Diş Estetiği Fiyatları, Diş Estetiği Resimleri, Diş Estetiği Görüntüleri

dis-estetigi

Gülüş tasarımı ve estetik diş kaplama uygulamaları son yıllarda oldukça popüler tedavi yöntemleri arasında yerini almaktadır. Biz hekimler diş estetiği uygulamalarının insan üzerinde oldukça büyük etkilerini görmekteyiz. İnsanlar ikili ilişkiler sırasında karşıdaki kişinin gözlerinin içerisine bakarlar. Fakat beynimiz ve duyularımız yanlızca kişinin gözlerinin içerisini görmez. Karşıdaki kişinin saçlarını, dişlerini, burnunu, kaşlarını ve tüm yüz yapısını konuşmalar süresince sürekli olarak analiz eder ve bu analiz doğrultusunda karşıdaki kişeye puanlar verir. Buradaki en önemli nokta ise dişlerdir. Dişler bir insanı çok güzel birisi yaparken, çok genç yapabilir, çok yaşlı yapabilir, çirkin yapabilir, kültürlü biri gibi gösterebilir yada çok seksi bir yıldız gibi de gösterebilir. Dişlerin insanlar üzerinde böyle bir etkisi vardır. Örneğin tek dişimizin üzerine sabah kahvaltıda yediğimiz çokakremden biraz sürelim ve aynanın karşısına geçelim görüntünüze siz bile inanamayacaksınız. Kendinizi o kadar komik ve çirkin bulacaksınız ki bir dişin insan üzerinde ne kadar etkili olduğunu o zaman daha iyi anlayacaksınız.

Diş estetiği uygulamalarında doğalı yakalayabilmek çok önemlidir. Yapılan uygulamalarda diş renginin, dişin şeklinin, fonksiyonelliğinin, formunun ve ışık geçirgenliğinin sağlanması gerekmektedir. Diş estetiği uygulamalarında en çok kullanılan malzemelerin başında porselenler gelmektedir. Diş porelen kaplamalar ışık geçirgenliği, şeffaf görünümü, estetik yapısı, diş eti ile olan uyumu ve doğal dişe benzerliği ile kompozit bir yapıya sahiptir.

Diş estetiği uygulamaları komplike uygulamalardır. Burada yanlızca dişlerle ilgili problemler değil tüm yüz hattıyla ilgili olan problemler sonuçlandırılır. Kişiye güzel bir gülüş kazandırılmaya çalışan işlemlerde pek çok teknik kullanılır. Bunlardan en sık yapılanı ise diş beyazlatma uygulamaladır. Diğer yöntemler ise porselen kaplamalar yada porselan laminalardır.

Diş estetiği uygulamalarında kullanılan porselen kaplamalar kişiye 4 farklı şekilde uygulanmaktadır. Bunlar;

Metal destekli porselen kaplamalar: Metal destekli porselen kaplamalar çok uzun yıllar boyunca diş hekimliği alanında kullanılmış olan uygulamalardır. Porselen kaplamalar estetik oldukları kadar da hassas bir yapıya sahiptirler. Özellikle arka azı dişlerde kullanılırken baskıya mahruz kalarak kırılma olabileceği için bu dişler metal destekli olarak yapılmaktadırlar. Metal destekli porselen kaplamalar ışık geçirgenlik özelliğine sahip olmadıklarından dolayı ve diş etine yakın kısmından metal yansıması göründüğü için ön dişlerde pek tercih edilmemelidirler.

Lamina kaplamalar (Laminate veneerler) : Yaprak porselen kaplamalar olarakta bilinen lamina diş kaplamaları kişinin görünüşünü etkileyen olumsuz diş bozukluklarında uygulanan son derece estetik bir uygulamadır. Limina yaprak kaplamaları dişin üst yüzeyine uygulanmaktadırlar. Lamina kaplama uygulamalarının oldukça sağlam yapıları ve renk değiştirmeyen özellikleri ile dişlere doğal ve estetik bir görüntü kazandırmaktadırlar.

Lamina kaplamalar en çok hangi durumlarda uygulanmaktadır ?

Dişlerdeki renklenmelerde, ileri düzeydeki aşınmalarda, ayrık dişlerin birleştirilmesinde, kırık dişlerin restorasyonlarında, rengi ve yapısı bozulmuş eski dolguların düzeltilmesinde oldukça başarılı sonuçların alındığı bir estetik uygulamadır.

Empress uygulamaları: Empress diş tedavisi uygulamalarında metal destekli porselenlerin yerine cam destekli porselenler kullanılır. Empress diş uygulamaları ışığı son derece geçirgenlik özelliğine sahip olduklarından dolayı mükemmel estetik sonuçlar ortaya çıkmaktadır. Empress uygulamalar genellikle ön dişlerde uygulanan tedavilerdir. Ayrıca sağlam bir alt yapısı olduğu için arka dişlerde de kusursuz bir şekilde uygulanabilmektedir.

Zirkonyum diş kaplamaları: Diş estetiği uygulamalarında zirkonyum en sık tercih edilen yöntemlerden birisidir. Zirkonyum diş tedavileri beyaz renkli metal ile porselen kaplamaların bir arada uygulandığı bir işlemdir. Empress uygulamalar kadar estetik olan zirkonyumun yapısı metal destekli porselen kaplamalar kadar sağlamdır. Zirkonyum kaplamaların uygulanması empress ve lamina uygulamalardan daha kolaydır. Hem arka bölgelerde hemde ön bölgelerde estetik kaygısı oluşturmadan rahatlıkla kullanılabilirler.

Diş estetiği uygulamalarında başka hangi bozukluklar düzeltilmektedir ?

– Dişlerde oluşan yada doğuştan var olan çarpışıklıklar diş estetiği uygulamaları ile düzeltilirler.

– Estetik botoks uygulamaları ile gülerken fazla görülen diş etleri gizlenebilir. Kişi daha hoş ve güzel bir gülüşe sahip olur.

– Diş etlerine yönelik yapılan diş estetiği tedavi uygulamaları ile diş etleri daha yukarı çekilebilir. Yada diş etlerinde düzeltmeler yapılabilir.

Diş estetiği fiyatları

Diş estetiği uygulamalarında maliyet konusu en az yapılacak uygulamalar kadar hassas bir konudur. Yapılacak bu tedaviler kişiye özel olduğundan dolayı fiyat farklılıkları mutlaka olacaktır.

Diş estetiği ile ilgili olarak fiyat öğrenmek için sitedeki telefon numaralarımızı arayabilirsiniz.

