Gülüş Tasarımı

gulus-tasarimi

Gülüş tasarımı nedir ?

Gülüş tasarımı pozitif enerji demektir. Aynaya baktığımızda kendimizi iyi hissetmemiz, ikili ilişkilerde kendimize olan güven, gülerken kendimizi rahat hissetmemizdir. Gülüş tasarımında yüz bir bütün olarak ele alınır. Burada burun, dudaklar, dişler ve yüzün diğer hatları gülüşü tamamlayan etkenler olacaklardır. Çok sağlıklı ve görsel olarak çok güzel dişlere sahip olabilirsiniz. Fakat dudaklarınız bunu tamamlamıyorsa güzel bir gülüşe sahip olamazsınız. Gülüş tasarımı da bir nevi diş hekimi ve estetik cerrahi uzmanının ortaklaşa oluşturdukları bir sonuç olarak değerlendirilebilir. Gülüş tasarımında dişleriniz sağlık v estetik kazanırken gülüşünüzde bir kişilik kazanmış olacaktır.

Erkek ve bayana özel gülüş tasarımı nasıl yapılır ? Aralarında farklar var mıdır ?

Bir erkeğin gülüşü ile bir bayanın gülüşü arasında tabiki farklar olacaktır ve olmalıdır. Erkeklerde gülüş formu dikdörtgen ve kare şeklinde gelirken bayanlarda ise gülüş formları yuvarlak ve oval hat şeklinde olmalıdır.

Gülüş tasarımında ne gibi işlemler yapılır ?

Gülüş tasarımında dişlerdeki mevcut sorunlar giderilme, diş estetiği ve diş eti estetiği uygulamaları yapılmaktadır. Aynı zamanda dudaklarda ve yanak dokularında da işlem yapılması gerekiyorsa bu bölgelerde de işlemler yapılmaktadır. Gülüş sırasında diş etlerinin konumu dişlerin ne kadar göründüğü ve gülüş estetiğini bozan eksiklikler gülüş tasarımı ile giderilmektedir. Dudaklarınız çok ince ise estetik dolgu uygulamaları gerçekleştirilir. Dişlerin rengi, formu ve sıralanışı gülüş tasarımı ile beraber istenilen forma kavuşturulmaktadır.

Gülüş tasarımında hangi tedavi yöntemleri uygulanmaktadır ?

Gülüş tasarımında zirkonyum, yaprak porselen, lamina kaplama uygulamaları yapılmaktadır. Bazı durumlarda yanlızca porselen dolgu işlemleri de sonuca varılmaktadır.

Gülüş tasarımlarıyla kişiye kazandırılan anlamlar nelerdir ?

Gülüş tasarımı kişiye ile farklı ifadeler ve anlamlar katan estetik gülüşler kazandırılabilir.

Çekici gülüş tasarımı ?

Çekici gülüş tasarımında ön dişler diğer dişlere nazaran farkedilir derecede uzundur. Daha sık gençlerde görmüş olduğumuz bu diş şekilleri yaş ilerledikçe ön kesici dişlerin yıpranması ile dişler küçülürler. Bu durumda kişiyi olduğundan daha yaşlı gözükmesine neden olmaktadır.

Entellektüel gülüş tasarımı ?

Dişler düz bir şekilde sıralanmışlardır. Bu tür gülümseme yüze bilgin ve olgun bir gülümseme kazandırmaktadır. Bu orta yaşlarda bir insan havasındadır.

Sportif gülümseme ?

Orda ön dişler yan dişlerden bir miktar uzundur. Sportif gülüş genç dinamik ve kişiye sıcak bir gülümseme katar.

Gülüş tasarımında tedavi edilen sorunları sıralar mısınız ?

– Diş rengi tedavisi

– Diş eti şekilsizliklerinin düzeltilmesi

– Diş diziliş bozukluklarının düzeltilmesi

– Dişler arasında oluşan boşlukların düzeltilmesi

– Diş kayıplarının tedavisi

– Yüz deformasyonlarının giderilmesi

– Diş boyutlarının ayarlanması

– Dudak bozuklukları

– Kırık yada çatlak olan dişlerin onarılması

Gülüş tasarımları kaç seansta tamamlanır ?

