız tarafından 1 gün önce
Diş apsesi, Diş iltihabı, Apseli diş
Mahsun tarafından 1 gün önce
Diş Çürükleri, Diş Çürümesi ve Dişim Çürüdü Tedavisi
Nur Banu tarafından 1 gün önce
Diş apsesi olanların dikkat etmesi gerekenler
Gns tarafından 1 gün önce