Diş hekimi fiyatları hakkında diğer bilgiler

Diş Estetiği Fiyatları
Empress Diş Fiyatları
Yaprak Porselen Diş Fiyatları
Diş Beyazlatma Fiyatları
Diş Eti Estetiği Fiyatları
Lamina Diş Kaplama Fiyatları
Diş Taşı Temizleme Ücreti
Dişlerde Köprü Fiyatları
Porselen Diş Kaplama Fiyatları
Diş Estetiği Fiyatları, Diş Estetiği Resimleri, Diş Estetiği Görüntüleri
Ortodonti Tedavisi, Ortodonti Ücretleri, Ortodonti Fiyatları
Doğum Fotoğrafçısı Fiyatları
Çocuk Diş Fiyatları
Pedodonti Fiyatları
Görünmeyen Diş Teli Fiyatları
Diş Zirkonyum Fiyatları
Protez Diş Fiyatları
Diş Röntgen Filmi Fiyatları
Diş Hekimi Muayenesi Fiyatları
Kanal Tedavisi Fiyatları
Diş Dolgusu Fiyatları
Amalgam Dolgu Fiyatları
İnley (Onley) Dolgu Fiyatları
Kompozit Dolgu Fiyatları
Bonding Fiyatları
Diş implant fiyatları
İçten Tel Fiyatları

136 Yorum

Yorum Yaz

Aslı

Doktor bey merhabalar ön bölgedeki 6 dişime porselen yaptırmak istiyorum. Dişlerimde düzensiz bir yapı var ve bu durum estetik açıdan kaygılar yaşamama neden olmaktadır. Yaşım daha 17 bu tedaviyi şimdi mi yaptırmalıyım yoksa 20 lik dişlerimden sonra mı yaptırmam gerekir. Ücret ne kadar olur bana ortalama bir fiyat söyler misiniz ?

Uzman doktor

Diş aralıkları için böyle erken yaşlarda porselen yaptırmanıza gerek yok.sitemizde estetik dişhekimliği başlığı altında,estetik dolgu bölümüne bakarsanız,dişten hiç madde kaldırmadan diş renginde dolgu ilavesi yaparak aralıkları kapadığımızı görebilirsiniz.Daha ucuz ve daha kolay ve daha koruyucu bir yöntem.

Selma güler

Ön dişlerim kaplama ama görüntü olarak memnun değilim estetik diş yaptırmak istiyorum acaba fiyat ne olur

Canan

Doktor bey merhabalar ben milli eğitimde öğretmenlik yapmaktayım. Ön bölgedeki dişlerimde ağrılar vardı. Doktora gittim bana dişimin altında başka bir diş olabileceğini söyledi doktor. Benden röntgen filmimi istedi. Röntgen filmi ile ne olduğu belli olacakmış. Eğer dişimin altında diş varsa üsteki dişin çekilmesi gerekir mi ? Alttan yeni bir diş çıkma ihtimali varmıdır ?

Uzman doktor

Endişe etmenize hiç gerek yok.önce dişinizden bir röntgen çekilsin.süt dişinizin altındakı daimi dişiniz daha yeni sürüyorsa, en sağlıklısı süt dişinizin çekilip kendi dşinizin yerine getirilmesidir.tabiki eğer bu süt dişi güldüğünüzde gözüken bir yerdeyse çekildiğinde estetik problem yaratacaktır.kendi daimi dişinizin sürmesi de zaman alacağı için başka ted planları düşünülmelidir.eğer daimi dişinizin süreceği yer için yeterli genişlik yoksa bu daimi dşinizinde küçük bir operasyonla alınıp ya yandaki dişlerin kesilip köprü yapılması yada en sağlıklısı bir ay sabredip yandakı dişleri kesmeden sadece çeki yerine implant uygulanmasıdır.fakat implant uygulanabilmesi için çekiden sonra 3 hafta 1 ay gibi bir süre beklememiz gerekmektedir.

Figen

Doktor bey merhabalar benim ön dişimden bir tanesi gömülü tam olarak çıkmamış. Ameliyat olarak gömük dişi aldırdım. Süt dişide estetik olarak çok kötü duruyor. Düt dişine lamina kaplama yapılabiliyor mu ?

Uzman doktor

Hangi diş olduğu çok önemli. Mesela üst en ön dişiniz ise implant, eğer onun yanındaki diş ise lamina . Ne demek istediğimi anlamışsınızdır. Gördüğü fonksiyon çok önemli . küçük bir köpek süt dişine dişine güzel görünmesi için koca bi lamina yapmak mantıksız olur. Yani kriter çok.

hande

Doktor bey merhabalar 26 yaşında bir bayanım. Üst dişlerim oldukça çarpıklar ve bu durum beni çok rahatsız ediyor. Tel taktırmak istemiyorum. Estetik olarak nasıl bir uygulama yaptırabilirim ? Dişleri estetik olarak düzeltmenin bir yolu varmıdır ?

Uzman doktor

Ortodontik tedavi sonrasında dişleriniz düzgün diş dizilimine sahip olabilirsiniz.. Ortodonti ALANINDA son gelişmeler ortodontik tedavi süresini biraz kısaltmakta diş renginde porselen braketler kullanılarak daha estetik bir görüntü sağlanabilmekte veya lingual teknik dedigimiz teknikte braketler dişlerin iç yüzeyinden takılarak dişler düzeltilebilmektedir.

İlyas

Doktor bey merhabalar dişim daha önceden dolgu olmuştu. Şimdi ise dişimde ağrılarım var. Herhangi bir şekerli gıda yediğimde bu ağrılar daha fazla artıyorlar. Bu ağrılar acaba çürümeden mi kaynaklanıyor ? Üst ön bölgedeki dişimde de çürüme oldu hocam. Bu bölgeye yani ön bölgeye estetik dolgu uygulaması yapılabilir mi ?

Uzman doktor

Dolgulu tadraftan tatlı ile ağrı oluyorsa mutlaka dolgu altında bir çürük yada yeni bir çürük olabilir. Ön dişleriniz için ise çok güzel estetik dolgular yapılabilir. Hemen doktorunuza baş vurunuz.

Ilkay

Merhaba doktor bey
ben dis rengimden hic memnun degilim beyazlatma da yaptirdim (evde uygulanan yontem) ama istedigm sonucu elde edemedim klinik yontemi veya lamina yaptirmak istiyorum hangisi daha uygun? Fiyatlari ne civarda?