Gülüş tasarımı kişiye bağlı olarak uzun süreli uygulanan bir tedavi olabilirken yine kişinin tercihlerine ve ağızdaki problemlerine göre bir kaç seasnta da sonuçlanabilmektedir.

Gülüş tasarımın ilk aşaması nasıl yapılmaktadır ?

Gülüş tasarımının ilk aşaması kişinin mevsut sorunlarının ve yapılacak olan işlemlerin bilgilendirilmesi aşamasıdır. Kişinin ağız problemleri ve çene kapanış rahatsızlıkları da ilk aşamada varsa tesbit edilecektir. İlk aşamada mevcut sorunların oluşturulması ve tedavi planlaması ile hem güzel dişlere hemde güzel gülüşlere kavuşmada ilk adım atılmış olur.

Herkese gülüş tasarımı yapılır mı ?

Herkes her yaşta gülüş tasarımı yaptırabilir.

Gülüş tasarımı ile istenilen tarzda bir gülüşe sahip olunabilir mi ?

Gülüş tasarımı ile mucizeler yaratılmıyor. Herkesen bir kemik yapısı ve iskelet yapısı vardır. Dişler gülüş tasarımı ile olması gereken forma sokulmaktadır.

Ünlülerin dişlerine ve gülüşlerine sahip olmak isteyen hastalar oluyor mu ?

Ünlülerin dişlerine benzesin isteyenler yada bu ünlü gibi gülmek istiyorum diyenler muhakkak oluyor. Önemli olan hastaya neyi ne kadar yapabileceğimizi anlatmaktır. Daha sonra istekler yumuşuyor ve doğal olan isteniliyor.

Gülüş tasarımı yapıldıktan sonra insanlar mutlu oluyorlar mı ?

Gülüş tasarımında önemli olan doğalı yakalamaktır. Dışarıdan bakıldığında belli olan yada dişlerinizi ne güzel yaptırmıssın denildiğinde mutlaka bir sorun olduğunu anlayın. Önemli olan insanların “ne kadar güzel gülümsüyorsun sende bir değişiklik var yada etrafına gülüşünle pozitif bir enerji saçıyorsun” demelerini sağlamaktır. Biz bunu sağlamaya çalışıyoruz.

Diş estetiği hakkında diğer bilgiler

Estetik Laminate Veneer Yaprak Porselenler
Beyaz dişlerin sosyal hayattaki yeri nedir?
Diş Estetiği Güzelliği ve Estetik Diş Doktoru
Estetik Diş Restorasyonları
Diş Hekimliğinde Estetik Ne Zaman Gereklidir ?
Estetik Diş Hekimi
Ön Dişlerim Ayrık
Estetik Diş Kliniği
Gülüş Tasarımı
Gülüş Tasarlamak
Ortodonti Estetik Tedavi
Diş Hekimliğinde Estetik Ne Zaman Gereklidir ?
Estetik Diş Restorasyonları
Estetik Laminate Veneer Yaprak Porselenler
Diş Estetiği Güzelliği ve Estetik Diş Doktoru
Yaprak Porselen Diş Fiyatları
Lamina Diş Kaplama Fiyatları
Kuron Kaplama Diş Fiyatları
Porselen Diş Kaplama Fiyatları
Diş Zirkonyum Fiyatları
Bonding Fiyatları
Diş Beyazlatma Yöntemleri
Kompozit Dolgu Fiyatları
İnley (Onley) Dolgu Fiyatları

61 Yorum

Yorum Yaz

bahattin

Merhabalar doktor bey yaşım 20 ben bundan iki sene önce lamina diş kaplama yaptırdım. Fakat kaplamalarım istediğim gibi olmadı. Ön dişlerimde hala çarpışıklık mevcuttur. Kesici dişlerim diğer lamina yapılan dişlere göre biraz daha öndeler. Güldüğüm zaman tam olarak istediğim gülüş oluşmuyor. Gülüş tasarımı hakkında ne söylebilirsiniz ?