Uzman doktor

Klinik yöntemi ile diş beyazlatma dişlerinizde herhangi bir sorun yoksa uygulatabileceğiniz bir tedavi uygulamasıdır. Eğer dişlerinizde yapısal olarak bir sorun varsa lamina diş uygulamalarından yana tercihinizi kullanabilirsiniz. Eğer randevu alırsanız size gereken yardımı yaparız..

neslihan

marhabalar dişimin ön tarafında ayrık ve biçimsiz ben bunları kırılmasını istemiyorum daha önce tedavi edilmiş olsaydı boyle bır sorun olmıyacaktı şimdi çok düzensiz bir şekildeler belli bir yaşı geçtikten sonra dişlerin yerlerinde degişim olabilirmi kırmadan ve boyle bır tedavinin maliyeti ne kadar olur tekkür edermm

Uzman doktor

Kırmadan ufak işlemlerle dişleriniz istediğiniz görünüme kavuşabilir. Bu işlemler yaprak porselen uygulamalarıdır. İstediğiniz estetik görünüme gelen dişlerinizin araları da bu işlemlerle kapatılmaktadır. Fiyat için telefon numaralarımızı arıyabilirsiniz.

rabia

Merabalr.ben kück yasta bir kaza gecrdm ve üst ana disimin birisi yok buda zamanla kayma yapti ve bosluk kapndi simdi nasıl bi tedavi uygulanmalıkı dogal bi görüntuye kavusabileyim.tesekurler.

Uzman doktor

Rabia hanım durumunuz ortodontiktir. Ortodonti uzmanına tedavi olunuz. Gerekli müdahale ile istediğiniz görünüme kavuşabilirsiniz.

gundogan

Merhaba;
Ben dislerimi gunde 3 defa kesin fircaliyorum fakat yinede sari disimin rengi sariymis beyazlatmak istiyorum mumkunmudur. Ve fiyat hakkinda bilgi verirseniz cok sevinirim.
Tşk.

Uzman doktor

Yanlızca fırçalamak ile dişlerinizin rengini açamazsınız. Diş hkimi kontrolünde gerçekleştirilen işlemlerle dişlerinizi bir kaç tona kaça açabilirsiniz. Fakat bunu yanlızca diş hekimi ile yapılması konusunda sizi uyarmak istiyorum. Ayrıca diş fırçalama alışkanlığınızı dişlerinizin sağlığı için devam ettirmelisiniz.

mehmet

Merhaba doktor bey benim alt ön dişlerin üstt ön dişlerinden biraz daha önde ve üst dişlerin biraz yamuk. düzeltilebilirmi bide maliyeti ne kadar olur?

Uzman doktor

Bu duum ortodontik bir durumdur. Bunun için bir ortodonti uzmanına danışmanız gerekecektir. Aynı zamanda bu konuda size tel tedavisi öneriyorum. Maliyetini ortodonti uzmanı sizi tedavi ettikten sonra verecektir.

duru

merhabalar . benim önden 2 dişim biraz ilerde ,yani biraz çarpık , tabiki dişlerimi görmeden kesin bir bilgi veremezsiniz ama tahmini olarak ön taraftan 2 diş için diş teli süresi ne kadar olur ?

Uzman doktor

Bu durum dişlerinizdeki çarpışıklığa ve teavi sürecinin işleyişine göre değişir.. Bazen 6 ay da da tedavi olabilirken bazı tedavi süreleri 1- 1,5 sene kadar da sürebilmektedir.

duru

aslına bakarsanız küçük 1 dişimde bilemediniz 2 dişimde çarpıklık var sadece diğer dişlerimde herhangi bir problem yok . teşekkür ederim

Betül

Merhaba doktor bey ben yaklasık 1.5 yıldır ortodontık tedavi gormekteyım. Dişlerimdeki carpıklık duzeliyor ancak bazı dişlerim digerlerinden daha kucuk diş etlerim cok gozukuyor gulunce tedavim tum bu sıkayetlere cozum olacak mı bitince esyetik gulus tedavisi gormeli miyim?

Uzman doktor

Tedaviniz bitince muhtemelen istemiş olduğunuz gülüş tasarımını elde edemeyeceksiniz. Diş estetiği uygulamasına başvurabilirsiniz. Eğer muayene için gelirseniz size bu konuda yardımcı olalım.. Fakat öncelikli olarak tedavinizin bitmesini bekleyeceksiniz.

utku

hocam benm babam 64 yaşında üst dişlerini n tamımı yok takma diş takıyor ama ben babama diş taktırmak istiyorum porselen veya her neyse napmam gerekir nasıl bi yol izlemem gerekir

Uzman doktor

Babanıza sabit diş yapılmasını istiyorsanız size diş implant uygulamasını öneririm.. Diş implant uygulamaları eğer babanızın kemik yapısında bir sorun yoksa yapılabilir. İki adet implant uygulaması ve diğer dişler takmalı çıkartmalı yada sbit olabilir.

okan

doktor bey merhaba benim ön azı dişimin yanındaki diş çürümüştü ben oraya ışınlı dolgu yaptırdım ama zamanla siğara içmediğim halde sararmalar meydana geliyor bir kaçkezışınlı dolgu yaptırdım ama sürekli sararıyor acaba lamine yapılabilir mi yapılırsa fiyatı ne olur bu yüzden gülemiyorum bile 🙁 yardımcı olursanız sevinirim saygılarımla

Uzman doktor

Evet lamina uygulaması yapılabilir ve istediğiniz estetik görünüme dişleriniz kavuşur. Facebook hesabımızda uygulama var kontrol edebilirsiniz.

ahmet

Merhaba doktor bey. Ben 18 yaşındayım üst ön dişlerim çarpık tel takmak istemiyorum ne yapabilirim porselen diş taktırsam olur mu ?

musa

merhaba doktor bey, üst ön dişlerime implant ve kaplama yaptırdım. ancak
görüntüsünü beğenmedim,bu görüntüyü estetik hale getirmelerini yani değiştirmelerini istedim, bana çok zahmetli ve çok acı verecek bir iş olduğunu söyleyerek caydırmaya ve korkutmaya çalıştılar gibi geldi.konuyla ilgili aydınlatırsanız mutlu olurum.sevgi ve saygılar…

Uzman doktor

Musa bey.. İmplant üzerindeki kaplamalarınız değiştirilebilir.

Volkan Günal

Meraba doktor bey. Tavsan dislerimin iki tarafindaki disler arkada ve bu beni rahatsiz ediyor. Bu konuda en iyi tedavi ne olabilir sizce.?

Uzman doktor

Volkan bey bu konudaki en iyi tedavi yöntemi ortodontidir. Bir ortodonti uzmanından konu hakkında yardım alabilirsiniz.

onur kaya

mrb doktor bey benim dişlerim arasında boşluklar var baya kısaca seyrekler agız yapımda büyük kötü bir görüntü oluşumu mevcut bir doktorla öyle kısa görüşme yapmıştım diş teli takalım veya kaplama yapalım demişti sizce ne yapmalıyım güzel bir gülüşe sahip olmak için bana maliyeti ne kadar olur ögrenciyim taksitli yapma gibi durumları var mı doktorların bu konuda bana yardımcı olursanız cok sevinirim şimdiden teşekkürler, hayatta başarılar

hocam merhabalar..ben diş yaptırıyorum..lamine porselen.üst dişler .alt ada köprü var..toplam on sekiz adet..üstler le..tedaavi süreci iyi gitti..geçici dişte yaptırmadın bu süreçte..acı çektim canım yandı..nedeni geçici dişler sonrakilerini aldatmasın diye yaptım..doktorumda tavsiye tti. ama..gelen dişleri beğenmedim.yüz hattıma uygun değil..öyle hissetmedim..benimsemedim..henüz provada ..ne yapmalıyım..lütfen yardımcı olurmusunuz ..yönlendirme anlamında..içime sinmedi..ne yapmalıyım..

fatma

meraba dr bey, düzenli fırçalamama rağmen, benim ön dişetlerim çekildi görüntü beni rahatsız ediyor. tedavisi geri dönüşü varmı? burdaki doktorlar geri dönüşü mümkün olmaz diyorlar doğrumudur

Uzman doktor

Diş eti çekilmelerinin maalesefki geri dönüşü yoktur. Flap Operasyonu Öncesi Sonrası Fiyatları tedavi şekli budur fakat bu tedavi şeklinde de istediğiniz görünümü tam olarak elde edemeyeilirsiniz.

merve ağca

merhabalar benim köpek dişlerimden solda olanı üstten çıktığı için çekildi ve dişlerim biraz sola doğru dengesiz bir biçimde daha 17 yaşındayım nasıl bir tedavi uygulanabilir biraz bilgi alabilir miyim ?

Uzman doktor

Bu durum ortodontiktir. Ortodonti tel tedavisi ile dişleriniz istediğiniz konuma getirilebilir.

ender

iyi günler doktor bey ben diş estetiği hakkında bilgi almak istiyordum benim en önemlı iki ön dişim biri içeri biri dışarı olmak üzere şekıl bozukluğu durumda sadece bu iki diş için yapabileceğim en uygun tedavi sizce ne olabilr ve ortalama olarak sizce ne kadar bir ücret gerekmektedir saygılar

gülüzar

39 yaşındayım diş eti çekilmesi var artı dişlerimden fazla dişetlerim görünüyor ve gülerken bu beni rahatsız ediyor tel taktırmak istiyorum nekadar tutar fiatı merak ediyorum

Uzman doktor

Gülüzar hanım öncelikle muayene olmalı ve muayene sonucuna göre dişlerinizin durumu hakkında bir ortodontiden bilgi almalısınız. Ortodonti uzmanınız gerekli tedavi ve fiyat hakkında size bilgi verecektir. Tabiki fiyatlar diş hekimine ve semte göre değişkenlik gösterir.

Oğuz

Merabalar doktor bey. diş teli fiyatlarınız ne kadar ?

Burcu

merhabalar ben daha 17 yasındaym diş etlerimdeki cekilmeler icin tedavi goruyorum. bu sirada da ustte ortadaki 2 disim sag dogru biraz yamuk duzeltirmek icin dis telinden baska care yokmu ??

Uzman doktor

Yaşınız ddiğer uygulamalar için erken bu nedenle en doğru tedavi ortodonti tel tedavisidir.

ozlem

Merhabalar doktor bey ben 15 yaşındayım dişlerim çarpık arti sarı. Dış estetiği benim yasimdaki birine uygulanabilir mi ve fiyatı ne kadar genel bir fiyat söyleyin hiç bir yerde fiyat bulamadım acil cevap. dış teli tedavisi göreceğim

Uzman doktor

Sizin yaşınızda biri için diş estetiği uygulanamaz. Sizin diş teli tedavisi yani ortodonti tedavisi görmeniz gerekir. Ayrıca diş estetiği fiyatları malzemesine göre oldukça yüksektir.

gizem

Merhaba ben 17 yasindayim ve dislerimin yeterince beyaz olmadığını düşünüyorum ve ayrıca dis aralarimda bosluklar var ve sekil olarak da yapisi bozuk. Daha guzel dişlere sahip olmak icin dis estetigi yaptirmak istiyorum bu islem ne kadar surer ve maliyeti hakkında biraz bilgi verebilir misiniz tesekkur ederim

Uzman doktor

Gizem hanım.. Diş estetiği uygulamaları 3-4 seans içerisinde tamamlanmaktadır. Fiyatlar uygulamayı yapacak merkeze göre değişkenlik göstermektedir. Yaprak kaplama uygulamaları dişleriniz istediğiniz estetiğe kavuşabilir.

mehtap

Merhaba doktor bey beni on dislerimin yanindaki dis kucuk doktora gittigimde onun formu kucuk 19 yasindan sonra bir islem yapa bilirsiniz dediler simdi 21yasindayim ne yapmam gerekiyor?
Birde kaplama yaptirmak istiyorum dislerim daha beyaz goruksun ve daha saglam olsun diye fiyatlari nekadar ortalama kac sean surer cunku ben fransada yasiyorum ve 1aylina geliyorum turkiyeye bu 1ay yetermi bunlarin ikisini yapmam icin? Tesekurler simdiden cevapladiginiz icin

Uzman doktor

Kaplama uygulamaları 3-4 seansta tamamlanmaktadır. Yani bu seanslar arasındaki günler düşünüldüğünde 1-2 ay kadar sürmesi muhtemeldir.

osman çelik

merhabalar..ortodonti tedavım bitti..diş etlerim gülerken abartılı derecede gözükmekte.ust dudagım çok yukarı çıkıyor.gummy simela olsam bile ust damağım gözükecek.ne yapmam gerekir ?

Uzman doktor

Diş eti estetiği uygulamaları konusunda yardım almalısınız. Bu konuda bilgi sahibi olabilirsiniz. Diş Estetiği, Diş Eti Estetiği Fiyatları

Burak

merhabalar doktor bey yaşım 20 ve şu yaşıma kadar dislerimden çok çektim ağrılarım hic bitmiyor. bunun başlıca nedeni dislerime hiç bakmamam cok nadir fircalarim ve sigara cay kahve
hve bagimlisiyim. dislerime hic bakmiyorum çünkü onlari hiç sevmiyorum şöyle anlatayım biri ufak biri kocaman biri icerse biri disa yönelmiş ve sirf bu yuzden gulemiyorum bile. bunlari yazarken bile disim agriyor ne. artik dislerimi düzeltmek ve gereken ne varsa yaptirmak istiyorum dis tasi temizligi estetigi teli ne gerekiyorsa yaptirmak istiyorum bunun icinde maksimum ne kadar bir fiyat çıkabilir ogrenmem lazim saygilarimla haberlerinizi bekliyorum

Uzman doktor

Burak bey dişlerinizin durumunu görmeden muayene etmeden net olarak birşey söylenmesi doğru olmayacaktır. Fakat fikir edinmeniz açısından size gülüş tasarımını önerebilirim. Bu tasarımda mevcut olan dişlerinizin düzeltilmesi, düzeltilmesi mümkün değil ise yada ortodonti tedavisi istemiyorsanız diş estetiği uygulamaları kaplama işlemleri ile istediğiniz görünüme kavuşabilirsiniz. Gülüş tasarımında mevcut dişleriniz sağlığına kavuşturulur daha hoş dişlere ve gülümsemeye sahip olursunuz. Fiyatlar uygulamayı yapacak doktora göre değişir. Gülüş Tasarımı