Uzman doktor

Gülüş estetiği sağlanırken bazı hususlara dikkat etmek gerekir. Ancak yaşınız 20 ise bu tür işlemler için çok gençsiniz. Bana dişlerinizin fotoğrafını gönderin size daha doğru yorumlarda bulunabilirim.

burhan

Merhaba gülüş tasarımı işlemleri cerrahi bir işlemidir ? Bu konu hakkında bilgi sahibi olmak istiyorum ? Güzel bir gülüşe sahip olmak istiyorum. Birde hocam benim çenede bozukluk var çenemi tam randımanlı olarak açıp kapatamnıyorum. Bana bu konuda destek olurmusunuz ?

Uzman doktor

Merhaba Çeneniz kapalıyken asimetrik ise alt ve üst çene arasında kapanış sorunu var demektir, bu da çene eklemine fazla yük binmesi demektir. Çenenizde ağrılarda oluşabilir. Öncelikle dişhekimi ve ortodontistin çene yapınız birlikte görmesi gerekecektir. Sorunun kaynağının ne olduğu ve iyi bir tedavi planlaması yapılıp bır ekip çalısmasıyla en uygun ve dogru tedavi yapılır. Geçmiş olsun..

lale

Mrhabalar gülüşümü hiç beğenmiyorum ve gülüş tasarımı yaptırmak istiyorum. Google görsellerden daha önce yapmış olduğunuz hastaların fotoğraflarını gördüm inanılmaz güzel olmuşlar ellerinize sağlık. Bende dişlerimin inci gibi durmasını istiyorum. Ne yapılabilir acaba ?

Uzman doktor

Merhaba Sorununuzun tam olarak ne oldugunu anlayabılmem ıcın detay verırsenız sevınırım. Yollayabılıyorsanız maıl adresımıze fotografınızı yollayın, çözümün ne olabılecegı hakkında yardımcı olmaya calısalım.

banu

Merhabalar benim ön dişlerimde çarpışıklık sorunum var. Dişlerim diğer dişlerimden önde duruyorlar. Buda gülüşüme olumsuz etkiler yapıyor. Ben ortodonti tedavisi yani tel tedavisi olmak istemiyorum gülüş tasarımı nasıl yapılabilir. Çok güzel bir gülüşe sahip olabilirmiyim ?

Uzman doktor

Gülüş estetiği porselen laminalar veya ışınlı bonding sistemi ile sağlanabilir. Ancak bunlara hiç gerek kalmadan veya herhang bir tel kullanmadan görünmez şeffaf plaklarla dişlerinizde düzelme sağlanabilir.

şirin

Merhaba doktor bey ben diş estetiği olmak istiyorum ve gülüş tasarımını duydum. Benim dişlerimde ufaklı büyüklü şeklinde orantısızlık var. Ben bu orantısızlıktanrahatsız oluyorum. istediğim gülüşü yapamıyorum. Ayrıca diş etlerimle ilgilide sorunlarım var. Acaba fiyat konusunda da bu tür işlemler çok pahalı mı olur?

Uzman doktor

Merhaba Gülüş tasarımı , sizden alınan ölçüye göre agzınıza ve dişlerinize uygun sizi mutlu edecek diş uzunluğu ve dizilimini tespit için yapalır. Bu çalışmaya göre kaç dişinize nasıl müdahale edileceği kararlaştırılıp yola çıkılır. Kac dişe müdahale olacağına göre hesaplanır. Tedavi sonrasında size net bir fiyat verilecektir.

yunus

Merhabalar doktor bey yaşım 25 gülerken diş etlerim olduğundan fazla gözükmekte ve bu benim gülüşüme yansımaktadır. Gülerken ağzzımı kapatmak zorunda kalıyorum. Ben geçen senelerde tel tedavisi yapıyordum fakat tel tedavim yarıda kaldı ve dişlerim daha çok bozuldular. Ben çok rahatsızım ne yapılabilir ?