Zeynep

Merhaba benim dislerimde araliklar olustu ve dış etlerim mor rengte bu konuda cok mutsuzmu rahat gulemiyorum ihmalimden oldu sebeb dış için 10 bin lira istediler bunu vermem mümkün olmadı bana tavsiyeniz varmi doktor

Uzman doktor

Diş estetiği uygulamaları maliyetli işlemlerdir.

merve

Merhaba doktor bey benim ön iki dişimin yanındaki dişimde iki tane diş çıkması gereken yerde tam ortada bir tane diş çıktı tel Takma dan bu durumu düzeltebilir miyiz

Uzman doktor

Merve hanım bu ortodontik bir sorundur. Tel takılmadan bu işlemlerin yapılması diş kaybına neden olabilir. Bir ortodonti uzmanına muayene olarak yardım almalısınız.

tulay

merhabalar doktor bey ben gulunce dısetlerımın gorunmesınden sıkayetcıyım guldugumde alt dıslerım gorunmuyo nasıl bır tedavı gerekıyo sımdıden tesekkurler

Uzman doktor

Tülay hanım gülüş tasarımı dediğimiz estetik bir uygulama ile diş etlerinize ve dişlerinize yönelik işlemler uygulanmaktadır. Bu işlemler sonucunda istediğiniz gülüşe ve istediğiniz estetik dişlere kavuşabilirsiniz. Maliyetli bir uygulama olan gülüş tasarımı uygulaması ile bu durumunuzdan kurtulabilirsiniz. Alanında isim yapmış ve bu konuda deneyimli diş hekimlerince uygulanması gereken bir uygulamadır. Gerekli ayrıntıları bu başlıkta bulabilirsiniz. Gülüş Tasarımı

fatma

Hocam benim ust on dislerim 4 tanesi cok ayrik ve on 2 disim biraz one dogru nasil bir tedavi gerekir.ben van da oturuyorum buradaki doktorlara guvenmiyorum bana yardimci olurmusunuz.

Uzman doktor

Fatma hanım durumunuz ortodontiktir. Bir ortodonti uzmanına danışarak muayene olmalısınız. Gerekli bilgileri verecek ve tedaviyi doktorunuz uygulayacaktır.

mehmet

Merhabalar hoca benim on disimde iki tarafli curuk vardi devlette dolgu yapildi ancak cok igren bi dolgu yapti simci sarardi ve igrenc gozukyor sizce yeniden temizlenip esnetik biseyler yapabilrmiyiz acaba kly glsin

Uzman doktor

Evet mehmet bey yapılan dolgu sökülüp yerine daha estetik bir uygulama yapılabilir. Bunun için özel bir uzmana görünmenizi tavsiye edebilirim.

Tuğba keles

Hocam kardesimin kopek disleri on dislerin yanindaydi kopek didlrrin yerinde dut disleri vardi onlari cektirip tel taktirdip yerine aldilar sonra dis yaptilar sma disler damakta ni sorun oldu heraldeki disler baya bi onde duruyo neden olabilir acaba

Uzman doktor

Bu konuyu işlemi yapan ortodonti uzmanına iletmeniz ve sorularınızın cevabını doktorunuzdan almalısınız. Neden olduğu konusunda görmeden yada nasıl bir tedavi uygulaması içerisinde olduğunu anlamadan bu konuda yprum yapılması doğru değildir. Sizi yanlış yönlendirmiş olurum.. Tuğba hanım.

özlem

merhabalar…ben Almanyadan özlem. Kendimi bildim bileli dislerimin rengi beni rahatsiz etmistir. Yasim 28. Yaprak Dis almanyada cok pahali dis basina 600-700 euro istiyorlar. Malesef maddi durumum cok iyi olmadigindan yaptiramiyorum. Türkiyede fiyatlar nekadar bilmiyorum. Tek bildigim hayalimin beyaz disler olmasidir…

saygilar

öznur

merhaba doktor bey ben 22 yaşındayım dişlerim hem çürük hemde sararmış durumda porselen diş yaptırabilir miyim yada bana ne önerirsiniz? hang doktora gittiysem dişlerim daha da kötüleşti neyapmam lazım

mustafa

merhaba doktor bey ben 23 yaşındayım köpek dişim yan dişimin üstüne çıktığından diş düzeni bozuldu ama diğer dişlerimin hepsi düz durumda. Acaba illa bütün dişe mi tel takılmalı yoksa köpek dişi ve yanındaki diş düzelse olur mu?

onur gülmez

merhaba hocam ben 22 yasındayım ve dişlerimde çok kötü saglam dişim kalmadı diyebilirim hep ayrı benim sigortamda yok maliyeti fazla olr diyede gidemiyorum hastaneye cok rahatsız oluyorum kendimden dişlerimi komple yaptırmak istiyorum bana uygun fiyat söylermisiniz lütfen sizden yardım beklıyorum .

Eda

Merhaba, ben 24 yaşındayım. Dişerimde çürük yok ama Diş etlerimde çekilme var sürekli kanıyor ve diştaşları mevcut bu kötü görüntüden kurtulmak için porselen düşünüyorum sizce bu doğru bi tercih mi ve fiyat aralığı nedir ?

yağmur

Hocam merhaba ben 20yasindayim beden egitimi spor meslek yüksek okulu ogrencisiyim dislerim oldukca kötü bu konuda ne yapmam gerekiyo tel taktirmak istemiyorum

Gul

Merhaba, esimin ön üsten bir dışı çıktı çok kötü bir goruntu, oraya mecbur dış yapılması gerekiyor ve sağ üst te iki dışı yok ve sol üstte de iki dışı yok bunlara implant mi gerekiyor bize kaca mal olur bunlara

Uzman doktor

Gül hanım bu bölgelere implant tedavisi uygulanması gerekmektedir. Öncelikli olarak eşinizin implant tedavisine uygun olup olmadığı panaromik röntgen filmine bakılmalıdır.

Canan

Benim on diliminde bir tanesi diğerine göre daha önde o dışı geri aldırmak istiyorum ama tel takılması ni da istemiyorum ne olabilir baska

Uzman doktor

Canan hanım durumunuz ortodontik olduğu için bu konuda bir ortodonti uzmanından yardım almalısınız.