Uzman doktor

Dişetlerinin aşırı görünmesi estetik açıdan hoş değildir. biz de estetik birçok işlem yapıyoruz. ancak önce iyi bir muayene ile tam olarak ne yapılacağına karar vermek gerekir.geçmiş olsun

safiyş

Merhabalar doktor bey ben bir kaç sene evvel lamina kaplama yaptırdım ön dişlerime öndişlerimin yanındaki dişler bu dişlerime göre geride kalmaktadır. Bu çarpışıklık gülüşüme kötü bir şekilde yansıyor acaba ne yapılabilir ?

tülin

Doktor bey Yaşım 16 ben gülüş tasarımı yaptırmak istiyorum. Acaba bu çok maliyetli bir işlemmidir ? Birde çenemde kapanış bozukluğu var alt çenem üst çenemden daha önde durmaktadır.

Uzman doktor

Sizde Class3 denilen alt çene önde kapanma durumu var sanırım. Bu durum tel takılarak düzelebilir ama alt çene çok önde ise çene ameliyatı ile alt çene geri alınarak düzelebilir ancak. Tel tedavisi de beraber olur zaten. Yaşınız 16 bu bozukluklar sizin yaşlarda ancak tel takılarak düzeltilir, protez daha ileri yaşlarda tercih edilir, çünkü kemik iyileşmesi sizin yaşlarda çok iyidir.

ismail

Merhaba hocam ben 22 yaşındayım. Dişlerimde bir takım problemler vardı ve diş teli kullandım. Daha sonraki yıllarda tel tedavisi sonrasında dişlerime kron köprüler yapıldı. Dişlerim sağlam olsada estetik olarak son derece problemli dişlere sahibim. Herkes bu dişlerin bana yakışmadığını söylüyorlar. Hiç doğalmış gerçekmiş gibi durmuyorlar. Diş etlerimde mor gibi duruyor. Çok kötüler sizin anlıyacağınız sizce nasıl bir düzeltme yapılabilir lütfen bana bu konuda yardımcı olun.

Uzman doktor

Eskiden yapılan metal destekli porslen kaplamalar dişeti bölgesinde istemediğimiz görüntüler verebiliyor. Fakat gülüş tasarımı ile bu sorun tedavi edilebilir. Maliyeti biraz daha fazla olmakla birlikte bize kazandırdığı estetik görüntü karşılığını fazlasıyla vermektedir.

Ayberk

Merhablardoktor bey benim çene problemim ve ön dişlerimde porblemlerim var yaşım genç olduğundan dolayı doktorlar müdahale yapmadılar. Dişlerim birbiri üzerine binmiş durumdalar. Şimdi dişlerime tel takılmasını öneriyorlar ve bende dişlerime tel takılmasını hiç istemiyorum. Başka bir yöntem yapılabilir mi acaba gülüş tasarımı mesela bu konuda bana önerileriniz ne olabilir ? Muayene edilmeden önerileriniz ne olur ?

Uzman doktor

Gülüş tasarımı geniş kapsamlı kişşiye özel uyguladıgımız bır planlamadır. Kac dısınız caprasık ve caprasıklık duzeyı nedır dıye bakıp ona gore ne yapılacagına karar vermek lazım.
Yasınız genc oldugu ıcın degerlendırmeyı ona gore yapmak gerekır. Yanı gormeden bırsey soylemem cok zor malesef …

Kutay

Merhaba doktor bey bu konu benim canımı çok sıkıyor benim diş etlerim güldüğüm zaman dişlerimden daha uzun gözüküyorlar. Yani dişlerim diş etlerime göre kısa kalıyır. Durum böyle olunca kendime olan güvenimde azalıyor. Kendimi aptal gibi hissediyorum. Bu konuda ne yapılabilir. Fiyat ne olur ? Böyle bir tedavi yöntemi varmıdır ?

Uzman doktor

Sizin durumunuzu gülüş tasarımı konusu altında değerlendiriyoruz. Çözümü var. İçinde dişeti uzmanı, ortodontist, ve protez uzmanının olduğu ekip ağız içi ve ağız dışı fotoğraflarınızla , taleplerinizi de göz önünde bulundurarak değerlendirme yapıyor. Önce ilk muayeneden geçiyorsunuz. Tedavi planı oluşturuluyor. Tedavinin maaliyeti konusunda bilgilendiriliyorsunuz. Bilgilendirme konusunda herhangi bir ücret almıyoruz.

nurgl

Doktor bey merhabalar dişlerimde aşırı derecede çarpıklık mevcut. Diş doktorum çene yapımın dar olmasından dolayı bu tür çarpıklıkların olabileceğini söyledi.. Tamam bunu anlıyabilirim ama bu şekilde yaşamak zorunda değilim çünkü bu durum benim psikolojimi oldukça etkiliyor: yine diş hekimim estetik uygulamalar olarak porselen kaplamaları önerdi. Hocam sizce zirkonyum mu yaptırmalıyım yoksa porselen kaplama mı yaptırmalıyım hangisi daha estetik olur ?

Uzman doktor

Her ne kadar ortodontik tedavi uzun soluklu bir tedavi olsa da benim önerim, ortodontik tedavi ile çapraşıklığınızın giderilmesidir. Bir ortodontiste baş vurmadan ve görüşünü almadan bahsettiğiniz tedavi yöntemini uygulatmayın lütfen

Ebru

Doktor bey dişim apse yaptı daha sonra tedavi ile içerisindeki apse boşaltıldı. Yani iltihaplanma boşaltıldı. 20 lik dişim yeniden apse yaptı ilaçlarımı düzenli kullanmama rağmen düzelmedi. İlaçlarım bitti sizce ne yapmalıyım ?

Uzman doktor

öncelikle geçmiş olsun
anlattığınız kadarıyla dişlerinizde baya sorunlar var. bunlar ağzınızda enfeksiyon odağıdır. yani bilmediğiniz başka bir rahatsızlığınız varsa onun şiddetlenmesine yada harekete geçmesine bile sebep olabilir.bu nedenle dişlerinizi biran önce yaptırın derim.
doğal durmasına gelince hekiminiz zaten prova yapacaktır.orda ayna veya kamerada bakmak istediğinizi söyler ve birlikte karar verewbilirsiniz.
zaten ağzınızda bukadar problem varsa zaten şu andakinden çok daha hoş olacaktır.

Uzman doktor

20 yaş dişi apse konusunda ne yazık ki diğer dişler gibi değil.apseyi drene ettirdiğinizi söylüyorsunuz ancak bu da 20 yaş dişlerinde sadece hastanın o anki şikayetlerini geçirmeye yönelik bir yaklaşım.20 yaş dişleri ne yazık ki bir kez apse formasyonu yaptı mı çekilene kadar 2-3 ayda bir bu dertleri başınız açacak.şu anda ilaç kullanımına rağmen rahatlama olmaması ise ya yanlış grup antibiyotik kullanımından,ya da artık kronik kiste dönen bir yapıdan kaynaklanmakta.gerekirse enjektabl-iğne şeklinde antibiyotikler kullanılabilir.ancak sonuç her ne olursa olsun lütfen ilaç bitiminde rahatlama olur olmaz bu dişi çektirin.

Selda

Doktor bey merhabalar ben dişlerimden çok şikayetçi değilim fakat çok güzel bir gülüşüm olsun istiyorum. laminate veneer yöntemi benim için uygun olur mu ? Yada sizin önerebileceğiniz bir yöntem var mı ?

Uzman doktor

laminate veneer her ağıza uygulanmaz buna diş hekiminiz karar vermelidir

gözde

Merhaba güzel bir gülüşe sahip olmak istiyorum bunun maliyeti nedir ?