Canan

Dil olarak yazılmış ama diş

sinan

Doktor bey ben 20 yaşndaym ve ön dişlerimin bozukluğundan çok rahatsızm güzel ve dogal bir gülüşe sahip olmak istiyorum estetik diş yaptrmak istiyorm ama maliyetinden korkuyorum. Uygun fiyata yaptra bilmem mümkün mü

Uzman doktor

Sinan bey bu tür uygulamalarda ucuz kaçılmaması taraftarayım. Porselen kaplama uygulamarında kullanılan malzemeler yurtdışında dolar bazında ülkemize getirilmektedir. Dolar endeksine göre uygulanan bu işlemlerin maliyetleri de yüksek olmaktadır. Ucuz kullanılan malzemeler ileride estetik kaygıların yaşanmasına neden olabilir.

sinan

Anlıyorum sağolun ama ben öğrenciyim ve bi birikimim olmadan bu işi yaptrcm o yzden maddiyat benim için çok önemli. Ankarada güvene bileceğim bi klinik tavsiye edebilir misinz?

firat

Merhaba hocam oncelikle hocam on disleerde ust tarafta 4 adet dolgu var hastanede yaptrdm tekrar dustu bu sefer kanal tedaviye kadar gitti yemek yerken cokbrahatsiz oluyorum ne gibi cozum onerirsiniz tam anlamibile ilgilenmiyyor ssk dis hastaneleri ve arkalarda cektirmis oldugum dislerim var onlara ne onerirsiniz cevabinizi bekliyorum hocam bu durum pisikolojik olaarak etki yaratiyor

Uzman doktor

Fırat bey ön dişlerinize kanal tedavisi ile beraber kaplama uygulanabilir. Lamina Diş Kaplama Fiyatları lamina diş kaplama uygulamarı ve Yaprak Porselen Diş Fiyatları yaprak porselen kaplamaları.. Arka dişlerde ise metal destekli kaplama uygulamaları ile sağlıklı ve estetik görünüme sahip dişlere kavuşabilirsiniz.

Zeynep

Merhaba ben (ön) 6 üst 6 alt dişime çapraşık olduğu için diş estetiği yaptırdım, ama pişman oldum niye sağlam dişimden vazgeçtim diye üzülüyorum çürük falan değillerdi, şimdi sızlama yapıyor sahte dişmiş gibi geliyor keşke tel taktırsaymışım diyorum acele ettiğim için pişmanım ortodonti uzmanı ile de görüşmüştüm en az iki sene kalır dedi diye gittim sağlam dişime estetik yaptırdım 2 saatte oldu ama sızlaması var ve merak ediyorum gerçek dişimin yüzde kaçı gitti, tel taktırsam olmaz mı?
Teşekkürler

Zeynep

Lütfen cvp bekliyorumm

salih

Meraba hocam benim ön diş ve iki tane azı diş düzensiz bunun ici ne yapilabilir

Uzman doktor

Salih bey sorunuzu pek anlayamadım düzensiz derken ne demek istediğiniz biraz daha bilgi verirmisiniz ?

Halil

İyi günler benim sorunum sol üst köpek dişim biraz daha yukarıdan ve dışarıya doğru çıktı yaşım 18 çocuk dişlerim döküldükten sonra böyle çıktı benim ön üst kesici dişlerim biraz geniş herhalde sığmadığı için böyle oldu diş teli taktırmayı pek istemiyorum çünkü kötü görünüyor bu işi ameliyatla yapmak istiyorum yani dişleri düzenletme yani bunun fiyatı ve süresi ne kadardır nerelerde yaptırabilirim. Teşekkür ederim iyi günler.

Ferhat

Selamün Aleyküm . 16 yaşındayım ve görüp görebileceğiniz en kötü dişlere sahibim diyebilirim. Her birinde ayrı bir sıkıntı var 5 diş kaybı yaşadım. Gülemiyorum durmadan dişlerim dökülüyor sabah akşam fırçalamaya başladım dişçiye gidiyorum fakat dişler eskiden bakmadıgımdan dolayı şuan gülemiyorum bile çok kötü durumdayım. Bana diş doktoru önerisinde bulunabilir misiniz? Çok zor durumdayım yardımcı olun lütfen

merve nur

Merhabalar doktor bey benim on ust disimin biri kirildi 10 yasindayken liseye gecince yapariz dediler sonra kutik disin uzerine dolgu yaptilar dolguda kirildi tekrar suan ne yaptirmaliyim bilmiyorum 18 yasindayim . Suan devlet hastanesi 1 numara kaplama yapacagini soyledi guzel olur mu bilmiyorum baska bir yerde estetik veya zirkonyum dis mi yaptirim ?

gökay

Merhaba hocam benım sıkıntım ön dişlerimde çapraşıklık var araştırdım yaprak porselen ile zirkonyum arasında kaldım. 6 dişimi yaptırmak istiyorum kliniğinizde fiyat alabilirmiyim şimdiden teşekkürler bu arada kocaelinde oturuyorum…

TUGCE

Bİ FİYAT VERSENİZ İYİ OLUCAK AYRICA DİŞ BEYAZLATMA 18 YASINDAN KUCUKLERDE OLUYORMU YOKSA YAŞ SINIRI VARMI ?

yasemin

merhabalar doktor bey ..benim dişlerim sarı günde 3 kere fırcalamama ragmen bu sarılık gıtmıyor yaşım daha 18. ön dişlerımden bı tanesınde hafıf çarpıklık var acaba hangi tedaviyi yaptırabilirim yardımcı olursanız cok sevınırım..

merve

Merhabalar doktor bey benim dişlerim çok fırçalamama rağmen dişimdeki sarılıklar gitmiyor dişlerimde siyah siyah lekeler oluyor. ben daha 15 yaşındayım.nasıl tedavi yapabilirim bana yardımcı olursanız sevinirim.

Erdem

Merhaba. Adresiniz neresi. Muayene için gelmek istiyorum

Erdem

Merhaba. Adresiniz neresi. Muayene için gelmek istiyorum. 05498703555

nur

merhabalar doktor bey. benim ön dişlerimde dolgu var ve diş etlerim aşağıda yukarıya çekilmesi mümkünmüdür. fiyatı nedir. teşekkürler

Uzman doktor

Nr hanım flap operasyonu ile bu mümkündür. Bir okumanızı tavsiye ederim. Flap operasyonu

Kemal

merhaba benim ön sağ dişim bundan 1.5 sene önce kırıldı, ardından istanbulda özel ümran tıp merkezine gittim ordaki doktor ya çekicez yada kesip porselen takıcaz dedi. Bende porseleni tercih ettim etmez olaydım. Kırık olan dişimi kesip sinırlerini aldı ve porselen dişimi taktı eve gittim yatıp sabah kalktım tam oturdum birden dişim düştü ve doktora gittiğimde diğer ön dişide kesersek tutar dedi bende kestirmedim askere geldim. Daha yeni bitmek üzere askerlik görevim fakat bu kırık dişim yüzünden insanlarla olan iletişimim koptu çok çirkin bir görüntü oluştu sizce ne yapmamı hangi hastaneye gitmemi önerirsiniz?