Uzman doktor

Maliyet yapılacak işleme göre değişmektedir. Her ağızın ihtiyacı farklıdır. Yapılacak işlemler de farklıdır. Bu nedenle muayene etmeden bir fiyat söylemek mümkün değildir.

Selçuk

Doktor bey merhabalar benim 20 lik dişlerimden dolayı çene açma kapama problemim var. Diş hekimim yapmış olduğu muayenede 20 lik dişlerimin çekilmesi gerektiğini söyledi. Fakat dişlerimi çektirmek istemiyorum. Başka bir yolu varmıdır ?

Uzman doktor

Meslektaşım yaptığı muayenede eğer çözümün bu olduğunu söylüyorsa doğruyu muayene eden kişi bilir diye doğrusunun o olduğunu söyleyebilirim.
Sanırım sizde 20 lik dişlerinizden kaynaklanan çene ağrısı varsa bunun için önce biraz egzersiz yapmanızda fayda var. Esnerken asla ve asla çenenizi çok açmayın. Büyük lokma yemekten kaçının

nur

İyi günler ben 17 i bitirmek üzereyim 3 ay sonra 18 olacagm ben kesinlikle tel taktırmak istemiyorum bu yúzden gülüş estetiği yaptırmak istiyorum üst ön dişlerim de yan diste yamuk kòpek dişim çok uzun gülüşümu çok kötü gösteriyor ben gülemiyorum artık gülüş estetiği yaptıran bilir miyim ve isparta da neresi yapar bana bilgi verir misiniz bende güvenle gülümsemek istiyorum ücreti tahminen ne kadar dr

Uzman doktor

Diş estetiği uygulamalarının fiyatları konusunda telefon numaralarımızı arıyarak bilgi alabilirsiniz. Ispartada yönlendirebileceğimiz bir yer yok ..

Ayça

Merhaba doktor bey 17 yasindaykm benim öndeki iki disim carpik ve disin yapisindan kaynaklanan sarilik var katmanlardan olusmakta digerinde ise ay yuzeyi gibi delikler bulunmakta gülüş tasarlatmak istiyorum tel takmak istemiyorum agzimda bi cok çürük ve dolgu var acaba bu mümkün ve fiyat olarak ne kadar oderim tahminen

Uzman doktor

Tabiki mümkündür.. Kapalama uygulamaları çok hoş dişlere ve çok güzel bir gülüşe sahip olabilmeniz mümkündür. Öncelikli olarak bu konuda net bir bilgi sahibi olabilmeniz için muayene olmanız gerekir. Fiyat konusu için ve randevu için telefon numaralarımızdan bizlere ualaşabilirsiniz.

Emine

Bende gülüş tasarlatmak istiyorum Ankara’da yaşıyorum burada bu konuda uzman bir hastane veya diş hekimine rastlamadim acaba hastaneniz burdada mevcutmu veya burada onerebileceginiz bir dis hekimi, hastane var mi ?

Uzman doktor

Bu konuda yardımcı olamayacağım yerimiz istanbuldadır.

merhaba ben şuan tel taktırmak üzereyim doktorum çenemde yer olmadığı için 4 dişimin çekilmesi gerektiğini söyledi ve şuan bir tanesi çekildi ama ben çok korkuyorum dişlerim çok büyük ve ben inci gibi dişlere sahip olmak istiyorum acaba bu durumda diş törpüsü yapılabilirmi doktoruma gülüş tasarımını sordum ama bilmediğini söyledi

Uzman doktor

Tel tedavisi ile düz dişlere sahip olabilirsiniz. İnci gibi dişlere sahip olmak ve gülüş tasarımı kaplama uygulamaları ile mümkün olmaktadır.

Aslı Kendir

Hocam merhaba,31 yaşındayım kendimi bildim bileli dişlerimden dolayı gülemem dudaklarımı büzerim dişlerimde çarpışıklıklar var ve üst dişlerim alt dişlerime göre daha önde ve gülüş tasarımından yararlanabilirmi herkes maliyeti ne oluyor nasıl yardımcı olabilirsiniz tesekkür ederim

Uzman doktor

Evet yararlanabilir. Bu uygulama tam size göredir. Gülüş tasarımı ile yüz hatlarınız, çene hataları, dişler ve gülüş bir olarak ele alınmaktadır. Tedavisi ona göre yapılmaktadır. Telefon numaralarımızı arıyarak randevu alabilirsiniz.

mert

Merhaba ben 15 yaşındayım . Benim sorunum dişlerim sarıydı. Şimdi daha da sarı oldu . Dişlerimin çabucak beyazlamasını istiyorum. Ne yapmalıyım . Beyazlatma işlemi için yaşın küçük diyorlar . Bunun için iyi bir ürün önerir misiniz .

Uzman doktor

Hayır kesinlikle dışarıdan alacağınız ürünlerle diş beyazlatma işlemine girişmeyiniz. Bu durum dişlerinize büyük zararlar verebilir. Yaınız bu tür işlemler için erken 18 yaşını beklemelisiniz.

Cem

Hocam iyi gunler.
28 yasindayim.
On 4 dislerim arasinda -ozellikle on 2- ayriklik mevcut.
İzmir de bu konuda bana yardimci olabilicek ve guzel bi is cikarabilecek,
Tavsiye edeceginiz doktorlarimiz var midir?
İyi calismalar.

Zuhal

Merhaba ben 24 yasinndayim.benim sorunum ustteki sut dislerinden sonra sag taraftan direk kopek disi var ama sol tarafta kopek disi ile sut disi arasinda bir fis daha var yani dogustan bir dis eksik ve dudaklarim ince gulusumu sevmiyorum yaptirmak istiyorum.Yardimci olursaniz sevinirim.tesekkurler hocam..

hande

Merhabalar. Benim dişlerim aynı hizada ve dislerim kısa ve kucuk. her zaman uzun geniş dişler istemisimdir. Rahat rahat gülemiyorum ve dişlerim sari. Büyük beyaz dişlere sahip olabilir miyim ?

Esra

Merhaba,
Benim ön iki dişimden biri diğerine göre daha uzun ve üst dişlerim çok önde duruyor. Gülerken rahatsız oluyorum. Tedavisi mümkün mü?
Ayrıca beyazlatma da düşünüyorum. Bilgilendirirseniz sevinirim.
İyi günler…

hilal

merhaba benim diş etlerimde çekilme oldu ve dişlerim olduğundan büyük görünüyor ve diş taşı temizliği yaptırdığım için mi bilmiyorum ama dişlerim çok sararıyor bunun için bana ne tavsiye edersiniz nasıl bir tedavi uygulanması gerekir teşekkür ederim.

Aysegül

Merhaba, bende gummy smile sorunu var ayni zamanda üst dislerim uzun yani alt dislerim nerdeyse hic görnmüyor.

Farkli tedaviler oldugunu biliyorum ama en kisa sürede sonuc verecek olani tercihim olacakdir.
Istanbulda Agustos ayinin ilk haftasi bu konuda randevü alabilirsem cok memnun olurum.

Tesekkürler

Uzman doktor

Bu konuda en iyi uygulamalar estetik zirkonyum kaplamalardır. Muayene sonrasında daha net bir bilgi verilebilir.

betül

Merhaba ben 20 yasıdayim ön disldrimden bir tanesi geride duruyor ben ona kaplama yaptirmak istiyorum ve iki tarafli gulunce gözüken dislerim cok sivri onları nasıl yaptirabirim

Nurgül

Merhaba üst ve alt dişlerimin arası açık ve boyları kısa bazılarının ucu ise sivri ve çarpıklık var heryerde muayene olamıyorum yapmıyorlar (yapamıyorlar) ne önerirsiniz tedavi fiyatları ne kadar?

damla

merhabalar size gülüş estetiği ile birkaç şey soracağım. İlk olarak ön dişlerim kısa bu da gülüşümün kötü durmasına sebep oluyor ve diş etlerim gözükmüyor. öndeki dişlerimi uzatmak için nasıl bir tedavi gerekir ve ortalama fiyat konusunda bilgi verebilirseniz çok sevinirim. iyi çalışmalar.