Uzman doktor

Kemal bey özel bir diş hekimine başvurursanız istediğiniz estetik görünüme kavuşabilirsiniz. Sizi istanbulda diş hekimi cem erdoğan ı öneririm.

tuğba özer

mrh doktor bey ben bundan 10 yıl önce ön dişimden ameliyat oldum ve şimdi o dişim kırıldı dibinden doktora gittim ön 4 dişini kaplama yapıcaz dediler önlerdeki dişlrimde de problem olduğunu söyleyip 2 dişimi daha kanal tedavisi yapıp sonrasında yine ameliyat yaptılar şuan ağzımın dört bölgesinde dikiş var iğleşince kaplama yapıcaklarını söylediler ama ben çok terettüt ettim sanki dişime yanlış tedavi uygulandi gibi sizce ne yapmalıyım birde kaplama yapılırsa ön 2 dişimemi yoksa 4 dişimemi yapılması gerekiyor nasıl bir tedavi şekli uygulanmalu lütfen beni bilgilendirirmisiniz izmirde yaşıyorum önereniliceniz doktor varmıburada yardımcı olurmusunuz şimdiden tşklrer

selin

merhaba doktor bey.benim ön dişlerim ayrık ve ayrıca diş yapımda kısa olduğu için diş teli ekti etmiyormuş.Bu ayrıklık kaplama ile mi düzelebilir yoksa başka bir yöntemle mi?

selin

yaşım 17 bu arada

alev

merhaba ben 33 yaşındayım ve dişlerimden hiç memnun değilim.çocukluğumdan beri gülerken çekilmiş bir fotoğrafım yoktur.diş etlerim çok fazla görünüyor dişlerim düzensiz ve aralıklı ve ben bu durumdan artık kurtulmak istiyorum ne yapılabilir ve ne kadara mal olur bana bilgi verirseniz sevinirim..

alev

ben kocaeli:de oturuyorum

Merve

Doktor bey, 17yasindayim tellerim iki ay sonra çıkıyor fakat gulerken dis etlerim gözüküyor bundan rahatsız oluyorum ve köpek dislerim Sivriler onları doldurtmak istiyorum.Pembe estetik bende uygulanabilir mi. Dislerim küçükler.Her dış doktoru bunu yapabilirmi yoksa özel alet mi oluyor.Ve ortalama fiyat nedir acaba

Mhrbn sertoglu

Merhaba ben dislerime kompozit lamineyle boylarini uzatmak istiyorum daha önce bi yerde ön iki disime yaptirdim biri uzun biri kisa oldu pek begenmedim diger ikisinede yaptirmak istiyorum sizden fiyat almak istiyorum

Hülya Yüksel

Merhaba yeriniz nerde bilgi alabilir miyim? İletişim adresi ve numarası istiyorum

Cüneyt

Mehrhaba doktor bey. Henüz 17 yaşındayım dişlerim temizlik açısından iyi durumda fırçalamayı günde 2 den az olmamak şartıyla hep fırçalarımda yalnız şekil bozukluğu var şöyleki, en ön deki iki diş birbiriyle aynı şekilde sağ ve sol daki iki dişim de birbiriyle aynı ve onun arkasındaki ikişer dişimde bu öndeki 6 dişim için şekil bozukluğu yaşıyorum düzeltmeyi ailemde telle olsun istiyoruz dişleri kesip biçmeye gerek yok mantığındayız ama tel de en az 2 sene kalmasın mı diye de düşünürken ne yapacağımıza karar veremedik bilgilendirirseniz sevinirim.

Özgür Akdoğan

Doktor bey merhabalar,benim 9 yaşımda öndeki üst dişlerimden birisi kırıldı.10 yaşımda kaplama yaptırdık ve 18 yaşımda kaplama dişim yerinden çıktı.Özel doktorum tekrar dişimi yerine yapıştırdı.Ve ondan sonra ne zaman tekrar düşeceği konusunda fikir veremedi ancak üzerinde yaklaşık 4 sene geçti.Ancak ben dişlerimin ön tarafı düzgün gözüksün diye köprü yaptırmak istiyorum.Peridontoloji uzmanına gitmem gerektiğini diş etimin zamanla aşağı düştüğünü söylüyorlar.Ancak fiyat konusunda bir bilgiye sahip değilim ve ne kadar zamanda tamamen olabilecek bunu merak ediyorum.Kolay gelsin.

Yusuf

Merhaba hocam bende diş eti gülümsemesi var ağzımı açarak gülemiyorum çok utanıyorum diş etlerim dişlerimden daha çok gözüküyor diş etlerimde hastalıklı kanıyor ne yapmam gerekiyor bana yardımcı olun lütfen

Mücahit

Estetik dis tedavisi fiyatini ogrenmek istiyorum.

İsmail

Doktor bey merhabalar. Benim alt çenem biraz geride ve küçük . ayrıca agzımı tam kapattığımda öndeki 4 dişim alt çenemdeki ön dişleri tamamen kapatıyor. Yaşım 18 . ne yapmamı önerirsiniz ?

nazli

Dislerimiz yapilirken baygin olma ihtimalimiz varmi o an uyanik kalmak istemiyorumm

oya

benim dişlerim ayrık
ne yapabilirim

bilge

merhaba doktor 21 yaşındayım ve dişlerim çok çarpık bundan artık çok yoruldum gülmek dahi istemiyorum tel tedavisi mi önerirsiniz yoksa estetik mi ? tel takılsa bile eşit değiller beyaz değiller bilmiyorum gerçekten

Barış

Merhaba doktor bey. On dişlerim birbirinden ayrık 2 veya 3 mm olmalı.diger dislerimde de biraz ayrıklık var.6 dişime kaplama yaptirmak istiyorum.bunun icin onemli olan nasil durcagi ,yani cene yapisinda bir degisiklik olur mu.bur yakinim dislerini komple degistirdi ama cene yapisi da degisti.yani oyle bir sorun olcagini sanmiyorum yine de sormak gerektigini dusunuyorum.bu dedigim islemlerin fiyatı hakkinda da bilgi verirseniz sevinirim..

cansu

Merhabalar Doktor Bey. 22 yaşındayım. Sol üst asu dişimin üst tarafı tamamen çürüdüğü için alt taraftaki kökü ameliyat ile aldılar. Orası ne olacak yeni bir diş çıkmayacak bunu biliyorum ama dişlerim zamanla arkaya doğrumu kayacak? Doltoruma sordum çok yoğundu takmadı beni. Cevaplarsanız sevinirim. Sevgiler.

Hatice

Merhaba benim diş şekillerim ve dişimin boyutu çok kisa ve dislerimin sekilleri çok bozuk dis estetiği yaptirmak istesem ne kadar tutar.