Uzman doktor

Damla hanım yaprak porselen kaplama uygulama bu konuda oldukça estetik uygulamalardır. Önerebilirim konuyu buradan okuyabilirsiniz. yaprak porselen kaplama

zehra

merhaba class 3 problemi olan kişilerde gülüş tasarımı görüntüye etki eder mi?

Pelinsu

Merhaba doktor bey, yaşım 14. Ön dişlerim diğer dişlerime göre çok uzun. Ağzımı kapatırken sıkıntı yaşıyorum. Aynı zamanda görünüş olarak da hoş durmuyor. Diş kestirmek istediğimi söylediğim doktorlar hep olmaz, diş minesi falan dedi. Ne yapabilirim?

remzi

hocam merhaba, benim alt çenem çok az üst çenemden önde. gülüş estetiği yaptırabilir miyim?

Kübra

Merhaba. Ben gülerken ağzımı tam açarak gülemiyorum ağzımın dar olmasından kaynaklandığını düşünüyorum ve bundan oldukça rahatsızım ne yapmalıyım ?

Gül

Merhabalar doktor bey, ben 23 yaşindayım ve orta okuldan beri ağzımı açarak gülmedim toplum içinde, normalde ağzım ve dislerim küçük ama köpek dilerim çok sivriydi. onları biraz küçülttüm ön dişlerimde (sanırım) çekici gülüş dediğimiz tarzda biraz uzun. doktor ön dislerimi küçültmedi estetik olarak bir sey yok diyor ama ben hala beğenmiyorum, alt dislerim çarpık, gülüs tasarımının bendeki maliyeti ne kadar olur sizce? Ve Aydın merkezde önerebileceğiniz bi doktor var mı

başak

gülüş tasarımı ile ilgili ortalama bir fiyat bilgisi alabilir miyim

Sorunuzu Gönderin
EN ÇOK OKUNAN KONULAR

Diş implant Fiyatları
8078946 kez okundu
Diş eti çekilmesi nasıl durdurulur ?
5678946 kez okundu
Porselen Diş Kaplama Fiyatları
4859032 kez okundu
20 lik Dişler
4309836 kez okundu
Ağız ve diş sağlığının önemi nedir ?
3891269 kez okundu
Protez Diş Fiyatları
2698402 kez okundu
Diş Dolgusu Fiyatları
2457036 kez okundu
Dişlerde Köprü Fiyatları
2238602 kez okundu
Yaprak Porselen Diş Fiyatları
1894583 kez okundu
Lamina Diş Kaplama Fiyatları
1579302 kez okundu
Diş Zirkonyum Fiyatları
1043865 kez okundu
Diş Beyazlatma Fiyatları
936201 kez okundu
Estetik Diş Hekimi
738596 kez okundu
Görünmeyen Diş Teli Fiyatları
573805 kez okundu
Çapraşık Dişlerin Tedavisi
346902 kez okundu
Diş eti çekilmesi nedir ?
246693 kez okundu
Diş Kırılması, Diş Kırığı
164976 kez okundu

SON YORUMLAR

Diş Sallanması
Halide tarafından 1 gün önce
Dilde Çıkan Uçuklar, Dil Yaraları, Ağız Yaraları
Filiz yıldız tarafından 1 gün önce
Diş apsesi, Diş iltihabı, Apseli diş
Mahsun tarafından 1 gün önce
Diş Çürükleri, Diş Çürümesi ve Dişim Çürüdü Tedavisi
Nur Banu tarafından 1 gün önce
Diş apsesi olanların dikkat etmesi gerekenler
Gns tarafından 1 gün önce