Naz

Az önce dişlerime baktım hepsi çürümüş ön dişlerimin arkasıda dahil ağzımda 2 kanal tedavili ve epey çok dolgu var küçük yaşta çektirdiğim bir dişim yüzünden zaten kaymış dişlerim ve ağzımdaki kokunun önüne gecebilmek hergün bir kutu sakız bitiriyorum sanırım onlara verdiğim parayla yeni diş yaptırırdım çok merak ediyorum bütün bunlardan kurtulanilme şansım varmı benimde güzel kokusuz dişlerim olabilirmi

zehra

Mrb. Ust Ön dislerimi yaptırmak istiyorum köpek dislerim küçüklükten beri gelişimi yarim kalmış çok sivri görünüyor. Bunları tel taktirmadan estetik yapmak veya porselen yapmak istiyorum 17 yaşındayım sigortam var. Fiyat ne olur lütfen tahmini fiyatını söylerseniz çok sevinirim şimdiden tsk

Nazike büyük

Merhaba dokyor bey 26 yaşındayım küçükken inadım yüzünden kaç yıl gülmekten korktum yamuk dişler kabusum oldu tedavi nasıl olur bilgi verirmisiniz

Fatih

Hocam merhabalar benim sağ üst tarafta köpek disi diye tabir edilen yaklaşık 10 yıldan beri var olan disi aldırmak mümkün mu fiyat ne olur şimdiden teşekkürler kolay gelsin

Sevval

Iyi gunler hocam. 17 yasindayim öndeki üst 6 disimin dizilisi cok kotu ve boyutlari büyük küçük sekilsizler dislerime estetik yaptirmak istiyorum fiyat ne kadardir acaba birde yaşım uygun mudur. Teşekkürler

Fatih

Ön iki dişim ve yanındaki dişlerde ayrik ne yapyirmaliyim

Harun

ben 15 yasındayım köpek dişim gömülü kalmış bide ön dişim çok önde ama üniversite karşılar mı ? (ssg kalıyız)

ismail

merhabalar doktor bey 34 yaşındayım üst 5 dişim çok büyük ve yamuk buda buda ağız yapımı ve gülüşümü etkiliyor bunları çıkarıp yerine implatmı uygulamalıyım yoksa kesip küçültüp bi kaplama olabilirmi teşekkürler

Özle,

Mrh Doktor Bey, Ben Yurtdisinda yasiyorum. Dislerimin 8 üstte ve 8 altte Porselen ile kaplatmak istiyorum. Bu ne Kadar Zaman da yapilabilir ve Fiyat olarak ortalama ne Kadar tutar??
Saygilarimla

sudesena

Merhaba ben 13 yaşındayım ve ön dişlerimden memnun değilim acaba ne yaptırmalıyım..(Diş teli taktırmak istemiyorum.)

tubanur

Merhaba ben 13 yaşındayım ve ön dişlerimden memnun değilim acaba ne yaptırmalıyım..(Diş teli taktırmak istemiyorum.)

tubanur

Merhaba ben dişlerimden memnun değilim yani ön 2 dişimden (diş telide taktırmak istemiyorum)acaba nereye gitmem gerk 13 yaşındayım

Ceren Karagöz

Doktor bey merhabalar. Benim diş minem sarı ve ne kadar fırçalasam dabeyazlamıyor. Tavşan dişliyim ve dişlerim geriye doğru gitmeye başladı üst çenemde. Bu yüzden rahatça hareket edemez oldum ve özgüvenim kırılıyor sürekli. Normalde özgüvenli biriyim ama olumsuz etkileniyorum. Yakında düğünüm var ve fotoğraflarda böyle çıkmak istemiyorum. Bana öneriniz nedir? Doktoruma şikayetlerimi dile getirdim ama iki laf edecek diye aklı çıkıyor resmen. Beyazlatma uygulaması, yaprak diş, kaplama, estetik gülüş vs. bütün uygulamalar için olumsuz konuşuyor ve ben hiç mutlu değilim. Gülünce dişlerimi görüp iğrenç diycekler, öyle düşünecek insanlar diye aklım çıkıyor 😞 Bana tavsiyeniz nedir acaba? Cevap verirseniz çok mutlu olurum. İyi günler…

Ahmet A.

Merhaba doktor bey veya doktor hanım sorun ve tedavi suan sag üst en arka iki diş yok ve diğer yanında dolgu dışım var ve dördüncü de yano ortaya yakın dolgu dısın yanında iki dolgu dan sonra diş cekimi yapıldı doktor yaptırmak ıstersen 20 gün sonra gel bakalım dedi ve sol arka dısım var ve diğer yanlarında iki disimde yok 2.3 disimde unutmadan carpraz duruyor fakat suan implant pahalı oldugundan ve cevremde de bir iki kisi de sıkıntılı tedavıler den dolayı ve pahalı oldugundan implant suanlık dusunmuyorum ne sekilde tedevıler olabilirim

Merve

Dişlerimi düzenli fırçaladım halde dişlerimde sararma var üstelik dişlerim kendilinden çürüme Yapyor bu sorun tel takarsam düzelirmi çürük düşlerim bu beni rasız ediyor uykularım kaçıyor.

Sorunuzu Gönderin
EN ÇOK OKUNAN KONULAR

Diş implant Fiyatları
8078946 kez okundu
Diş eti çekilmesi nasıl durdurulur ?
5678946 kez okundu
Porselen Diş Kaplama Fiyatları
4859032 kez okundu
20 lik Dişler
4309836 kez okundu
Ağız ve diş sağlığının önemi nedir ?
3891269 kez okundu
Protez Diş Fiyatları
2698402 kez okundu
Diş Dolgusu Fiyatları
2457036 kez okundu
Dişlerde Köprü Fiyatları
2238602 kez okundu
Yaprak Porselen Diş Fiyatları
1894583 kez okundu
Lamina Diş Kaplama Fiyatları
1579302 kez okundu
Diş Zirkonyum Fiyatları
1043865 kez okundu
Diş Beyazlatma Fiyatları
936201 kez okundu
Estetik Diş Hekimi
738596 kez okundu
Görünmeyen Diş Teli Fiyatları
573805 kez okundu
Çapraşık Dişlerin Tedavisi
346902 kez okundu
Diş eti çekilmesi nedir ?
246693 kez okundu
Diş Kırılması, Diş Kırığı
164976 kez okundu

SON YORUMLAR

Diş Sallanması
Halide tarafından 1 gün önce
Dilde Çıkan Uçuklar, Dil Yaraları, Ağız Yaraları
Filiz yıldız tarafından 1 gün önce
Diş apsesi, Diş iltihabı, Apseli diş
Mahsun tarafından 1 gün önce
Diş Çürükleri, Diş Çürümesi ve Dişim Çürüdü Tedavisi
Nur Banu tarafından 1 gün önce
Diş apsesi olanların dikkat etmesi gerekenler
Gns tarafından 1 gün önce